Kamera sportowa Osmo Action – unboxing

DJI Osmo Action jest już dostępny, dając Ci wytrzymałą kamerę z dwoma kolorowymi ekranami o nieograniczonych możliwościach. Nowy produkt z rodziny Osmo oferuje technologię stabilizacji RockSteady i nagrywa filmy 4K/60kl./s, 4K HDR, 8x slow motion i wiele więcej. Jest również pyłoszczelny, wodoodporny i wystarczająco wytrzymały, aby zapewnić dobrą zabawę.

Przeprowadzimy unboxing DJI Osmo Action aby pokazać Ci wszystko co znajdziesz w pudełku i zaprezentujemy niektóre funkcje, które czynią z niej idealną kamerę sportową do uchwycenia Twojego świata.

Unboxing i wygląd

Osmo Action wyposażony jest w wiele potężnych technologii i funkcji, o których warto wspomnieć, ale najpierw spójrzmy jak wygląda!

Co jest w pudełku?

Zestaw Osmo Action ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć nagrywanie. Wewnątrz pudełka znajdziesz następujące elementy:

Osmo Action ×1

Obudowa (ramka) ×1

Płaskie mocowanie przylepne ×1

Zakrzywione mocowanie przylepne ×1

Mocowanie Quick-Release ×1

Akumulator ×1

Case na akumulator ×1

Śruba mocująca ×1

Kabel USB-C ×1

Dlaczego Osmo Action?

Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać przygody zza kamery, czy też tworzyć ujęcia przed obiektywem, Osmo Action ma dwa ekrany 750 cd/m2: 2,25-calowy ekran tylny i 1,4-calowy ekran przedni.

1,4-calowy ekran przedni umożliwia łatwe tworzenie zdjęć i filmów. 2,25-calowy ekran tylny Osmo Action jest wyraźny, czuły i ma 325ppi.

Wysoka jakość materiału filmowego

RockSteady

Świetna kamera akcji powinna oferować świetną stabilizację, a Osmo Action nie jest wyjątkiem. Niezależnie od tego, czy skaczesz na rowerze, surfujesz, czy po prostu biegasz, materiał filmowy pozostaje wolny od wstrząsów dzięki RockSteady, najnowszej technologii EIS firmy DJI, która obsługuje nawet 4K/60kl./s.

Video 4K/60kl./s

Matryca CMOS 1/2,3" w Osmo Action zapewnia wysoką jakość zdjęć w każdej sytuacji. Nagrania w 4K/60kl./s i 100M/ps video, 8x slow motion z rozdzielczością 1080p i 240fps, zdjęcia z długim czasem naświetlania, filmy Timelapse i wiele innych. Posiada również FOV 145°, która wykorzystuje specjalną technologię dewarpingu, aby zapewnić naturalny wygląd materiału filmowego.

HDR Video

Znaczące zwiększenie zakresu dynamiki materiału filmowego poprzez nagrywanie w trybie wideo HDR, zapewnia płynne przejście między jasnymi i ciemnymi obszarami w ujściu. Od pokrytych śniegiem szczytów górskich do słabo oświetlonych obszarów leśnych, ta nowa funkcja zapewnia zrównoważone nagranie w złożonych sytuacjach oświetleniowych.

Zabierz go gdziekolwiek chcesz

Wodoodporny

Dzięki wodoszczelnej uszczelce i hydrofobowej powłoce na tylnym ekranie dotykowym, Osmo Action jest wodoodporny na głębokościach do 11 metrów i do 60 metrów po dodaniu wodoodpornej obudowy. Zabierz ją ze sobą, gdy będziesz surfować, nurkować lub pływać z przyjaciółmi.

Intuicyjne działanie OS

Osmo Action posiada niezliczone funkcje, które czynią go niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze, nawet dla użytkowników, którzy nie znają się na kamerach sportowych. Na przykład przycisk szybkiego przełącznika umożliwia szybką zmianę trybów fotografowania i przełączania ekranów. Tryb niestandardowy umożliwia zapisywanie ulubionych ustawień, a sterowanie głosem umożliwia korzystanie z poleceń do robienia zdjęć, nagrywania filmów, przełączania ekranów i wyłączania urządzenia. Jeśli chcesz szybko rozpocząć filmowanie, funkcja SnapShot Ci to umożliwi. Wystarczy nacisnąć spust migawki, gdy urządzenie jest wyłączone, a następnie włączy się i rozpocznie nagrywanie w mniej niż dwie sekundy.

Szybka edycja za pomocą aplikacji DJI Mimo App

Osmo Action może być używany z aplikacją DJI Mimo w celu dzielenia się swoimi nagraniami. Używaj intuicyjnych narzędzi do edycji aby uzyskać podgląd na żywo z Osmo Action na swoim smartfonie.

Akcesoria, które zwiększa Twoją kreatywność

Korzystając z pakietu niesamowitych akcesoriów zaprojektowanych z myślą o rozszerzeniu możliwości nagrywania, możesz czerpać jeszcze więcej korzyści z Osmo Action. Na przykład, użyj mocowań samoprzylepnych, aby przymocować urządzenie do roweru, kasku, deski surfingowej lub jakiegoś innego miejsca.

pixel