Bateria do EcoFlow River Pro

Kod produktu: 027276  
 | 

Wariant:

Polecamy:

2 799 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Panele fotowoltaiczne

   Uniwersalne wejście

   Solidna konstrukcja

   28,8 x 18 x 21 cm

   Bezpieczeństwo

   Posiada specjalne zabezpieczenia

   EcoFlow River Pro Extra Battery

   Drugi akumulator

   Poszerz możliwości swojej stacji zasilania EcoFlow River Pro. Wyposaż ją w dodatkowy akumulator Extra Battery, który pozwala na zwiększenie pojemności urządzenia z 720 Wh do aż 1440 Wh. Dzięki temu zasili energią jeszcze więcej sprzętów przez jeszcze dłuższy czas. Zarówno stacja zasilania River Pro, jak i to przeznaczone dla niej akcesorium są łatwe w transporcie. Możesz więc mieć energię zawsze przy sobie.

   Pojemność

   720 Wh

   (Z możliwością rozszerzenia do 1440 Wh)

   Maks. moc wejściowa

   660 W

   (Ładowanie od 0 do 100% w 2 godziny)

   Waga i rozmiar

   7.3 kg

   (28,8 x 18,0 x 21 cm)

   Maks. moc wyjściowa

   720 W

    

   Podwójne możliwości

   Możliwość podwojenia pojemności do 1440 Wh oznacza, że z łatwością dostosujesz działanie stacji zasilania do swoich potrzeb - zarówno w domu, jak i poza nim. Camping, imprezy plenerowe, awaria prądu w domu, a może podróż kamperem? Uzupełniona o dodatkowy akumulator River Pro będzie stanowić niezawodne źródło energii elektrycznej w każdej sytuacji!

   Zasilanie przez dłuższy czas

   Stacja EcoFlow River Pro w połączeniu z dodatkowym akumulatorem Extra Battery umożliwia długotrwałe zasilanie różnego rodzaju urządzeń. Zaawansowana technologia X-Boost pozwala dostarczać energii nawet 80% powszechnie używanych sprzętów domowych do 1800 W, choć najlepiej sprawdza się w wypadku 1200 W. Zasilaj jeszcze dłużej podpiętego laptopa, lodówkę, patelnię elektryczną, ekspres do kawy, telewizor i suszarkę.

   Do wszystkiego, co potrzebne

   Akumulator Extra Battery, podobnie jak stacja zasilania EcoFlow River Pro wyróżnia się przenośną konstrukcją. Waży tylko około 7 kg, a jego kompaktowe wymiary to 28,8x18x21 cm. pozwolą zmieścić ją w kamperze lub w bagażniku samochodu. Zarówno akumulator, jak i samą stację wykorzystasz gdzie chcesz.

   Kompatybilny

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj