DJI Pocket 2: 5 możliwości wykorzystania

Dla każdego aktywnego fotografa, vloggera lub twórcy, wybór kamery jest najważniejszy, w procesie tworzenia wartościowych treści. Czasem, aparat cyfrowy lub smartfon, może nie być odpowiednim sprzętem do wykonania ujęć, których potrzebujesz.

W tym artykule omówimy pięć scenariuszy, w których DJI Pocket 2, najnowsza kamerka z wbudowany gimbalem od DJI, może okazać się idealnym wyborem do uwiecznienia fantastycznych zdjęć i filmów. Dodatkowo pokażemy wam jak korzystać z opcji livestream. 


Nagrywanie dzieci i zwierząt

Rodzice oraz opiekunowie zwierząt wiedzą, że próba nakłonienia ich do chwilowego bezruchu, aby móc zrobić zdjęcie, jest zadaniem niemal niemożliwym. Wbudowany 3-osiowy gimbal kamery DJI Pocket 2 pozwala Ci na uwiecznianie Twoich pociech, nawet wtedy, gdy są w ruchu. Ulepszone funkcje ActiveTrack 3.0 oraz FaceTrack sprawią, że nie przegapisz najważniejszych chwil z życia Twojej rodziny.


Imprezowanie

Następną imprezę lub domówkę możesz spróbować nakręcić za pomocą DJI Pocket 2. Kąt widzenia 93° sprawia, że wszyscy Twoi znajomi zmieszczą się w kadrze, dzięki czemu masz pewność, że uwiecznisz każdą sekundę zabawy. Jeśli chcesz jak najszybciej udostępnić swoje nagranie, możesz wykorzystać wbudowany w aplikację DJI Mimo edytor AI, pozwalający automatycznie dostosować Twoje ujęcia. Z DJI Pocket 2 każda impreza będzie niezapomniana.  


Podróżowanie

Lekka i przenośna konstrukcja DJI Pocket 2 sprawia, że będzie ona idealnym kompanem na Twoim następnym wyjeździe. Zamiast nosić ciężką torbę z aparatem cyfrowym możesz wrzucić Pocket 2 do plecaka, torebki lub nawet do kieszeni spodni. Ta mała kamerka nowej generacji pozwala na uwiecznianie filmów 4K/60fps oraz zdjęć 64 MP. Dzięki temu możesz wykonać niesamowite ujęcia krajobrazu i nie musisz nosić ciężkich teleobiektywów. Dzięki funkcji Fast Wake, DJI Pocket 2 jest gotowy do pracy zaraz po włączeniu, więc już nie przegapisz najpiękniejszych elementów scenerii w trasie.


Spędzanie czasu na zewnątrz

Kemping pod gwiazdami? Piesza wycieczka w majestatycznych górach? W obu scenariuszach DJI Pocket 2 pozwoli Ci nagrać fantastyczne filmy HDR. Pocket 2 nakłada na siebie dwa ujęcia o różnej ekspozycji dzięki czemu otrzymasz niesamowity efekt. Uchwyć promienie słońca odbijające się od powierzchni oceanu lub głębokie czerwienie i różne odcienie pomarańczowego na liściach opadających z drzew, które zmieniają kolor jesienią. Wykonaj panoramę wiecznie zielonego lasu lub nagraj Timelapse słońca zachodzącego nad piaskami pustyni. Wysoka jakość obrazu kamery DJI Pocket 2 oraz inne funkcje pozwolą uzyskać Ci niezapomniane efekty.


Nagrywanie wydarzeń muzycznych

Nie ważne czy filmujesz występ garażowy, czy też streamujesz koncert rockowy, DJI Pocket 2 posiada wszystko czego potrzebujesz by Twój materiał wyglądał i brzmiał idealnie. Użyj opcji Audio Zoom, aby uchwycić czysty i wyraźny dźwięk podczas zbliżeń na zespół. Uchwyć muzykę dzięki systemowi Matrix Stereo z czterema kierunkowymi mikrofonami. Fani szukający możliwości dzielenia się swoimi wrażeniami ze znajomymi mogą również połączyć DJI Pocket 2 z aplikacją DJI Mimo oraz użyć opcji Live Stream, aby streamować nagranie bezpośrednio na Facebook albo YouTube. DJI Pocket 2 pozwoli Ci udostępniać Twoim widzom muzykę w wysokiej jakości.

Aby dowiedzieć się więcej o opcji streamowania sprawdź nasz poradnik: 

Oczywiście te 5 scenariuszy to nie jedyne zastosowania do jakich zaprojektowany został DJI Pocket 2. Jego niewielkie rozmiary, możliwość łatwego przenoszenia, 3-osiowy gimbal, wysokiej jakości dźwięk oraz filmy HDR 4K sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego twórcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź kartę produktu na naszej stronie i przygotuj się na miłe zaskoczenie. 

Polecane

Kamera DJI Pocket 2

Kamera DJI Pocket 2

1 449,00 PLN brutto
Kamera DJI Osmo Pocket 3

Kamera DJI Osmo Pocket 3

2 599,00 PLN brutto
pixel