Premiera DJI Osmo Pocket

W końcu jest! DJI Osmo Pocket został zaprezentowany podczas konferencji „Because Life is Big”. 

Tym samym potwierdziły się pojawiające się od kilku dni informacje o nowym produkcie z serii Osmo. Jest to kolejny w tym roku produkt zaprojektowanyy przez DJI. W poprzednich miesiącach do sprzedaży trafiły m.in. Mavic Air, Osmo Mobile 2, Ronin S czy Mavic 2 Pro / Zoom.

DJI Osmo Pocket to mobilna kamera z 3-osiowym gimbalem o 1/2,3 calowej matrycy, która nagrywa wideo 4K w rozdzielczości 24, 30 i 60kl./s Kamera pozwala również na wykonywanie płynnych ujęć Slow-Motion w rozdzielczości FullHD. Jak sama nazwa wskazuje, Osmo Pocket jest znacznie mniejszym modelem niż cieszący się ogromną popularnością Osmo Mobile 2. Produkt wraz z uchwytem mieści się w dłoni. Obudowa urządzenia wykonana jest z wytrzymałego materiału kompozytowego, natomiast ekran dotykowy jest szklany.

Z tyłu uchwytu znajdują się przyciski i mały ekran dotykowy do zarządzania istotnymi funkcjami, w tym trybami ActiveTrack, Panorama i TimeLapse. Stabilizacja obrazu w DJI Osmo Pocket pozwala wykonywać dynamiczne ujęcia, a materiał filmowy zawsze będzie płynny i wysokiej jakości. 

DJI Osmo Pocket

Kamera wyposażona jest w gniazdo kart microSDXC. Osmo Pocket posiada akumulator 875mAh i jest kompatybilny ze smartfonami typu lightning/USB-C, dzięki czemu użytkownicy mogą podłączyć go bezpośrednio do swojego smartfona i sterować kamerą za pomocą nowej aplikacj DJI Mimo. Możliwe jest regulowanie szybkością migawki i ISO. 

Użytkownicy mogą przeglądać nagrania z pomocą wbudowanego ekranu dotykowego, kontrolować większość ustawień w Osmo Pocket. Po podłączeniu ze smartfonem możliwa jest zmiana rozdzielczości wideo, kadrowanie oraz oglądanie zrobionych filmów i zdjęć. Urządzenie posiada również dwa tryby pracy: ręczny i automatyczny. 

DJI wprowadza również ofertę inteligentnych akcesoriów, w celu dodania dodatkowych funkcji. Jednym z dostępnych akcesoriów dla DJI Osmo Pocket będzie wodoszczelna obudowa, która pozwoli nurkować z kamerą.

Produkt będzie dostępny w systemie przedsprzedaży w cenie 1649 zł. Termin realizacji zamówień przewidywany jest na połowę grudnia (termin może ulec zmianie w zależności od dostępności produktu).

pixel