DJI Pocket 2 vs Osmo Pocket: Co nowego?

DJI Pocket 2 to najnowsza kieszonkowa kamerka z gimbalem od DJI, oferująca inteligentne funkcje w kompaktowej obudowie. DJI Pocket 2 oferuje użytkownikom elastyczność i szeroką gamę przydatnych akcesoriów. Sprawdźmy co jest w nim nowego, porównując go z oryginalnym DJI Osmo Pocket, wydanym w 2018 roku.

DJI Pocket 2 vs Osmo Pocket: Kamera

Mimo że DJI Pocket 2 wygląda bardzo podobnie do DJI Osmo Pocket, jest w nim więcej zmian, niż myślisz. Oprócz błyszczącego czerwonego paska na gimbalu, DJI Pocket 2 ma mnóstwo ulepszeń w kamerze, które z pewnością przeniosą Twoje nagrywanie i robienie zdjęć na wyższy poziom.

DJI Pocket 2: Większa wydajność kamery

DJI Pocket 2 robi zdjęcia o rozdzielczości  64MP, co czyni go sprzętem o najwyższej rozdzielczości spośród aparatów tej wielkości na rynku. 

DJI Pocket 2: większy sensor

Sensor 1/2,3 cala Osmo Pocket został zaktualizowany do 1/1,7 cala w nowym DJI Pocket 2. Co to za różnica? Cóż, możesz cieszyć się lepszą jakością obrazu w dzień lub w nocy i nagrywać wysokiej jakości materiały, gdziekolwiek jesteś. Ta aktualizacja sprawia, że DJI Pocket 2 to najlepsze mini urządzenie do nagrywania w każdej okazji!

DJI Pocket 2: Lepsze selfie

DJI Pocket 2 ma FOV 93 ° w porównaniu do 80 ° w Osmo Pocket. Ogniskowa i apertura zostały podniesione z 26 mm if / 2.0 do 20 mm if / 1.8. Co te aktualizacje specyfikacji oznaczają dla twórców treści, którzy na co dzień chcą mieć możliwie najlepsze urządzenie do nagrywania? Te aktualizacje DJI Pocket 2 przekładają się na lepszy, szerszy obraz, co sprawia, że DJI Pocket 2 idealnie nadaje się do filmowych vlogów, filmów i selfie

DJI Pocket 2: lepszy autofocus

Kto nie chciałby mieć szybszej funkcji autofokusa podczas śledzenia szybko poruszającego się obiektu? DJI Pocket 2 ma funkcję Hybrydowego AF 2.0, pozwalającą na szybkie i dokładne ustawienie ostrości na obiekcie. Skorzystaj z tej sprytnej funkcji, aby uzyskać większą precyzję i szybszą reakcję podczas fotografowania w podróży.

DJI Pocket 2 vs Osmo Pocket: Nowe funkcje

Moment, na który wszyscy czekaliśmy. Nowe funkcje DJI Pocket 2 są po prostu gamechangerem. Jeśli myślałeś, że DJI Osmo Pocket wstrząsnęło Twoim światem, poczekaj aż zobaczysz co dokładnie potrafi DJI Pocket 2.

Fast Wake 

Częścią magii fotografowania w podróży jest uchwycenie tych szczególnych, spontanicznych chwil. Ostatnią rzeczą, którą każdy chce robić, to błądzić z kamerą, gdy nie widzi całej akcji. DJI Pocket 2 całkowicie rozwiązuje ten problem dzięki funkcji Fast Wake, która pozwala użytkownikom na włączenie urządzenia i rozpoczęcie filmowania.

HDR Video

DJI Pocket 2 może uchwycić Twoje najbardziej magiczne chwile dzięki imponującemu wideo HDR, zapewniającemu jeszcze więcej szczegółów i bardziej żywe kolory. Twoje filmy z przejazdów na kolejce górskiej nigdy nie wyglądały tak dobrze.

DJI Matrix Stereo

Innym sposobem, w jaki DJI Pocket 2 rozwija swoje funkcje jest audio. DJI Matrix Stereo to system składający się z czterech mikrofonów, oferujący bardziej wciągający dźwięk, który przekształci Twoje nagrania w bardziej profesjonalne, bo dźwięk to podstawa. 

8xZoom 

DJI Pocket 2 obsługuje 8-krotny zoom, 4-krotny bezstratny zoom, a nawet audio zoom, otwierając tym samym większe możliwości twórcze niż kiedykolwiek. Zoom audio to nowa funkcja, która zwiększa jakość dźwięku podczas powiększania, zapewniając, że ważne dźwięki nie zostaną utracone.

SoundTrack

Dzięki SoundTrack, DJI Pocket 2 może regulować kierunek zbierania  dźwięku w zależności od kierunku, w którym zwrócony jest obiektyw kamery. Piękne, prawda? Nie musisz się już martwić, że podczas nagrywania zostanie nagrany niewłaściwy dźwięk.

StoryMode

W DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2) ulepszono tryb Story, oferując użytkownikom sprawniejszy proces tworzenia. Teraz możesz uzyskać dostęp do predefiniowanych szablonów trybu Story bezpośrednio w DJI Pocket 2 bez konieczności podłączania do aplikacji DJI Mimo.

.

Slow Motion

DJI Osmo Pocket obsługiwał 4xSlow Motion przy 1080p, DJI Pocket 2 podwaja to z 8x Slow Motion. Jest to idealne rozwiązanie do uchwycenia szczegółów, których nie chcesz przegapić.

Panoramy

DJI Osmo Pocket posiada imponującą panoramę 180°, świetną do uchwycenia całego krajobrazu. DJI Pocket 2 może to zrobić, ale także stworzyć panoramę 3×3 dla bardziej szczegółowych zdjęć zbliżeń.

DJI Pocket 2 vs Osmo Pocket: Akcesoria

Mini Joystick 

Ten malutki joystick DJI Pocket 2 pozwala na przesuwanie gimbala we wszystkich kierunkach lub używanie nowej funkcji zoom, zapewniając jeszcze większą precyzję i kontrolę.

Do-It-All Handle

Aby zapewnić optymalne wrażenia podczas nagrywania, DJI Pocket 2 Do-It-All Handle integruje się bezproblemowo z wieloma akcesoriami.

Mini statyw

Ten malutki statyw wykonany specjalnie dla DJI Pocket 2 zapewnia jeszcze większą stabilność, np. podczas tworzenia panoramy lub timelapse.

Etui Ładujące

 Do DJI Pocket 2 jest również nowe etui, które ładuje i przechowuje kamerkę. Można w niej również przechowywać dwie karty microSD, cztery filtry ND i dwa adaptery do smartfonów. 

pixel