DJI OM 5 Unboxing i nowości

Najnowszy inteligentny gimbal DJI dla smartfonów już jest! W tym artykule rozpakujemy DJI OM 5, pokażemy wszystko, co znajduje się w pudełku i poznamy niektóre z inteligentnych funkcji i aspektów konstrukcyjnych, które czynią go najlepszym stabilizatorem dla smartfonów. Wiele zostało ulepszone w stosunku do poprzednich wersji, w tym dwie wspaniałe opcje kolorystyczne, wbudowany drążek przedłużający oraz nowe inteligentne funkcje, które sprawiają, że uchwycenie epickiego materiału filmowego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ten lekki i przenośny gimbal do smartfonów naprawdę pozwala użytkownikom na opanowanie każdego ujęcia.

1. DJI OM 5: Wewnątrz pudełka

DJI OM 5 jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne, aby opanować każde ujęcie zaraz po wyjęciu z pudełka. Oto pełna lista wszystkiego, co znajdziesz w pudełku.

W skład combo wchodzi OM 5 wraz z magnetyczną klamrą na telefon, która umożliwia przymocowanie smartfona do urządzenia. W zestawie znajduje się również kabel zasilający, etui do przechowywania, pasek na nadgarstek oraz wygodny statyw z uchwytem, który ułatwia trzymanie urządzenia lub ustawienie go w pozycji stacjonarnej.

Dla vlogerów i innych użytkowników, którzy muszą mieć pewność, że uzyskają idealne oświetlenie w każdych warunkach, jest również nowy DJI OM Fill Light Phone Clamp (sprzedawany oddzielnie). To super wygodne akcesorium może być szybko zamocowane i zapewnia szeroki zakres temperatur barwowych i opcji jasności dla szybkiego, łatwego i niezawodnego oświetlenia gdziekolwiek jesteś.

1. Przyjrzyjmy się bliżej

Dwie wspaniałe opcje kolorystyczne

DJI OM 5 jest dostępny w dwóch stylowych opcjach kolorystycznych. Zainspirowany grecką architekturą, Athens Gray zapewnia klasyczny wygląd. Dla bardziej kreatywnych, dostępny jest również Sunset White, który reprezentuje miękkie, subtelne odcienie zachodu słońca.

Magnetic Design

DJI OM 5 posiada wygodną magnetyczną konstrukcję. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo przymocować swoje smartfony, wszystko bez potrzeby wyważania czy kalibracji. Oznacza to, że możesz podłączyć swój telefon i zacząć kręcić super płynne kreatywne filmy w ciągu zaledwie kilku sekund.

Rozmiar przenośny

DJI OM 5 posiada elegancki, unowocześniony design, który czyni go bardziej przenośnym niż jakakolwiek poprzednia wersja. Nie tylko wygodnie mieści się w dłoni, ale również łatwo go schować w torbie lub nawet kieszeni i zabrać ze sobą na każdą przygodę.

Wbudowany drążek przedłużający

Po raz pierwszy w stabilizatorze DJI dla smartfonów, DJI OM 5 posiada wbudowany drążek przedłużający, który może być przedłużony do 215 mm dla bardziej elastycznych i dynamicznych kątów fotografowania.

DJI OM 5 vs. DJI OM 4: Co nowego?

Wygląd i konstrukcja

DJI OM 5 jest dostępny w nowym kolorze Sunset White. Ta delikatna różowawa biel oferuje dodatkowy sposób na dopasowanie butów, ubrań lub osobowości! Przy około 290 gramach, OM 5 jest również znacznie lżejszy niż jego poprzednicy, dzięki czemu jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, aby zabrać go ze sobą gdziekolwiek. Po raz pierwszy w gimbalu do smartfona DJI, wbudowany drążek przedłużający jest dołączony, zapewniając bardziej elastyczne kąty fotografowania i zapewniając lepsze selfie.

ShotGuides

Jedną z największych aktualizacji funkcji w OM 5 jest ShotGuides. Ta inteligentna funkcja automatycznie rozpoznaje otoczenie i rekomenduje pomocne wskazówki dotyczące fotografowania oraz kreatywne szablony, które umożliwiają nawet początkującym użytkownikom uzyskiwanie epickich, profesjonalnych rezultatów.

Stabilizacja

DJI OM 5 to przede wszystkim stabilizator dla smartfonów. Oznacza to, że oferuje potężną technologię, aby ustabilizować Twoje ruchy i dostarczyć super płynne materiały filmowe. Potężne silniki łączą się z najbardziej zaawansowanymi algorytmami DJI, aby zapewnić, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o trzęsące się klipy.

ActiveTrack 4.0

DJI OM 5 zapewnia całkowicie niezawodne śledzenie obiektów dzięki nowemu i ulepszonemu ActiveTrack 4.0. Ta zaktualizowana wersja charakteryzuje się bardziej zaawansowanymi możliwościami rozpoznawania i wyższą responsywnością. Posiada nawet nową funkcję automatycznego śledzenia twarzy dla trybu selfie. Od zwierząt domowych, przez przyjaciół, aż po siebie, OM 5 oferuje oszałamiająco niezawodną technologię śledzenia.

Ulepszone inteligentne funkcje

Większość innych inteligentnych funkcji, które sprawiły, że OM 4 był świetny, zostały ulepszone i poprawione w DJI OM 5. Obejmuje to tryby Panorama dla szerszych kreatywnych ujęć, tryb Story dla zabawnych edycji, DynamicZoom dla kreatywnych ujęć filmowych i wiele innych.

DJI Care Refresh dla DJI OM 5

DJI Care Refresh, kompleksowy plan ochrony dla produktów DJI, jest już dostępny dla DJI OM 5. Za niewielką dodatkową opłatą, DJI Care Refresh (plan 1-letni) obejmuje do 2 wymian w ciągu 1 roku. DJI Care Refresh (plan 2-letni) obejmuje do 3 wymian w ciągu 2 lat i przedłuża oryginalną gwarancję do 2 lat od daty zakupu. Inne ekskluzywne usługi DJI Care Refresh obejmują międzynarodowy serwis gwarancyjny, ekskluzywny serwis techniczny i bezpłatną wysyłkę.

Podsumowanie

Dzięki nowemu, eleganckiemu wyglądowi i najbardziej zaawansowanej technologii, jaką kiedykolwiek zastosowano w stabilizatorze smartfona, DJI OM 5 jest najlepszym sposobem na uchwycenie i dzielenie się każdą chwilą. Magnetyczne mocowanie sprawia, że jest on bardzo wygodny i łatwy w użyciu, a funkcje takie jak wbudowany drążek przedłużający i ShotGuides zapewnią, że nigdy nie zabraknie Ci kreatywnych sposobów na filmowanie.

Polecane

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

Gimbal DJI Osmo Mobile SE

519,00 PLN brutto
Gimbal DJI Osmo Mobile 6

Gimbal DJI Osmo Mobile 6

749,00 PLN brutto
Kamera DJI Osmo Pocket 3

Kamera DJI Osmo Pocket 3

2 599,00 PLN brutto
pixel