Kod produktu: 019838

DJI FPV Remote Controller (Mode 2)

1 449 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

DJI Digital FPV System

Odkryj świat FPV na nowo

System FPV od DJI został stworzony specjalnie dla hobbystów i profesjonalnych pilotów dronów. Składa się z modułu Air Unit, kamery, gogli oraz aparatury sterującej. Wszystkie elementy wyposażone są w zaawansowane funkcje i odgrywają znaczącą rolę w rozwoju systemu DJI FPV, który charakteryzuje się małym opóźnieniem i wysokiej jakości obrazem HD. Nowa era wyścigów dronów zapewnia mniejsze opóźnienia, niezwykłą jakość HD i co najważniejsze - niezapomniane wrażenia z latania z systemem FPV.

minimalne opóźnienia i maksymalny zasięg transmisji.[1][2]

jakość obrazu DJI FPV Goggles

ilość dronów, które mogą działać jednocześnie.[3]

wideo rejestrowane przez DJI FPV Air Unit.[4]

transmisja o niskim opóźnieniu między DJI FPV Controller, a DJI FPV Air Unit.[5]

Nowa era wyścigów FPV

System DJI FPV wykorzystuje technologię HD z niskim opóźnieniem (transmisja DJI HDL FPV). Ta unowocześniona technologia została zaprojektowana po to, by poprawić jakość korzystania z FPV. Piloci dronów mogą nie tylko ściągać się z większą płynnością i mniejszym opóźnieniem, wynoszącym 28ms, ale także cieszyć się niezwykle krystalicznym i czystym obrazem.

Goggles:
obraz HD FPV
720p/120fps

Air Unit: niskie
opóźnienie transmisji
wideo

RC: daleki zasięg

Transmisja 720p/120fps

Technologia transmisji DJI HDL FPV charakteryzuje się płynnym podglądem na żywo w jakości HD 720p/120fps i opóźnieniem wynoszącym ok. 28 ms.

Transmisja cyfrowa bez zakłóceń

Technologia transmisji DJI HDL FPV wykorzystuje dwukierunkowy system komunikacji, pomagając w stabilizacji połączeń, zapewniając pilotom większą swobodę podczas przelotów przez wymagające obszary.

Niskie opóźnienie 28 ms

Technologia transmisji DJI HDL FPV zapewnia opóźnienie wynoszące ok. 28 ms i oszałamiający podgląd w jakości HD.

Inteligentne wyścigi FPV

Jako wysoce zintegrowane rozwiązanie do transmisji wideo, system DJI FPV jest wyposażony w niesamowite komponenty i akcesoria, dzięki którym piloci oszczędzają czas i energię potrzebną na zakup każdego modułu osobno. Wbudowany odbiornik i łatwy w obsłudze system kontrolera lotu sprawiają, że montaż elementów jest niezwykle łatwy i szybki. Każdy element został zaprogramowany tak, by działać od razu po aktywacji i zapamiętywać początkowe łączenie, unikając tym samym konieczności parowania modułów i ustawiania parametrów przed każdym użyciem.

Rekomendowane przez DJI akcesoria do wyścigów:

Tmotor F40proⅢ - KV2400

Tmotor HOM - KV 1750

Tmotor F55AproⅡ +F4 HD STACK

Tmotor T5143S

Hurricane Durable 3 Blade

LASER HD

Aparatura sterująca DJI FPV

Zintegrowane sterowanie

Aparatura DJI FPV łączy się błyskawicznie z DJI Air Unit i goglami DJI FPV zapewniając szybki start. Ponadto, akumulator o dużej pojemności zapewnia dłuższy czas użytkowania i lepsze wrażenia z lotu.

Zintegrowany system

Oprogramowanie aparatury DJI FPV pozwala na zdalne ustawienie parametrów gogli DJI FPV, modułu DJI FPV Air Unit oraz kamery DJI FPV, zwiększając tym samym stabilizację i redukując błędy operacyjne.

Jeszcze lepsze wrażenia

Dzięki regulowanym drążkom sterującym i ergonomicznej konstrukcji umożliwiającym wygodny i bezpieczny chwyt, aparatura DJI FPV jest łatwa w obsłudze i zapewnia świetną reakcję kontrolera, aby wrażenia z lotu były jeszcze lepsze.

Niskie opóźnienia 7 ms

Opóźnienie połączenia między DJI Air Unit, a aparaturą DJI FPV może wynosić nawet 7 ms, co pozwala pilotom na szybsze wysyłanie poleceń i wykonywanie trudnych akrobacji.

Zasięg sterowania 700 m

Podczas pracy drona, aparatura DJI FPV może sterować DJI FPV Air Unit na odległość do 700 m (w trybie CE), umożliwiając pilotom jeszcze dalsze latanie.

Uwagi:

1. Maksymalny zasięg transmisji zgodny z regulacjami CE: 0.7 km
2. Opóźnienie poniżej 28 ms w 720p/120fps i poniżej 40 ms w 720p/60fps.
3. W zależności od regionu DJI FPV Goggles mogą pracować nawet na 8 kanałach (FCC: 8, CE/SRRC: 4, MIC: 3). Szerokość pasma każdego kanału wynosi 20 MHz. Domyślnym kanałem jest kanał ósmy i tylko jeden operator może korzystać z kanału w tym czasie. Kanał ósmy może być manualnie przełączony, aby uniknąć zakłóceń pochodzących z innych urządzeń. Wszystkie kanały pracują w częstotliwości 5,8 GHz.
4. DJI FPV Air Unit może rejestrować wideo w rozdzielczości 720p/60fps (z dźwiękiem) i 720p/120fps (bez dźwięku).
5. Średnie opóźnienie na poziomie 7 ms w połączeniu pomiędzy DJI FPV RC i DJI FPV Air Unit osiągnięto w warunkach laboratoryjnych. Wartość opóźnień zależna jest od warunków lotu i może się różnić.
6. Dwukierunkowa transmisja danych DJI FPV RC pozwala zredukować błędy operacyjne i zdalnie zmieniać parametry lotu.
7. Aby obejrzeć nagrane materiały wideo, użytkownik musi wyjąć kartę pamięci microSD z DJI FPV Air Unit i umieścić ją w DJI FPV Goggles.
8. Wielokierunkowe anteny są kompatybilne tylko i wyłącznie z antenami LHCP.
9. Szkła korekcyjne dla osób z krótkowzrocznością są zaprojektowane specjalnie do DJI FPV Goggles i będą dostępne jako akcesorium w naszym sklepie.
10. Opóźnienie typu end-to-end to całkowity czas od pojawienia się sygnału z kamery do wyświetlenia na ekranie. DJI FPV Goggles mogą osiągnąć maksymalny zasięg transmisji na otwartym obszarze bez zakłóceń elektromagnetycznych, uzyskując minimalne opóźnienie w trybie niskich opóźnień (720p/120fps).