10 akcesoriów do DJI Mavic 2 które musisz mieć

Seria Mavic 2 zawiera najnowsze rozwiązania technologiczne DJI. Drony tej serii przesuwają granice możliwości w fotografii lotniczej i zamienia każdy lot w wyjątkowe doświadczenie. Istnieją jednak dodatkowe akcesoria, które mogą sprawić, że przygody te będą jeszcze przyjemniejsze. Sprawdź 10 akcesoriów do Mavic 2, które pomogą Ci unikać problemów podczas latania dronem

Wszystko w jednym: Mavic 2 Fly More Kit

Gorąco polecamy zestaw DJI Mavic 2 Fly More Kit. Zawiera on pięć akcesoriów za niższą cenę niż zakup każdego produktu osobno.

DJI Mavic 2 Fly more Kit

Wyjaśnijmy, dlaczego te akcesoria są tak istotne.

Dwa akumulatory

Nie wymaga to zbyt wielu wyjaśnień. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym pilotem, w większości przypadków do 30 minut lotu to za mało. Dzięki tym zapasowym akumulatorom będziesz miał znacznie więcej czasu na lot, aby uzyskać doskonałe ujęcia.

akumulator DJI Mavic 2

Wskazówka: Zaplanuj sesje z wyprzedzeniem, aby nie tracić czasu, gdy DJI Mavic 2 jest w powietrzu.

Hub ładowania akumulatorów

Przestań tracić czas na ładowanie akumulatorów jeden po drugim. Co by było, gdyby istniało akcesorium, które pozwalało na jednoczesne ładowanie kilku baterii? Umożliwia to hub ładowania akumulatorów. Za pomocą urządzenia można kolejno naładować cztery akumulatory.

Hub ładowania DJI Mavic 2

Do pełnego naładowania czterech akumulatorów potrzeba sześciu godzin.

Dwie pary cichych śmigieł

Zazwyczaj śmigła są pierwszymi elementami, które się zużywają. Zawsze dobrze jest mieć kilka zapasowych par śmigieł, gdyby przestały się nadawać do użytku. Brak możliwości latania z powodu uszkodzonych śmigieł może być frustrujące.

Śmigła DJI Mavic 2

Ładowarka samochodowa

Akcesorium to jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz używać DJI Mavic 2 w kilku różnych miejscach. Podczas jazdy do następnego miejsca docelowego można naładować akumulatory i być gotowym do następnego startu.

Ładowarka samochodowa DJI Mavic 2

Ładowarka samochodowa potrzebuje 1,5 godz. do pełnego naładowania akumulatora.

Adapter Powerbank do akumulatora DJI Mavic 2

Korzystanie z aplikacji DJI GO 4 pobiera dużo energii z urządzenia mobilnego. Dzięki temu małemu adapterowi możesz naładować swoje urządzenie przenośne za pomocą inteligentnego akumulatora.

PowerBank Mavic 2

Torba na ramię

DJI Mavic i jego najważniejsze akcesoria można przechowywać w tej eleganckiej, ale prostej torbie na ramię. Dodatkowo chroni drona przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami, które mogą powstać podczas transportu. Kolejną zaletą jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu torba jest naprawdę poręczna. 

Torba na ramię Mavic 2

Inne akcesoria, które musisz mieć:

Poza zestawem Fly More Kit dostępne są również inne rodzaje akcesoriów, które mogą sprawić, że lot Mavic 2 będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Karta MicroSD

Wyobraź sobie, że Mavic 2 jest w powietrzu bez włożonej karty MicroSD. Chcesz uchwycić idealne ujęcie, ale gdy starasz się je wykonać aplikacja powiadamia Cię, że wewnętrzna pamięć Twojego drona została zapełniona. W czasie gdy wchodzisz do edytora i zastanawiasz się nad tym, które zdjęcie lub film usunąć, prawdopodobnie przegapiłeś wspaniałe ujęcie. Pamiętaj włożyć kartę microSD do Twojego drona, aby uniknąć takich sytuacji.

Karta SD Mavic W

Osłony na śmigła

Osłony te nie tylko zapobiegają uszkodzeniom śmigieł, ale także chronią ludzi i przedmioty, które znajdują się zbyt blisko szybko obracających się śmigieł. Nawet jeśli śmigła nie wyglądają niebezpiecznie, mogą spowodować poważne uszkodzenia podczas obracania.

Osłona Śmigieł do DJI Mavic 2

Zestaw filtrów ND

W przypadku wykonywanie zdjęć w miejscach o silnym nasłonecznieniu należy stosować filtry ND, aby uniknąć zbyt jasnych obrazów. Istnieją dwa różne zestawy dla Dji Mavic 2 Pro i Dji Mavic Zoom. Oba zestawy zawierają filtry ND4, ND8 i ND16, które redukują światła o 2/3/4 stopnie.

Filtry nd do mavic 2

Zdobądź własne filtry ND, aby zapewnić większą przejrzystość obrazu.

Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę sterującą 

Intensywne światło słoneczne nie tylko pogarsza jakość zdjęć. Ma również wpływ na widoczność obrazu na Twoim urządzeniu mobilnym. Dzięki osłonie ekranu można łatwo uniknąć tego problemu. Chroni Twój tablet lub smartfon przed bezpośrednim nasłonecznianiem, dając Ci wyraźny obraz Twojego wyświetlacza. Jest to doskonałe urządzenie, które pozwoli Ci latać DJI Mavic 2 w słoneczne dni.

Osłona przeciwsłoneczna do DJI Mavic 2osłona przeciwsłoneczna Mavic 2

Nie czekaj dłużej! Ciesz się dłuższym czasem lotu, zaawansowanym ładowaniem i zwiększonym bezpieczeństwem dzięki dodatkowym akcesoriom. Większość z nich znajduje się w zestawie DJI Mavic 2 Fly More Kit. Zwiększ swoje wrażenia z lotu dzięki używaniu któregokolwiek z wymienionych akcesoriów.

pixel