Ultralekki DJI Mini 2: unboxing, najważniejsze cechy i funkcje

DJI Mini 2 to kompaktowy, ultralekki dron w rozmiarze mini. Idealnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w podróży. Wyróżnia się możliwością tworzenia filmów 4K/30 FPS oraz zdjęć 12 MPX, całą gamą inteligentnych trybów, takich jak QuickShots i Panorama, a także imponującą odpornością na wiatr.

Unboxing DJI Mini 2: co znajduje się w opakowaniu?

DJI Mini 2 jest dostępny w 2 różnych zestawach z kilkoma praktycznymi akcesoriami, dzięki którym jeszcze szybciej znajdziesz się w chmurach. Sprawdź, co znajdziesz w każdym z nich.

AkcesoriaDJI Mini 2DJI Mini 2 Fly More Combo
Inteligentny akumulator13
Śmigła (para)13
Kabel do aparatury (Micro USB)11
Kabel do aparatury (USB-C)11
Kabel do aparatury (Lightning)11
Drążki aparatury (para)11
Śrubokręt11
Zapasowe śrubki do śmigieł618
Osłona gimbala11
Kabel komunikacyjny USB-C11
Blokada śmigieł01
Instrukcje DJI Mini 211
Hub ładowania 2w101
Ładowarka USB DJI 18W01
Torba transportowa01

Jak widać, zestaw DJI Mini 2 Fly More Combo jest zdecydowanie bardziej wartościowy - zawiera dodatkowe inteligentne akumulatory, zapasowe śmigła, a także ich blokadę  oraz osłonę 360°. Oferuje również hub ładowania 2w1 i wyjątkowo wygodną torbę transportową na ramię.

DJI Mini 2: złap ulotne chwile

Niesamowita wydajność lotu

Maksymalny czas lotu DJI Mini 2 wynosi aż 31 minut. Dron jest też odporny na wiatr o prędkości nawet 28-39 km/h, co znacznie ułatwia latanie w zróżnicowanych przestrzeniach i warunkach. Udoskonalony system napędu sprawia, że mamy do czynienia z urządzeniem kompaktowym, a zarazem potężnym - z powodzeniem wykorzystasz je podczas emocjonującej podróży, wymagającej górskiej wędrówki czy wesołej wyprawy wzdłuż wybrzeża ze swoją rodziną.

Imponujące możliwości kamery

DJI Mini 2 może i jest mały, ale zaskakuje potężnymi możliwościami. Wideo 4K/30 FPS, żywe kolory i niesamowite bogactwo szczegółów - wszystko to zapewnia tak efektowne nagrania, że na ich widok również najbliższe Ci osoby ucieszą się z Twoich wakacji na Hawajach czy ekscytującej wyprawy w Alpy.

Dzięki transmisji wideo OcuSync 2.0 o zasięgu do 6 km, możesz polecieć dalej i zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ponadto 4-krotny cyfrowy zoom daje Ci jeszcze większą elastyczność, kiedy nagrywasz z różnych dystansów. Z jego pomocą uchwycisz dziką przyrodę z bezpiecznej odległości lub łatwo i wygodnie nagrasz swoje dzieci bawiące się w piaskownicy - możliwości są nieograniczone.

Inteligentny - przyjazny dla początkujących

Nie jesteś profesjonalnym operatorem? Nie szkodzi! DJI Mini 2 daje Ci możliwość wyboru spośród 5 trybów QuickShots, które pozwalają tworzyć arcydzieła na kinowym poziomie w zaledwie kilka chwil. Wskaż ujęcie, które chcesz uzyskać i pozwól DJI Mini 2 zająć się resztą.

Zdarzyło Ci się kiedyś wejść na szczyt góry i całkowicie oniemieć z wrażenia na widok cudownego krajobrazu? Teraz utrwalisz każdą taką wspaniałą scenę ze wszystkimi szczegółami. DJI Mini 2 ma 3 tryby Panoramy, z których możesz skorzystać: Wide, 180° oraz Sphere.

Zupełnie nową funkcją są Udoskonalone Zdjęcia. Umożliwia ona automatyczne podkreślenie kolorów i poprawę jakości obrazów zaledwie jednym kliknięciem. Już nie musisz się martwić, czy wspaniały blask wschodzącego nad granią słońca zostanie odpowiednio utrwalony - DJI Mini 2 zajmie się tym za Ciebie!

Łatwa edycja nagranych materiałów

QuickTransfer to kolejna nowa funkcja, którą wprowadza DJI Mini 2. Usprawnia ona pobieranie obrazów, które wykonasz w przestworzach. Gdy Twój telefon znajdzie się w pobliżu drona, możesz automatycznie zapisać zdjęcia i filmy z prędkością do 20 MB/s. Fantastyczną informacją jest też to, że nie musisz nawet łączyć się w tym celu ze zdalnym kontrolerem.

Inną niesamowicie wygodną funkcją jest Trimmed Download. Pozwala ona wybierać najlepsze klipy z Twoich nagrań i pobierać je na telefon, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca w pamięci.

Nie masz pewności, co stworzyć? Aplikacja DJI Fly oferuje szereg kreatywnych szablonów, które sprawiają, że przygotowywanie prawdziwych arcydzieł to bułka z masłem. Zachwyć rodzinę i przyjaciół krótkimi filmami o swoich ulubionych wspomnieniach i najbardziej ekscytujących przygodach.

DJI Mini 2: idealny towarzysz

Ważąc mniej niż 249 g, DJI Mini 2 jest niesamowicie lekki i kompaktowy, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży. W określonych państwach i regionach nie wymaga nawet rejestracji. Umożliwiając nagrywanie materiałów 4K/30 FPS i tworzenie zachwycających panoram, a także oferując inteligentne tryby QuickShots, DJI Mini 2 ma wszystko, aby przenieść Twoją powietrzną kreatywność na wyższy poziom. Na co więc czekasz? Kup swój model jeszcze dziś i złap ulotne chwile!

pixel