Niezbędne akcesoria do Osmo Pocket

Od tego czasu premiery Osmo Pocket widzieliśmy wiele niesamowitych filmów nakręconych przy jego użyciu. Niewielki rozmiar Osmo Pocket ułatwia nagrywanie płynnych, wysokiej jakości materiałów filmowych wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. Chcielibyśmy zaprezentować Ci kilka fantastycznych akcesoriów Osmo Pocket, które pomogą Ci poprawić jakość nagrywania, przechowywania i serwisowania sprzętu.

Akcesoria zwiększające możliwości fotografowania

Controller Wheel

To poręczne akcesorium dodaje dodatkowy poziom precyzji podczas nagrywania Osmo Pocket. Po przymocowaniu do urządzenia, Controller Wheel zapewnia precyzyjną kontrolę gimbala i szybką nawigację w różnych trybach fotografowania.

Mały przełącznik na pokrętle kontrolera umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy trybem Pan i Tilt. Przesuwanie kciukiem po pokrętle kontrolera powoduje obracanie lub przechylanie kamery, co umożliwia precyzyjne śledzenie odległych obiektów.

Moduł bezprzewodowy

Chcesz przeglądać swoje nagrania na większym ekranie lub bezprzewodowo sterować Osmo Pocket? Moduł bezprzewodowy daje Ci te wspaniałe dodatkowe funkcje. Po podłączeniu do bazy modułu bezprzewodowego, Osmo Pocket może być zsynchronizowany z Twoim smartfonem, komputerem lub tabletem przez Bluetooth lub Wi-Fi. Po wykonaniu prostego procesu konfiguracji można natychmiast sterować kamerą, ustawieniami i regulacją ostrości z urządzenia. Moduł bezprzewodowy posiada port USB-C, który wygodnie ładuje gniazdo Osmo Pocket, a jednocześnie służy jako stabilna baza do bezprzewodowego robienia wysokiej jakości filmów i zdjęć. Po włączeniu funkcji ActiveTrack, gimbal będzie podążał za Tobą podczas poruszania się, co sprawia, że moduł bezprzewodowy jest idealny do robienia vlogów.

Mocowanie akcesoriów

Dzięki dołączonemu do Osmo Pocket uchwytowi na akcesoria otwierają się nowe możliwości nagrywania. Uchwyt akcesoriów umożliwia mocowanie urządzania do kompatybilnych produktów, takich jak kaski, kierownice rowerowe czy selfie sticki. Mocowanie Akcesoriów pozwala Ci zabrać ze sobą Osmo Pocket w każdą podróż.

Akcesoria do przechowywania danych

Karta pamięcia

Chociaż Osmo Pocket można synchronizować ze smartfonami w celu lokalnego zapisywania filmów, materiał 4K zajmuje dużo miejsca w pamięci masowej, dlatego karta microSD jest niezbęda. Dostępne są karty SanDisk Extreme microSD o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB. Te karty pamięci posiadają oznaczenie V30, co oznacza, że zapisują dane z prędkością co najmniej 30mbps, co pozwala na łatwe nagrywanie nieprzerwanych nagrań 4K. Dzięki karcie micro SD o pojemności 64 GB możesz nagrać około 150 minut materiału 4K 30 kl/s

Osmo Pocket Expansion Kit

Osmo Pocket Expansion Kit łączy w sobie ważne akcesoria w jednym wygodnym, przystępnym cenowo zestawie. Zawiera on Controller Wheel, Moduł bezprzewodowy, mocowanie akcesoriów oraz kartę microSd Samsung o pojemności 32 GB. Wszystkie te akcesoria będą przydatne do nagrywania profesjonalnych materiałów filmowych

pixel