DJI prezentuje Smart Controller na CES 2019

DJI, światowy lider dronów cywilnych i powietrznej technologii obrazowania zaprezentuje podczas targów CES 2019 kontroler do swoich dronów. Smart Controller posiada ekran o bardzo dużej jasności i elementy sterujące zoptymalizowane dla dronów DJI. Pozwala to operatorom latać najnowszymi dronami bez użycia smartfona lub tabletu. DJI zaprezentuje również pełną gamę konsumenckich dronów i stabilizatorów ręcznych, w tym nową kamerę Osmo Pocket. Dodatkowo przeprowadzone zostaną ekscytujące warsztaty oraz pokazy działania produktów.

Smart Controller zwiększa możliwości operatorów

DJI Smart Controller rozszerza ekosystem akcesoriów zbudowanych w oparciu o wiodącą w branży technologię dronów DJI. Smart Controller dzięki wbudowanemu ekranowi o przekątnej 5,5 cala, pozwala operatorom szybko wznieść drona w powietrze bez konieczności podłączania urządzenia mobilnego. Może być sparowany z najnowszymi dronami DJI, w tym Mavic 2 Zoom i Mavic 2 Pro, które wykorzystują system transmisji wideo DJI OcuSync 2.0, gwarantując podgląd na żywo z kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD. Operatorzy dronów mogą korzystać z kompaktowej, przenośnej konstrukcji, która została zoptymalizowana pod kątem pracy w bezpośrednim świetle słonecznym. Posiada ultra jasny wyświetlacz (1000 cd/m2), dwukrotnie jaśniejszy od tych stosowanych w standardowych smartfonach. Dostosowany system Android obsługuje DJI GO 4 oraz DJI Pilot, gwarantując przy tym niezwykłą stabilność.

Aplikacja DJI GO 4 oferuje również kilka nowych funkcji, w tym SkyTalk, który umożliwia transmitowanie na żywo materiałów z drona do kanałów społecznościowych, w tym Facebook, Instagram i WeChat, dzieki czemu każdy może doświadczyć dreszczyku emocji wynikającego z latania dronem. Kolejną nowością jest funkcja DJI GO-Share, która z łatwością przenosi zarejestrowane materiały z kontrolera do urządzenia mobilnego.

DJI Smart Controller wprowadza nowy poziom niezawodności podczas lotu, z 2,5 godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu akumulatora i możliwością pracy w temperaturach siegających od -20°C do 40° C..

Cena

Nowy DJI Smart Controller będzie dostępny wkrótce, w cenie 2849 PLN. Dostępne będą również zestawy łączące Smart Controller z Mavic 2 Pro w cenie 8799 PLN oraz Mavic 2 Zoom w cenie 7699 PLN.

Ekscytujące atrakcje dla uczestników CES

  • Warsztaty: DJI będzie gospodarzem trzech warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów w temacie korzystania z najnowszego sprzętu DJI. Uczestnicy będą mieli okazję wygrać ekscytujące nagrody za udział w warsztatach.
  • Nauka latania dronem: Możliwość latania Sparkiem z pomocą ekspertów DJI.
  • Możliwość wypożyczenia Osmo Pocket - Poznaj z najnowszą technologię kamer DJI z najnowocześniejszym Osmo Pocket. Przechwytuj emocje związane z CES 2019 za pomocą stabilnego filmu 4K dzięki 3-osiowej stabilizacji lub skorzystaj z inteligentnych funkcji, takich jak Panorama, Hyperlapse, Activetrack i innych. Program wypożyczenia oferuje uczestnikom możliwość bezpłatnego wypożyczenia Osmo Pocket do 4 godzin dziennie, aby zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami, jakie kamera ma do zaoferowania.
  • Wygraj Osmo Pocket – Osoby odwiedzające stoisko DJI mają szansę wygrać Osmo Pocket

"Na targach CES prezentowane są najnowsze i najinteligentniejsze innowacje technologiczne z całego świata, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla DJI, aby zaprezentować Smart Controller", powiedział Mario Rebello, wiceprezes i Country Manager w Ameryce Północnej.

“Smart Controller jest najnowszym narzędziem DJI, które pozwala każdemu uchwycić niesamowite perspektywy z nieba, a my jesteśmy podekscytowani, że uczestnicy CES mogą doświadczyć tego z pierwszej ręki. Zapraszamy wszystkich na CES do wypróbowania go na naszym stoisku, na którym prezentujemy nasze najnowsze innowacje w dziedzinie dronów i obrazowania."

pixel