Zestaw akcesoriów Ready To Go Kit DJI Osmo Action

Kod produktu: 026322  
 | 
549 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Zestaw akcesoriów DJI Osmo Action Ready to Go Kit

   DJI Osmo Action Ready to Go Kit zawiera szereg przydatnych akcesoriów do kamery sportowej Osmo Action. Korzystając z nich, zyskasz możliwość nagrywania z nowych, unikalnych perspektyw i zapewnisz sobie niespotykaną wcześniej wolność tworzenia. Co więcej, produkty takie jak hub ładowania oraz dodatkowy akumulator pozwalają zwiększyć wydajność urządzenia. Z Ready to Go Kit zaoszczędzisz też pieniądze - produkty wchodzące w skład zestawu kosztują więcej, jeśli są kupowane osobno.

   Przymocuj Osmo Action do swojego sprzętu sportowego i twórz unikalne ujęcia

   W opakowaniu znajdziesz 2 płaskie i 2 zakrzywione mocowania samoprzylepne do DJI Osmo Action. Za ich pomocą zamontujesz kamerę na swoim sprzęcie sportowym i stworzysz niesamowite ujęcia z unikalnych perspektyw. Mocowania są niezwykle wytrzymałe i zapewniają Osmo Action wymaganą stabilność - możesz więc bez obaw nagrywać w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

   Nagrywaj fantastyczne filmy pod wodą

   Ready to Go Kit zawiera również specjalne pokrowce, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Etui wodoodporne zwiększy Twoje możliwości nagrywania unikalnych materiałów. Umieść w nim Osmo Action i twórz podwodne ujęcia na głębokości do nawet 60 m. Podwodny świat stoi przed Tobą otworem!

   Bezpieczny transport Twojego Osmo Action

   W zestawie znajduje się także etui transportowe, które pozwala na wygodne i bezpieczne przechowywanie Twojej kamery. Zmieścisz w nim również wybrane akcesoria. Schowaj DJI Osmo Action w tym praktycznym pokrowcu i niczym się nie przejmuj! Twoje urządzenie będzie bezpieczne, a Ty wygodnie je przetransportujesz.

   W zestawie

   • Akumulator do DJI Osmo Action x1
   • Etui na akumulator do DJI Osmo Action x1
   • Hub ładowania x1
   • Etui wodoodporne do DJI Osmo Action x1
   • Płaskie mocowanie samoprzylepne do DJI Osmo Action x2
   • Zakrzywione mocowanie samoprzylepne do DJI Osmo Action x2
   • Etui transportowe x1

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj