Kreatywne wykorzystanie przedniego ekranu w DJI Osmo Action

Dzięki doskonałej jakości obrazu i szerokokątnemu obiektywowi, kamery zdecydowanie bardziej nadają się do uzyskania idealnego selfie niż smartfony. Lekkie i przenośne i wytrzymałe kamery sportowe rejestrują obrazy, których telefon nie jest w stanie wykonać. Osmo Action pozwoli CI wykonać doskonałe selfie z wykorzystaniem przedniego ekranu.

Nagrywaj bez wysiłku

Kamery sportowe działają lepiej niż przednie kamery w smartfonach:

Dlaczego więc, większość ludzi nadal korzysta z przednich kamer w swoich smartformach? To proste! Większość kamer sportowych nie ma w ogóle przednich ekranów. Dzięki Osmo Action i przedniemu wyświetlaczowi autoportrety stały się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Możesz dwukrotnie dotknąć tylnego ekranu, nacisnąć i przytrzymać przycisk QS lub po prostu powiedzieć „Screen switch”, aby zmienić podgląd na żywo na ekran przedni w ciągu kilku sekund. Postaw i spróbuj różnych kompozycji, aby uzyskać najlepsze ujęcie. 

Chcesz mieć więcej możliwości za pomocą selfie-stick’a? To proste!

Lekko zegnij ramię, wyreguluj kąt na ekranie przednim, a następnie powiedz Osmo Action "Tahe Photo". Nie musisz się martwić o ujawnienie Selfie-sticka i możesz zapomnieć o pilocie Bluetooth Oprócz możliwości działania kamery, dlatego Osmo Action jest idealnym narzędziem do selfie.

Nagrywaj z dowolnego kąta

Przedni ekran Osmo Action ułatwia robienie Selfie pod dowolnym kątem.

Możesz przedłużyć kij do Selfie i nagrywać z większego kąta, aby uzyskać szersze pole widzenia.

Ewentualnie można trzymać kij do Selfie pod niższym kątem, aby sprawdzić różne kompozycje

Na przednim ekranie można spróbować ruchów kamery, które zazwyczaj mogą być obsługiwane tylko przez drugą osobę, np. film 180° (na zdjęciu powyżej) i ujęcie 360° obrotowe (na zdjęciu poniżej). Technologia stabilizacji RockSteady pomoże zapewnić płynny obraz.

 Nagrywaj inaczej

Chcesz zrobić coś innego dla swojego vloga? Z przednim ekranem i przenośnością Osmo Action, możesz poruszać się w wąskich przestrzeniach lub innych miejscach niedostępnych dla innego urządzenia. Uwolnij kreatywność dzięki najbardziej znanym rzeczom wokół ciebie.

Na przykład, zamontuj Osmo Action na kiju do selfie wsuń go w wąską przestrzeń (jak szuflada lub długie pudełko) i szybko wyciągnij, aby osiągnąć efekt podróżowania do innego świata.

Ewentualnie można wrzucić kamerę do torby aby dodać trochę intrygującego klimatu do ujęcia i zastosować efekty przejściowe w procesie postprodukcji, aby uzyskania odpowiedniego rezultatu

Przednie kamery smartfonów mają węższe pole widzenia, co utrudnia swobodne nagrywanie z tych kątów. 

Umieść Osmo Action w pudełku upominkowym, aby nagrać zdziwioną twarz odbiorcy, zmieniając ekscytujący moment w piękne wspomnienie.

Osmo Action może również nagrywać autoportrety Timelapse, które nie są łatwe w innych kamerach sportowych.

Ustaw Osmo Action w tryb Timelapse, wyśrodkuj się na przednim ekranie, a następnie idź z kamerą, aby utworzyć Timelapse. W tym świetnym filmie zobaczysz, że świat wokół ciebie zmienia się tak szybko, gdy znajdujesz się w centrum kadru, podróżując w czasie i przestrzeni.

pixel