Adapter statywu tripoda PGYTECH

DJI Osmo Action

Kod produktu: 019878  
 | 
19 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Adapter statywu tripoda PGYTECH - DJI Osmo Action

   Adapter statywu dostosowany jest do funkcjonalnego przedłużenia tripoda i oferuje więcej opcji podłączenia dla Osmo Action. Adapter ma dwa otwory na szybkozłaczkę po obu stronach, które dokładnie pasują do mocowań z płytą quick-release.

   Konstrukcja szybkiego zwalniania z jednej strony adaptera jest dostosowana do samoprzylepnego mocowania Osmo Action. Wbudowany gwint 1/4 cala zapewnia połączenia z wieloma rodzajami sprzętu fotograficznego. Przy pomocy uniwersalnego interfejsu do gwintu 1/4 cala może łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi zawierającymi uniwersalny interfejs kamery akcji. Instalacja adaptera jest szybka i wygodna.

   Specyfikacja:

   • Nazwa: Adapter statywu tripod PGYTECH
   • Kod producenta: P-11B-023
   • Materiały: PC, ABS
   • Waga netto: 24,5 g

   Marka PGYTECH zrodziła się z pasji do fotografowania w akcji. Zespół inżynierów i projektantów pracuje nad produkcją innowacyjnych akcesoriów, w celu zwiększenia jakości nagrań profesjonalistów i entuzjastów w powietrzu, na ziemi, a nawet pod wodą. Dzięki placówce w Szanghaju oraz codziennej kontroli jakości firma PGYTECH produkuje akcesoria, które łączą wysoką jakość z łatwymi w użytku rozwiązaniami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj