Wszystko co musisz wiedzieć o DJI Goggles

Dzięki DJI Goggles spojrzysz na świat z innej perspektywy. Podziel się ze znajomymi widokami, które zapierają dech w piersiach.

Zapewne masz wiele pytań odnośnie Goggles: Jakie modele dronów są kompatybilne z Goggles?Jakie inteligentne funkcje posiadają? Co jest takiego wyjątkowego w systemie Ocusync? lub czy wygodne jest noszenie Goggles? Cóż, to jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ mamy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Goggle zostały zaprojektowane z myślą o komforcie latania FPV, zapewniając zarówno płynną kontrolę, jak i czyste widoki. Wszystkie nowsze modele dronów DJI funkcjonują bezproblemowo z Gogglami DJI. Działają bezprzewodowo z Mavic Pro i obsługują urządzenia od Phantom 3 Advanced do Inspire 2, poprzez port HDMI. Co ważne, po podłączeniu przez USB, czujniki odpowiadające za Head Tracking działają podobnie jak w przypadku połączenia przez OcuSync, dzieki czemu możemy sterować dronem i gimbalem za pomocą ruchów głowy. Zintegrowane wejście HDMI można również wykorzystać do oglądania treści z monitora lub telewizora. Można również wykorzystać je do oglądania filmów i grania w gry wideo. Aby odtworzyć dźwięk, wystarczy podłączyć słuchawki lub zewnętrzne głośniki do wbudowanego gniazda słuchawkowego. Mamy do dyspozycji również zintegrowaną kartę SD do przechowywania wykonanych zdjęć i wideo.

DJI Goggles

DJI Goggles - zobacz świat inaczej

Wyświetlacz wysokiej jakości oferuje zadziwiającą rozdzielczość 3840x1080, większą niż dwukrotność gęstości pikseli typowych ekranów gogli FPV. Ale to nie wszystko, gęsty rozstaw pikseli sprawia, że obraz jest wolny od efektu klatkowania, z czym boryka się wiele producentów gogli FPV.

Gogle FPV zwykle poświęcają opóźnienie transmisji dla jakości wideo. Dzięki zastosowaniu technologii OcuSync, DJI Goggles nie musi tego robić. Ten opatentowany system transmisji wideo pozwala DJI Goggles na odbieranie dalekiego zasięgu wideo w jakości 720p/60FPS, natomiast w bliskiej odległości full HD 1080p/30FPS i niezrównane wrażenia z lotu.

Szerokie, 85 stopniowe pole widzenia sprawia, że noszenie DJI Goggles jest porównywalne z widokiem na 216-calowy ekran z odległości trzech metrów, co zapewnia prawdziwie wciągające wrażenia.

System OcuSync umożliwia podłączenie aż do czterech urządzeń jednocześnie. Dzięki temu możesz udostępniać lot Twojego drona w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Goggles lub urządzenia mobilnego. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz polegać na stabilnym połączeniu Goggles z dronem dzięki wbudowanym antenom w opasce na głowę dla pełnego 360- stopniowego zasięgu.

DJI Googles - wrażenia

Funkcja Head tracking może być również użyta do sterowania gimbalem- pochyleniem i obrotem wokół własnej osi, aby zapewnić niezwykłe doznania podczas lotu. Funkcja ta również przydaje się do kadrowania ujęć. Head tracking umożliwia także bardziej precyzyjne śledzenie poruszających się obiektów.

Po włączeniu DJI Goggles, posiadasz możliwość kontrolowania swojego drona w zupełnie nowym trybie lotu Fixed-wing. Symuluje on lot drona blokując prędkość lotu do przodu.

Podczas noszenia Goggles wciąż masz dostęp do wielu inteligentnych trybów lotu możesz je uruchomić za pomocą panelu dotykowego, znajdującego się po prawej stronie gogli, ale również za pomocą przycisku 5D na aparaturze sterującej DJI Mavic Pro. Dostępne tryby obejmują ActiveTrack oraz Tripod.

Wygodne dopasowanie DJI Goggles zapewnia sztywna opaska, która rozkłada równomiernie ciężar na głowie.

Opaska jest łatwo regulowana za pomocą pokrętła, aby zapewnić maksymalny komfort przy długotrwałym użytkowaniu. Część ekranowa gogli zawiera pokrętło regulacji odległości między źrenicami, abyś mógł idealnie dopasować je do Twoich oczu. Goggle można również szybko i łatwo obrócić , gdy chcesz spojrzeć na drona w rzeczywistości lub całkowicie zdjąć w celu przeniesienia.

DJI Goggles - oczami drona

DJI Goggles zapewniają wyższy poziom sterowania, dzięki czemu Ty i Twoi znajomi jesteście w stanie doświadczyć realistycznego lotu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktów DJI, zawsze możesz skontaktować się z nami na Facebooku lub poprzez e-mail, chętnie pomożemy.

pixel