DJI Mini 2 oraz DJI Mavic Mini – TOP 10 najlepszych akcesoriów

Dron DJI Mini jest idealnym towarzyszem we wszystkich Twoich przygodach. Teraz możesz dopasować do niego niesamowite akcesoria, które sprawią, że Twoje doświadczenia będą jeszcze lepsze.

Sprawdź listę naszych 10 najlepszych akcesoriów dla Mini 2 i Mavic Mini zaprojektowanych tak, aby zwiększyć Twoją kreatywność. Większość z nich może być użyta zarówno z Mini 2, jak i Mavic Mini. Od eleganckiej stacji ładującej po zestawy kreatywne DIY, mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Kompaktowe, lecz potężne małe drony dały wszystkim możliwość wykonywania niesamowitych ujęć w czasie swoich przygód. Dzięki zastosowaniu trzyosiowego gimbala wysokiej jakości kamery, pojemnego akumulatora pozwalającego na około 30 minut lotu oraz uproszczonych trybów nagrywania i edytowania, DJI Mini 2 oraz Mavic Mini są idealnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Aby polepszyć Twoje doświadczenia, wybraliśmy akcesoria, które sprawią, że będziesz mógł latać dłużej, a dron będzie naprawdę Twój.

Inteligentny akumulator 

Nie pozwól, by zamartwianie się pozostałym czasem lotu zepsuło twoją powietrzną przygodę. Inteligentny akumulator został zaprojektowany tak, aby zapewnić twórcom dłuższy czas pozostawania w powietrzu. Akumulator przekazuje informacje w czasie rzeczywistym o pozostałym czasie lotu, przez co nie musisz się tym przejmować i latać oraz skupić się na zabawie.

Kompatybilność: Możesz użyć inteligentnego akumulatora z międzynarodowej wersji Mavic Mini z dronem DJI Mini 2. Choć międzynarodowa wersja Mini 2 umożliwia zastosowanie akumulatorów z Mavic Mini, moc będzie zmniejszona, a waga będzie większa niż 250g, co może wiązać się z koniecznością rejestracji urządzenia w niektórych krajach. Przed użyciem prosimy zapoznać się z lokalnym prawem i regulacjami.

Inteligentny akumulator z międzynarodowej wersji DJI Mini 2 nie może być użyty z dronem Mavic Mini.

Zalecamy korzystanie z dedykowanych akumulatorów w przypadku obu urządzeń.

Hub ładujący 

Przenośne opcje ładowania są niezastąpione w przypadku gdy chcemy używać drona na przykład na wyjeździe. Hub umożliwia naładowanie trzech akumulatorów jeden po drugim. W 4,5 godziny możesz w pełni naładować swoje akumulatory i znów wyruszyć w przestworza. Ładowarka pozwala Ci szybciej wrócić do latania dzięki temu, że wybiera akumulator z największym poziomem naładowania i ładuje go jako pierwszy. Możesz również naładować swój telefon, tablet, DJI Pocket 2, Osmo Action i wiele innych, tym lekkim hubem ładującym ważącym około 80 g.

Kompatybilność: Możesz ładować inteligentny akumulator międzynarodowej wersji Mavic Mini, używając huba do DJI Mini 2. Hub z Mavic Mini nie jest kompatybilny z akumulatorami do DJI Mini 2.

Podstawa ładująca

Podstawa ładująca DJI jest atrakcyjnym dodatkiem dla Twojego domu bądź miejsca pracy oraz praktycznym sposobem ładowania Twojego drona. Elegancki, industrialny design sprawia, że jest to akcesorium, które musisz mieć. Po połączeniu z ładowarką USB 18W podstawa ładuje i chroni Twojego DJI Mini 2 lub Mavic Mini. Po naładowaniu Twój drone pięknie się prezentuje podczas oczekiwania na kolejną przygodę.

Kompatybilność: Można ładować DJI Mini 2 i Mavic Mini

Śmigła

Zarówno podczas uwieczniania rodzinnych wydarzeń, jak i podczas wycieczki w górach, nikt nie chce, aby ta chwila została zrujnowana przez głośne brzęczenie śmigieł drona. Śmigła Mavic Mini i DJI Mini 2 zostały zaprojektowane tak, aby były, jak najcichsze podczas lotu. Co ważne nie zostało to uzyskane poprzez poświęcenie możliwości urządzenia. Śmigła dronów serii Mini zapewniają najwyższe możliwości w tej klasie, co sprawia, że są niezbędnym akcesorium dla Twojego drona.

Kompatybilność: Śmigła z Mavic Mini nie mogą być używane w DJI Mini 2 i na odwrót. Śmigła DJI Mini 2 są twardsze i mocniejsze.

Blokada śmigieł

Jeśli kiedykolwiek przegapiłeś ciekawy moment tylko dlatego, że nie mogłeś znaleźć drona w plecaku, blokada śmigieł jest akcesorium dla Ciebie. Dostępna w dwóch kolorach: beżowym i szarym, może zostać użyta, by przytwierdzić Twojego drona do paska lub plecaka. Ten stylowy dodatek chroni śmigła w trakcie transportu lub przechowywania. Dzięki niemu możesz spać spokojnie i ułatwić szukanie drona w trakcie wycieczki.

Kompatybilność: Blokada jest kompatybilna zarówno z DJI Mini 2, jak i Mavic Mini

Osłona na śmigła 360°

Latanie dronami może być trochę wymagające, szczególnie dla początkujących. Strach przed wleceniem w kogoś lub uszkodzenie drona jest jak najbardziej zrozumiały. Chroń swojego drona oraz tych w Twoim otoczeniu, podczas gdy Ty będziesz doskonalił swoje umiejętności, z osłonami na śmigła 360°.

Kompatybilność: Osłony na śmigła z DJI Mini 2 oraz Mavic Mini nie są kompatybilne między modelami. Należy zakupić osłonę do odpowiedniego modelu.

Snap Adapter Mavic Mini

Wyraź siebie jak nigdy dotąd dzięki DJI Mavic Mini Snap Adapter. Snap Adapter pozwala Ci przytwierdzić małe obiekty do Twojego drona. Wysyłaj „lotnicze” wiadomości do wyjątkowych osób za pomocą wyświetlacza LED lub zabierz swoją ulubioną figurkę z klocków na przejażdżkę. Snap Adapter pozwala Ci wyrazić siebie w zupełnie nowy i unikalny sposób.

Kompatybilność: Snap Adapter Mavic Mini może być używany z DJI Mini 2

Zestaw DIY Creative Kit Mavic Mini

Jeśli widzisz świat jako pustą kartkę, może warto włączyć drona do Twojej twórczości? Z zestawem DIY Creative Kit każdy może nadać swojemu dronowi unikalny wygląd. Zestaw składa się z 6 skórek, 5 markerów i 6 ściereczek czyszczących. Zestaw DIY Creative Kit daje możliwość każdemu, by dał swojemu urządzeniu unikalny i osobisty wygląd. 

Kompatybilność: Zestaw może być używany z DJI Mini 2

Karta pamięci microSD SanDisk

Wszyscy czuliśmy to rozczarowanie, gdy nie udało się nagrać pięknego zachodu słońca lub ważnej chwili ze względu na brak wolnego miejsca na karcie. Karty microSD Sandisk Extreme sprawiają, że już nigdy nie poczujesz tego zawodu. Dostępne w rozmiarach 32, 64, 128 oraz 256 GB, zapewniają wystarczająco miejsca dla wszystkich Twoich zdjęć i filmów.Prędkości zapisu zaczynają się od 60 MB/s a zapisy odczytu od 100 MB/s. To wystarczająco by poradzić sobie ze wszystkim, co umożliwia Mavic Mini i DJI Mini 2.

Kompatybilność: karty SD są kompatybilne z Mavic Mini i DJI Mni 2

Torba transportowa

Z tak dużą ilością akcesoriów do wyboru, warto zastanowić się nad bezpiecznym sposobem transportu Twojego sprzętu.

Torba dla Mavic Mini został zaprojektowany, aby zmieścić wszystkie akcesoria do Twojego drona. Torba jest dostępna w kolorze czarnym, czarno-żółtym oraz niebiesko-żółtym, przez co będą idealnie pasować do Twojego stylu. Wygląd nie został osiągnięty kosztem funkcjonalności. Torba zmieści drona, kontroler, hub ładujący oraz inne Twoje urządzenia takie jak Osmo Action lub Pocket.

Dla DJI Mini 2 dedykowana jest torba DJI Mini Bag+ która jest przystosowana do nowego kontrolera.

Dla nowego kontrolera zalecamy kilka przydatnych akcesoriów. Osłona przeciwsłoneczna pomoże zwiększyć widoczność tego, co wyświetla się na ekranie w słoneczny dzień. Aby móc używać tabletu warto zaopatrzyć się w odpowiedni uchwyt.

Drony serii Mini pozwalają Ci się wzbić w przestworza, a powyższe akcesoria mogą dostarczyć więcej frajdy oraz zapewnić dodatkową funkcjonalność. Stylowe torby transportowe albo zestawy kreatywne, wszystko znajdziesz w sklepie DJI.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś DJI Mini 2 lub Mavic Mini a szukasz jak najlepszej oferty, zestaw Fly More Combo będzie idealny dla Ciebie. Dostań więcej, wydaj mniej!

pixel