Powerbank EcoFlow RIVER bank 25600 mAh Quick Charge 3.0

Kod produktu: 024635  
 | 
749 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   PRZENOŚNE ŹRÓDŁO ZASILANIA

   Pojemność

   94 Wh

   (25 600 mAh 3,7 V)

   Maks. moc wyjściowa

   120 W

   (60 W na jednym porcie PD)

   Czas ładowania

   2-3 h

   (korzystając z wejścia AC)

   Maks. moc wejściowa

   90 W

   (45 W na każdym porcie USB-C)

   WIELE MOŻLIWOŚCI

   Pojemny powerbank

   RIVERBANK, to modułowy powerbank, zapewniający maksymalną możliwą pojemność akumulatora, którą legalnie można wziąć ze sobą na pokład samolotu. Jest w stanie wielokrotnie zasilić telefon, akumulator aparatu, a nawet laptopa, natomiast dzięki czterem portom (2x PD, 2x USB 3.0) jest w stanie obsługiwać wiele urządzeń na raz. RIVERBANK jest wyposażony w ekran LED, który wyświetla najistotniejsze dane takie jak np. procentowy poziom akumulatora, podłączone urządzenia, czas do naładowania, czy moc wyjściową.

   WIELE MOŻLIWOŚCI

   OBSŁUGA WIELU URZĄDZEŃ

   4+1 porty wyjściowe

   RIVERBANK umożliwia jednoczesne ładowanie wielu urządzeń bez utraty mocy na poszczególnych portach. Stacja posiada dwa porty USB QC 3.0 oraz dwa porty USB C (PD), które działają dwukierunkowo - mogą ładować River Bank, lub np. laptopa. Ponadto otrzymujesz możliwość wygodnego ładowania indukcyjnego - połóż telefon obsługujący ładowanie indukcyjne na stacji i gotowe.

   PRZEJRZYSTY INTERFEJS

   Wyświetlacz LED

   Duży, czytelny wyświetlacz LED dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Twojej stacji zasilania. Znajdziesz na nim między innymi wskaźnik poziomu akumulatora, wskaźnik mocy wyjściowej i wejściowej, oraz komunikaty bezpieczeństwa. Dowiesz się też, ile czasu pozostało do końca ładowania. EcoFlow RIVER Bank nie ma przed Tobą żadnych tajemnic - wszystko, co musisz wiedzieć, zobaczysz na wyświetlaczu.

   1. Poziom akumulatora
   2. Ostrzeżenie dotyczące akumulatora
   3. Pozostały czas ładowania
   4. Wskaźnik wysokiej temperatury
   5. Wskaźnik niskiej temperatury
   6. Obecna moc wejściowa
   7. Obecna moc wyjściowa
   8. Wskaźnik przeciążenia
   9. Wskaźnik wykorzystywanych portów

   ZASILAJ WSZĘDZIE

   3 sposoby ładowania

   Najszybszą metodą na naładowanie RIVER Bank jest podłączenie urządzenia do gniazda sieciowego. Urządzenie pobierając 120 W jest w stanie naładować rozładowany akumulator w ok. 2-3 godziny. Jednak biorąc pod uwagę, że energia może być potrzebna, gdy przebywamy z dala od domu, EcoFlow dodał możliwość ładowania stacji przy pomocy ładowarki samochodowej oraz paneli fotowoltaicznych. Bez względu na to gdzie jesteś, z EF RIVER Bank zawsze będziesz mieć dostęp do zasilania.

   PRZEJRZYSTY INTERFEJS

   Prosta obsługa

   EcoFlow RIVER Bank obsłużysz jednym przyciskiem. Po prostu naciśnij go po podłączeniu wybranych urządzeń, a stacja zasilania zacznie dostarczać im energii elektrycznej. Z jego pomocą możesz też włączyć lub wyłączyć wyświetlacz - zgaś go na przykład w nocy, aby nie przeszkadzał Ci podczas snu.

   PRZEJRZYSTY INTERFEJS

   Wygodny przesył danych

   Stacja posiada również funkcję HUBa, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób możesz transferować pliki z wielu urządzeń do jednego. Rozwiązanie jest idealne w momencie, gdy laptop nie posiada wolnych portów, dzięki czemu kosztem jednego, zyskujesz 3.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj