Stacja zasilania EcoFlow River Pro

Kod produktu: 026792  
 | 

Wariant:

3 749 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Ładowanie

   Od 0 do 80% w 60 minut

   Gwarancja

   2 lata okresu gwarancyjnego

   Do 2 gniazd

   Obsługuje moc do 1800W

   Panele fotowoltaiczne

   Uniwersalne wejście

   Solidna konstrukcja

   28,8 x 18 x 21 cm

   Bezpieczeństwo

   Posiada specjalne zabezpieczenia

   EcoFlow River Pro

   Mobilna i potężna stacja

   Przenośna Stacja Ecoflow River Pro to ogromna porcja energii, którą możesz wziąć ze sobą wszędzie. Pojemność akumulatora 720 Wh potrafi ze swobodą zasilić do 9 urządzeń naraz, a jeśli będziesz potrzebować, możesz ją podwoić dzięki dodatkowemu akumulatorowi. Wyposażona w technologię X-Boost może zasilać nawet 80% powszechnie stosowanych sprzętów domowych. Możesz również sterować nią za pomocą smartfona lub na czytelnym wyświetlaczu.

   Pojemność

   720 Wh

   (Z możliwością rozbudowania)

   Waga i rozmiar

   5 kg

   (28.8 x 18.5 x 19.4 cm)

   Maks. moc wejściowa

   250 W

   (Ładowanie do 0-100% w 2 godziny)

   Czas ładowania panelami

   1.6-3 godziny

   (Dwoma panelami o mocy 110 W)

   ZASILAJ WSZĘDZIE

   Uniwersalne zastosowanie

   Akumulator Extra Battery, podobnie jak stacja zasilania EcoFlow River Pro wyróżnia się przenośną konstrukcją. Waży tylko około 7 kg, a jego wymiary to 28,8x18x21 cm. Bez problemu zmieścisz go w kamperze lub w bagażniku samochodu, nie zajmie też wiele miejsca w Twoim domu. Zarówno akumulator, jak i samą stację możesz więc stosować wszędzie, gdzie chcesz. Łatwe w transporcie i kompaktowe - sprawią, że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem, które napotkasz podczas swoich przygód!

   DLA WIĘKSZEJ KOMPATYBILNOŚCI

   Wiele sprzętów jednocześnie

   Stacja dostarczy energii nie tylko smartfonowi, laptopowi czy małej lodówce, ale też ekspresowi do kawy, a nawet pompie wodnej. Z powodzeniem wykorzystasz ją zatem zarówno w domu, jak i w podróży. Najlepiej sprawdza się przy sprzętach nie przekraczających mocy wejściowej 1200 W, jeśli w miarę potrzeby będziesz mógł skorzystać nawet z 1800 W urządzenia.

   Dla domu:

   Blender (300W)

   2-4 godziny

   Telewizor (110W)

   5-10 godzin

   Oświetlenie (10W)

   64 godziny

   Lodówka (150W)

   4-8 godzin

   Poza domem:

   telefon (60Wh)

   około 58 razy

   Dron (60W)

   około 8 razy

   Kamera sportowa (7.7Wh)

   około 83 razy

   Macbook Air (49.9W)

   około 13 razy

   EKOLOGICZNA ENERGIA

   Używaj jej, gdzie chcesz

   Co jeszcze sprawia, że stacja zasilania River Pro doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim? Stosunkowo lekka waga i kompaktowy rozmiar, dzięki którym jej ewentualny transport staje się wygodny i bezproblemowy. Urządzenie waży 7,2 kg, a jego wymiary to 28,9x18x23,5 cm. Z powodzeniem ustawisz je w dowolnym miejscu w swoim domu, a także umieścisz w bagażniku czy w kamperze.

   Maksymalna moc

   Paneli słonecznych

   W perfekcyjnych warunkach pogodowych i z dwoma panelami fotowoltaicznymi 110 W, EcoFlow RIVER PRO może zostać w pełni naładowany w 4-8 godzin. Do ładowania stacji można wykorzystać dedykowane panele EcoFlow jak i ogólnodostępne systemy solarne o odpowiednim napięciu (11-25 V).

   Maksymalna moc

   Z gniazda sieciowego

   Dzięki technologii X-Stream Recharge, EcoFlow RIVER PRO przy pomocy gniazda sieciowego jest w stanie naładować się od zera do 80% w godzinę, natomiast do pełna w 1,6 godziny.

   DODATKOWY AKUMULATOR

   EcoFlow River Pro Extra Battery

   Szukasz sposobu na poszerzenie możliwości swojej stacji zasilania EcoFlow River Pro? Mamy idealną odpowiedź na Twoje potrzeby! Dodatkowy akumulator Extra Battery pozwala na zwiększenie pojemności urządzenia z 720 Wh do aż 1440 Wh. Dzięki temu będzie ono mogło zasilać wiele różnych sprzętów przez jeszcze dłuższy czas. Zarówno stacja zasilania River Pro, jak i to przeznaczone dla niej akcesorium są przenośne i łatwe w transporcie. Możesz więc mieć je przy sobie zawsze, gdy będą Ci potrzebne.

   Dostępne akcesoria

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj