Walentynki: Pomysły dla każdej pary

Kto powiedział, że drony są przeznaczone tylko dla maniaków techniki i profesjonalistów? Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i intuicyjnym funkcjom fotografowanie z powietrza jest dostępne dla każdego z nas.

Zakochani szukają sposobu wykorzystania swoich wspólnych zainteresowań i pasji do tworzenia niepowtarzalnych treści i przeżywania nowych przygód. W związku z Walentynkami warto pomyśleć o czymś nowym i ekscytującym wspólnie z drugą połówką.

Jeśli teraz patrzycie na waszą lepszą połowę i zastanawiacie się "W jaki sposób moglibyśmy uwiecznić ten wyjątkowy dzień?" przeczytajcie dalej, ponieważ mamy dla Was dwa świetne pomysły jak można tego dokonać z wykorzystaniem drona.

Wyjątkowe portrety

zdjęcie z drona

Fotografia wykonana przez DJI Spark, Autor: Ignacz Szabolcs

Jeśli szukacie idealnego portretu do salonu, na biurko lub do swojego profilu w mediach społecznościowych, po co ograniczać się do tradycyjnych zdjęć? Bądźcie kreatywni i wykonajcie selfie z powietrza.

Znajdźcie swoje ulubione miejsce i stwórzcie coś wyjątkowego. Możecie latać na zmianę i robić sobie zdjęcia lub nagrywać filmy. Możecie również wejść razem w kadr i wykonać gest ręką, aby zrobić selfie lub nagrać świetny film w trybie QuickShot. Jeśli pogoda nie dopisuje wykorzystaj możliwość wystartowania swoim DJI Sparkiem aby wykonać ujęcia wewnątrz pomieszczeń.

Opowiedz swoją historię

DJI Spark - robienie zdjęcia

Wystarczy rzut oka na serwis społecznościowy, a zobaczysz że wszyscy dzielą ze sobą różne przeżycia. Tyczy się to wyjątkowych dań, widowiskowego sportu oraz najważniejszych osób w Twoim życiu. Kiedy poczujesz inspirację do dzielenia się swoimi przeżyciami z innymi, dlaczego nie zamieścisz zdjęcia lub nagrania ze swoją drugą połówką?

Cokolwiek uwielbiacie robić razem, weźcie ze sobą drona, aby uchwycić z wyjątkowej perspektywy w wysokiej jakości. Drony marki DJI posiadają wbudowaną funkcję ActiveTrack, która automatycznie podąży za wybranym się obiektem w kadrze. Jeśli jedziesz na rowerze lub spacerujesz na plaży, wybierz funkcję ActiveTrack, a dron z łatwością podąży za Tobą i Twoją drugą połówką.

Naładuj się nowymi przeżyciami

DJI Spark - jak robić zdjęcie

Oczywiście, codzienne życie idealnie nadaje się również do dzielenia się z innymi, ale od czasu do czasu możemy pokazać coś niezwykłego. Wybierasz się w podróż? Zabierz ze sobą drona i wykorzystaj inspirację do uchwycenia czegoś niesamowitego!

DJI Spark w plecaku

DJI Spark transport

DJI Mavic Air

Jeśli martwisz się noszeniem wielkiej i ciężkiej kamery podczas podróży, jest na to rozwiązanie. Drony marki DJI takie jak Spark, Mavic Pro, czy Mavic Air są lekkie i kompaktowe i mieszczą się w niewielkiej torbie. Z takim mobilnym dronem, możecie szybko zapakować się, nie zabierając ze sobą zbyt wiele i wyruszyć gdzie tylko chcecie.

Dotarcie do nowego miejsca zawsze zwykle sprawia, że nabieramy trochę odwagi. Może to się wiązać z próbowaniem nowej kuchni, poznawaniem różnych kultur i stawianiem czoła nowym wyzwaniom. Warto wykorzystać ten moment oraz stworzyć coś wyjątkowego. Następnym razem, gdy znajdziesz skalne urwisko idealne do skoku do wody, przekrocz swoje granice i uchwyć tę chwilę z powietrza.

Miej gest

Dron DJI SPark - Zdjęcie z powietrza

Źródło: SkyPixel, Autor: ANTON BLOKHIN

Miłość sprawia, że robimy szalone rzeczy dla ukochanej osoby, jak eksponowanie naszych uczuć wszystkim dookoła. Podniebne napisy i ryzykowny tatuaż z imieniem twojej ukochanej mają gest, ale możesz również użyć drona aby wyrazić swoją indywidualność. Bądź kreatywny i znajdź własny sposób, by powiedzieć "kocham cię". Uwiecznij swój związek w albumie ze zdjęciami lub stwórz wideo z miejsc, które darzycie sentymentem. Spraw, aby wasze zdjęcie było wyjątkowe wykonując selfie ze szczytu góry.

Oświadcz się

zdjęcie z powietrza - DJI Spark

Źródło: SkyPixel, Autor: Onur Sevim

Jeśli mówimy o wielkich gestach, musimy wspomnieć o największym z nich wszystkich. Jeśli kochasz osobę, z którą chcesz spędzić resztę życia, użyj drona, aby przygotować niezapomniane oświadczyny. Zbierz przyjaciół i rodzinę, aby nakręcić ujęcie rodem z Hollywood, kończąc na klęknięciu. Zaproś ukochaną, by spotkała się z Tobą wieczorem i pozwól jej polecieć dronem, by ujrzała napis "Wyjdziesz za mnie?" utworzony ze świec. Masz tylko jedną szansę, aby zadać to wielkie pytanie, więc zrób to w wyjątkowy sposób.

Zdjęcie z drona DJI Spark

Źródło: SKYPIXEK, Autor: TATSUYA

Wspomnieniami warto się dzielić

Bez względu na to, co Ty i Twoja druga połówka lubicie wspólnie robić, jeśli chcesz podzielić się nowym hobby, dron może być do tego świetnym pomysłem. Dzięki ujęcia z lotu ptaka pobudź swoją kreatywność, wyzwól przygodę i nada nowy wymiar Twojemu związkowi. Uzyskasz unikalne zdjęcia i filmy w nieograniczonej ilości, aby móc dzielić się nimi ze znajomymi i rodziną.

Co najlepsze, gdy Ty i Twój partner zestarzejecie się razem, spojrzycie na historię tego, co stworzyliście, aby jeszcze raz przeżywać je ponownie.

DJI Spark

pixel