Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-12-30

DJI Care Refresh: wszystko, co musisz wiedzieć

DJI Care Refresh oraz DJI Care Refresh Plus to dwie wyjątkowo ważne usługi posprzedażowe, które zostały stworzone, aby zapewnić Ci spokój ducha już od momentu rozpakowania Twojego nowego urządzenia DJI.

Od reguł użytkowania i ochrony ubezpieczeniowej po zasady wymiany i informacje dotyczące opłaty za przesyłkę - w niniejszym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć na temat DJI Care Refresh oraz DJI Care Refresh Plus! Poniższe informacje dotyczą DJI Care Refresh.

Czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z produktami DJI, czy jesteś już doświadczonym twórcą, inwestycja w ubezpieczenie jest konieczna, jeśli chcesz odpowiednio chronić swój sprzęt. Szybujesz nad pięknym krajobrazem? A może wykonujesz efektowne ujęcia z ręki podczas wakacyjnego wyjazdu? Niezależnie od sytuacji DJI Care Refresh oraz DJI Care Refresh Plus zapewnią Ci pełną, wszechstronną ochronę. Ubezpieczenie oferuje nie tylko do dwóch jednostek wymiennych na rok, ale też mnóstwo innych korzyści. Sprawdź, co możesz zyskać!

Czym jest DJI Care Refresh? 

DJI Care Refresh to 12-miesięczny plan ubezpieczeniowy, który zapewnia kompletną i wszechstronną ochronę na wypadek uszkodzenia Twojego urządzenia DJI w trakcie normalnego użytku. Warto pamiętać, że zwykła gwarancja produktowa nie pokrywa przypadkowych szkód.

Czym jest DJI Care Refresh Plus?

DJI Care Refresh Plus zapewnia przedłużenie Twojego ubezpieczenia DJI Care Refresh na kolejny rok. Oprócz standardowych korzyści wynikających z zakupu planu oferuje też rozszerzenie gwarancji produktowej nawet o dodatkowe 12 miesięcy.

Co daje DJI Care Refresh?

Dwie wymiany sprzętu

Jedną z najważniejszych korzyści, jakie oferuje DJI Care Refresh, są nawet dwie wymiany sprzętu za niewielką opłatą w ciągu roku. To oznacza, że jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz szybko i bez żadnych problemów wymienić swoje urządzenie DJI.

Pokrycie szkód spowodowanych działaniem wody

Niezależnie od tego, jak bardzo dbasz o swój sprzęt, może on być narażony na uszkodzenia spowodowane działaniem wody, kiedy używasz go poza domem, w czasie podróży, na basenie czy na plaży. DJI Care Refresh pokrywa ewentualne szkody tego rodzaju - jest to zatem doskonały sposób na zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa Twoim dronom oraz innym produktom DJI.

Wszechstronna ochrona

Wybór odpowiedniego produktu nierzadko zabiera mnóstwo czasu. Sytuacja, w której z powodu jakiejś szkody nie możesz go już dłużej używać, jest więc niezwykle frustrująca. DJI Care Refresh pokrywa uszkodzenia powstałe w wyniku błędu użytkownika, zakłóceń sygnału, kolizji, upadku czy działania wody. To oznacza, że możesz bez obaw skupić się na tworzeniu najwspanialszych ujęć, jakie kiedykolwiek powstały!

Obsługa telefoniczna na poziomie VIP

Niezależnie od tego, jakie problemy związane ze swoim urządzeniem napotkasz, nasi eksperci czekają, aby Ci pomóc. Czy to prosta porada, czy ważna kwestia techniczna, DJI Care Refresh daje przywileje VIP podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI. Wystarczy jeden telefon, aby błyskawicznie połączyć się z wykwalifikowanym specjalistą produktowym i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Darmowa dostawa

Jeśli przesyłasz swoje uszkodzone urządzenie do serwisu DJI w tym samym regionie, w którym zostało zakupione, producent pokryje koszty wysyłki. To takie proste!

Kup DJI Care Refresh


Dlaczego warto kupić DJI Care Refresh Plus?

Przedłużenie DJI Care Refresh o rok

DJI Care Refresh Plus oferuje przedłużenie Twojego ubezpieczenia DJI Care Refresh i wynikających z niego korzyści na kolejny rok. Dzięki temu Twój sprzęt będzie chroniony przed przypadkowym uszkodzeniem w trakcie normalnego użytkowania przez dodatkowe 12 miesięcy.

Rozszerzona gwarancja

DJI Care Refresh Plus zapewnia też przedłużenie okresu gwarancji produktu nawet do dodatkowych 12 miesięcy.

Ekspresowa obsługa

DJI Care Refresh Plus oferuje ekspresową obsługę - dzięki temu zyskasz możliwość pominięcia procesu oceny szkód oraz wyceny naprawy. To oznacza, że Twoje urządzenie zostanie wymienione natychmiast, kiedy dotrze do serwisu DJI, a co za tym idzie - szybciej otrzymasz je z powrotem.

Kup DJI Care Refresh Plus


Jakie produkty obejmuje DJI Care Refresh lub DJI Care Refresh Plus?


Jakie części produktów pokrywa ubezpieczenie?

 Jednostka latającaKameraGimbalŚmigłaAkumulatorUchwyt
Seria
DJI Mavic
TakTakTakTakTakNie dotyczy
Seria
DJI Phantom
TakTakTakTakNieNie dotyczy
DJI Inspire 2TakNie dotyczyNie dotyczyTakNieNie dotyczy
DJI ZenmuseNie dotyczyTakTakNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy
DJI Osmo ActionNie dotyczyTakTakNie dotyczyTakNie dotyczy
Seria
DJI Ronin
Nie dotyczyNie dotyczyTakNie dotyczyNieTak

Opłaty za wymianę z DJI Care Refresh

DJI Care Refresh oferuje do dwóch wymian sprzętu w ciągu roku. Sprawdź, ile kosztuje każda z nich:

ProduktKoszt pierwszej wymiany (PLN)Koszt drugiej wymiany (PLN)
DJI Mavic Air 2369509
DJI Mavic Mini189229
DJI Mini 2229275
DJI Mavic 2559649
DJI Mavic Pro459649
DJI Mavic Pro Platinum509789
DJI Mavic Air419559
DJI Osmo Action139179
DJI Osmo Pocket139179
DJI Osmo Mobile 34969
DJI Inspire 211191769
DJI Zenmuse X5S8391259
DJI Zenmuse X721892659
DJI Phantom 4 Pro Series649979
DJI Ronin-S229279
DJI Ronin-SC179209
DJI RS 2325415
DJI RSC 2165230

Czy warto kupić DJI Care Refresh lub DJI Care Refresh Plus?

Prawdopodobnie właśnie zadajesz sobie to pytanie. Poniżej znajdziesz więc kilka przykładów sytuacji, w których ubezpieczenie DJI Care Refresh lub DJI Care Refresh Plus może okazać się przydatne.

Gdy latasz lub nagrywasz po raz pierwszy

Latanie dronem lub nagrywanie z pomocą kamery DJI po raz pierwszy może wydawać się odrobinę niepokojącym doświadczeniem. Dzięki DJI Care Refresh skorzystasz ze swojego nowego sprzętu bez obaw o jego uszkodzenie. Ubezpieczenie obejmuje części wymienne, koszty przesyłki, a nawet do dwóch kompletnych wymian produktu.

Gdy nagrywasz w wymagających lokacjach

Kiedy nagrywasz w nieznanych miejscach, czasami coś może pójść nie tak. DJI Care Refresh zapewnia ochronę na wypadek takich właśnie nieprzewidywalnych sytuacji.

Niesprzyjające warunki pogodowe

Jeżeli cokolwiek może się szybko zmienić, kiedy nagrywasz swoje przygody, to z pewnością pogoda. Silny podmuch wiatru lub nagła burza z piorunami stwarzają niemałe ryzyko uszkodzenia Twoich urządzeń DJI. Na szczęście, DJI Care Refresh zapewnia pokrycie ewentualnych uszkodzeń spowodowanych wypadkiem lub działaniem wody. Standardowa gwarancja produktowa nie obejmuje podobnych sytuacji, dodatkowe ubezpieczenie zapewni więc doskonałą ochronę niezależnie od tego, nad jakimi projektami pracujesz.

pixel