Aktualizacja: Phantom 4 Pro Obsidian Gimbal System

Drodzy Klienci:

Podczas tegorocznych targów IFA zaprezentowaliśmy Wam Phantom 4 Pro Obsidian. Prototyp, który był wtedy dostępny dla szerszej publiczności został po części wykonany ze stopu magnezu, a wykończenie mocowania gimbala było pokryte specjalną powłoką, na której nie zostają odciski palców.

Aby zapewnić najwyższą jakość wykończenia produktów dla naszych klientów, zdecydowaliśmy się użyć innego materiału, z którego wykonane jest mocowanie gimbala Phantom 4 Pro Obsidian. Nowe mocowanie kamery będzie miało podobny wygląd i ten sam design, co powłoka pokazana w prototypie, ale wykonana przy użyciu innej technologii produkcyjnej. Tak więc Jest to tylko zmiana estetyczna, która nie będzie miała wpływu na jakość lotu oraz inne funkcje bezzałogowca.

Klienci, którzy złożą zamówienie na Phantom 4 Pro Obsidian przez sklep internetowy DJI, autoryzowanych dealerów DJI i sklepy partnerskie DJI po 26 września 2017 r. otrzymają swoje urządzenie z nowym, odświeżonym gimbalem. Dla profesjonalistów, którzy wymagają doskonałości w wykonywaniu fotografii i poszukują fantastycznej jakości materiału wideo, Phantom 4 Pro Obsidian wyposażony jest w 1-calowy 20-megapikselowy sensor zdolny do nagrywania filmów 4K / 60fps. System FlightAutonomy zapewnia podwójne umieszczone z tyłu urządzenia i czujniki na podczerwień działające w 5 kierunkach wykrywania przeszkód i 4 kierunkach ich omijania.

Phantom 4 Pro Obsidian oferuje inteligentne tryby lotu i potężny system obrazowania dla każdego ceniącego się operatora dronów. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy przejść do tej strony.

pixel