Phantom 4 Pro V2.0 – Unboxing

Kultowa kamera 4K, od której wszystko się zaczęło! Phantom 4 Pro V2.0 powrócił! Wyposażony w zaawansowane funkcje, jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych twórców wideo i fotografii z powietrza.

W tym artykule zrobimy unboxing Phantoma 4 Pro V2.0, który umożliwi Ci stworzenie materiałów na profesjonalnym poziomie. Przyjrzymy się także jego podstawowym funkcjom i parametrom.

Zajrzyjmy do pudełka!

W środku:

DJI Phantom 4 Pro V2.0 Zestaw Phantom 4 Pro V2.0

Phantom 4 Pro V2.0 zestaw po rozpakowaniu

  • Phantom 4 Pro V2.0 x1
  • Aparatura x1
  • Inteligentny akumulator x1
  • Ładowarka x1
  • Przewód zasilania x1
  • Śmigła (Pary) x4
  • Osłona gimbala x1
  • Karta microSD (32GB) x1 *
  • Kabel Micro USB x1
  • Etui transportowe x1

* Niektóre jednostki mogą mieć w zestawie kartę microSD o pojemności 16GB, w zależności od miejsca zakupu.

 4K/60fps  1- calowy sensor  Mechaniczna migawka
 30 min - maks. czas lotu  System transmisji OcuSync 2.0  5 - kierunkowe wykrywanie przeszkód

Kamera

gimbal z kamera w Phantom 4 Pro V2.0 Dron z kamerą

Phantom 4 Pro V2.0 jest wyposażony w 3-osiowy gimbal i kamerę z 1 - calowym sensorem CMOS 20MP z mechaniczną migawką, która eliminuje efekt “rolling shutter”.

Zoptymalizowany szerokokątny obiektyw f/2.8 umożliwia uchwycenie większego obszaru, zapewniając wysoką szczegółowość oraz dokładność kolorów.

Nagrywaj filmy w zwolnionym tempie w wysokiej rozdzielczości 4K przy 60fps 100Mbps. Phantom 4 Pro V2.0 pozwala nawet na nagrywanie w trybie D-log i kodeku H.265, dzięki czemu stworzone materiały są profesjonalne i posiadają dużą rozpiętość tonalną.

Lot

śmigło w dronie Phantom 4 Pro V2.0 akumulator w dronie Phantom 4 Pro V2.0

dron z akumulatorem Profesjonalny dron

Phantom 4 Pro V2.0 jest niewiarygodnie wydajny podczas lotu. Posiada maksymalną prędkość lotu 72 km/h oraz zasięg transmisji 5 km z transmisją na żywo 1080p, a także automatyczne przełączanie częstotliwości dzięki OcuSync 2.0.

Maksymalny czas lotu 30 minut daje swobodę, kiedy chcesz zrobić doskonałe ujęcie. Aplikacja DJI GO 4 automatycznie oblicza pozostały czas lotu i ostrzega operatora, kiedy dron zbliża się do minimalnego poziomu naładowania akumulatora, jaki jest niezbędny do bezpiecznego powrotu do punktu startu.

Phantom 4 Pro V2.0 posiada 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód, a dla dodatkowego bezpieczeństwa lotu, oferuje inteligentną funkcję RTH. Posiada również zaawansowany system zarządzania akumulatorem, który zapobiega przeładowaniu oraz nadmiernemu rozładowaniu.

Inne funkcje

Phantom 4 Pro V2.0 oferuje inteligentne tryby lotu, takie jak TapFly, ActiveTrack, Draw, Gesture i wiele innych. Tryb Draw pozwala kontrolować ścieżkę lotu na stałej wysokości, dzięki możliwości stworzenia trasy na ekranie.

Wersja Pro+ V2.0 zawiera dodatkowo 5,5 calowy ekran LCD 1080p, który został wbudowany w aparaturę, dzięki czemu wykonane przez Ciebie materiały są dobrze widoczne nawet na bezpośrednim świetle słonecznym. Aplikacja DJI GO 4 jest zintegrowana z aparaturą, co oznacza, że urządzenie mobilne nie jest wymagane do latania Phantomem 4 Pro+ V2.0. Standardowa aparatura w wersji Phantom 4 Pro V2.0 posiada uchwyt na smartfon.

Ekran aparatury sterującej

aparatura sterująca do drona

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh oferuje kompleksową ochronę Phantom 4 Pro V2.0. Ciesz się lataniem przez pierwszy rok z ochroną przed wypadkami i zniszczeniami spowodowanymi przez wodę. Za niewielką dodatkową opłatą otrzymasz maksymalnie dwie jednostki zamienne w ciągu jednego roku.

Ubezpieczenie DJI Care Refresh

Kompletny dron dla profesjonalnych twórców

Phantom 4 Pro V2.0 posiada niezwykle wiele funkcji, dlatego jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych twórców. Oferuje mechaniczną migawkę do rejestrowania szybko poruszających się obiektów, 1-calowy sensor CMOS, który pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K / 60fps oraz wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 20MP. Pozwala na wykrycie przeszkód w pięciu kierunkach. Posiada system transmisji OcuSync 2.0 w rozdzielczości HD. Dzięki tym wszystkim funkcjom Phantom 4 Pro V2.0 jest doskonałym dronem dla wszystkich profesjonalistów.

pixel