Już jest nowe DJI OM 4!

Uchwyć magnetyczne ujęcia, dzięki nowemu stabilizatorowi DJI OM 4. Elegancki składany design, nowe inteligentne funkcje oraz nowatorskie magnetyczne mocowanie telefonu pozwoli w pełni wykorzystać możliwości aparatu smartfon.

OM-4-Osmo-Mobile-4-lifestyle

Następca Osmo Mobile 3 oferuje bardzo funkcjonalny system szybkiego magnetycznego mocowania telefonu, intuicyjną obsługę, ulepszone silniki, nowe kreatywne tryby oraz składaną konstrukcję. 

OM-4-Osmo-Mobile-4-magnetyczne-mocowanie

Technologia w DJI OM 4 została zoptymalizowana, co pozwala na jeszcze łatwiejsze tworzenie płynniejszych ujęć wysokiej jakości oraz bardziej atrakcyjne wizualnie obrazy i filmy. Wykorzystanie  wysokiej jakości materiałów, solidnych silników i najnowszą technologię 3-osiowego stabilizatora, oferuje każdemu łatwy sposób na rejestrowanie fascynujących treści za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

OM-4-Osmo-Mobile-4-przedszkole

Składa konstrukcja DJI Osmo Mobile 4 sprawia, że jest on przenośny i wygodny do zabrania ze sobą wszędzie i jest idealnym towarzyszem wszystkich wycieczek, wideokonferencji oraz każdych chwil, które chcemy zapamiętać na dłużej. Po pełnym naładowaniu DJI OM 4 oferuje imponującą żywotność baterii wynoszącą aż 15 godzin! Gimbal posiada również funkcję ładowania naszego smartfona, dzięki czemu energii na pewno nam nie zabraknie. Jest kompatybilny z większością smartfonów, a dzięki zmodernizowanym silnikom może wytrzymać większą wagę urządzenia niż jego poprzednicy.

OM-4-Osmo-Mobile-4-skladana-konstrukcja

Używanie stabilizatora DJI jest teraz jeszcze łatwiejsze, z uwagi na zastosowanie innowacyjnego magnetycznego mocowania sprawia, że balansowanie urządzenia jest prostsze niż kiedykolwiek. Dwie nowe opcje pozwalają na szybkie i łatwe podłączenie i odłączenie telefonu. Elegancka, bezpieczna i lekka metalowa klamra magnetyczna pozwala na jednoczesną gotowość do podłączenia do Osmo Mobile 4 oraz do codziennego używania telefonu. Druga opcja ostatecznie usuwa krok balansowania poprzez przyklejenie estetycznego mocowania w formie magnetycznego pierścienia z tyłu telefonu, umożliwiającego jeszcze łatwiejsze przypięcie do DJI OM 4

Inteligentne tryby Twoje ujęcia i fotografie będą wyglądać bardziej profesjonalnie:

  •  ActiveTrack 3.0: Wybierz obiekt, który DJI OM 4 ma  automatycznie śledzić i pozwól gimbalowi wykonać pracę za Ciebie. Niedawno zaktualizowany tryb oferuje ulepszone rozróżnianie między obiektami, takimi jak dorośli, dzieci i zwierzęta. Kadrowanie podczas ActiveTrack można teraz regulować za pomocą dedykowanego joysticka w celu zwiększenia kontroli.
  • Sterowanie gestami: z łatwością rozpoczynaj i zatrzymuj nagrywanie wideo lub rób zdjęcia za pomocą gestów, idealne do robienia epickich selfie lub nagrań grupowych bez skomplikowanego samowyzwalacza.
  • Wstępnie zaprogramowane ruchy i tryby: Skorzystaj z wyjątkowych ruchów gimbala i wysokiej jakości trybów obrazu, które sprawią, że materiał filmowy będzie wyglądał tak, jak nakręcony przez profesjonalistę:
  • DynamicZoom: atrakcyjny wizualnie kinowy wygląd, DJI OM 4 automatycznie dostosowuje funkcję zoomu, aby stworzyć dramatyczne przesunięcie tła spopularyzowane przez Alfreda Hitchcocka.
  •  Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse: Pokaż upływ czasu w przyspieszonej formie za pomocą TimeLapse; Motionlapse, który dodaje ustawione punkty ruchu dla gimbala; lub HyperLapse, aby fizycznie poruszać się za pomocą gimbala. Wszystkie trzy tryby wykorzystują technologię elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS), a także 3-osiowy gimbal, co zapewnia dodatkowy poziom płynności. Z łatwością udostępniaj te kreatywne filmy w mediach społecznościowych
  • Zwolnione tempo: Zwolnij świat wokół siebie z oszałamiającymi szczegółami dzięki funkcji zwolnionego tempa.
  • Tryb sportowy: DJI OM 4 będzie reagować i szybciej śledzić obiekty i ruchy
  •  Panoramy: wybierz jedną z trzech kreatywnych opcji panoramy, aby uchwycić szerszą perspektywę, w tym panoramę 3X3, panoramę 240 ° i nową panoramę „CloneMe”, która umożliwia użytkownikowi dodanie wielu wersji osoby lub obiektu w jednym ujęciu, aby uzyskać wyjątkowy i kreatywny efekt .
  • Ruch gimbala Spin Shot: Aktywowany w aplikacji DJI Mimo i za pomocą joysticka, gimbal obraca telefon, dając efekt obracania się.
  • Szablony trybu fabularnego: wybierz jeden z gotowych szablonów, aby dodać kreatywny spin do swoich treści. DJI OM 4 wykorzystuje zaprogramowane ruchy, muzykę i palety kolorów do szybkich filmów, idealnych do udostępniania w mediach społecznościowych.
OM-Osmo-Mobile-4-restauracja

Produkt dostępny jest w sprzedaży na naszej stronie internetowej oraz w naszych salonach w cenie 699 zł. 

Usługi DJI Care Refresh oraz DJI Care Refresh + wkrótce będą dostępne w sprzedaży.

pixel