Akumulator EcoFlow River Max Kit

Kod produktu: 025464  
 | 
1 249 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Produkt kompatybilny z EcoFlow River 600.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   EcoFlow River Max Kit - dodatkowy akumulator, więcej możliwości

   Chcesz zwiększyć możliwości swojej stacji zasilania EcoFlow River? Wykorzystaj dodatkowy akumulator! Dzięki niemu podwoisz pojemność urządzenia, zmieniając je tym samym w jego droższy i bardziej wydajny odpowiednik - EcoFlow River Max. Po takim udoskonaleniu stacja nadal będzie wyjątkowo kompaktowa i przenośna - bez większych problemów zastosujesz ją wszędzie tam, gdzie Ci się przyda. Co więcej, do 80% naładujesz ją w czasie krótszym niż 1 godzina!

   Dwukrotnie zwiększy pojemność Twojej stacji zasilania

   Standardowa stacja zasilania EcoFlow River charakteryzuje się pojemnością 288 Wh. Dodatkowy akumulator umożliwia aż dwukrotne zwiększenie tego parametru - do 576 Wh. Nie musisz też obawiać się problemów z wydajnością urządzenia. Inteligentny system BMS pozwala zmniejszyć zużycie energii, co oznacza, że ulepszona stacja zasilania z pewnością Cię nie zawiedzie.

   Zapomnij o zbyt długim ładowaniu

   Opatentowana technologia EcoFlow X-Stream sprawia, że możliwe jest wyjątkowo szybkie ładowanie Twojej udoskonalonej stacji. Naładowanie 80% akumulatora trwa mniej niż godzinę. Aby natomiast całkowicie naładować urządzenie, wystarczą niecałe 2 godziny! Już nie musisz denerwować się zbyt długim czekaniem. Bez problemu skorzystasz ze swoich sprzętów wtedy, gdy będą Ci potrzebne.

   Źródło zasilania dla większości Twoich sprzętów

   Ulepszając swoją stację do EcoFlow River Max z pomocą dodatkowego akumulatora, zapewnisz sobie jeszcze więcej możliwości dostarczania energii rozmaitym urządzeniom o mocy nawet do 1800 W. Najlepsze rezultaty uzyskasz jednak w przypadku tych, których moc wynosi do 1200 W. To oznacza, że możesz efektywnie zasilać nawet 80% standardowych sprzętów domowych - między innymi mikrofalówkę, patelnię elektryczną czy ekspres do kawy.

   Tanie i ekologiczne ładowanie

   Cenisz sobie ekologiczny tryb życia? Z pewnością ucieszy Cię więc wiadomość, że ulepszona stacja zasilania może być ładowana energią słoneczną! Z pomocą 2 połączonych równolegle paneli 110 W EcoFlow (dostępnych do kupienia osobno) w optymalnym nasłonecznieniu naładujesz urządzenie już w ok. 3-6 godzin! To przyjazne środowisku, tanie, a zarazem efektywne rozwiązanie.

   Większa wydajność, kompaktowy rozmiar

   Obawiasz się, że po udoskonaleniu Twoja stacja zasilania stanie się mniej kompaktowa i praktyczna? Niepotrzebnie! Jej waga i rozmiary nie zmienią się bardzo znacząco - po zamontowaniu dodatkowego akumulatora nadal będzie przenośna i poręczna. Bez większych problemów zmieścisz ją w bagażniku lub w kamperze. Nie zajmie też wiele przestrzeni w Twoim domu czy ogrodzie. Dzięki temu niemal zawsze i wszędzie możesz mieć pod ręką fantastyczne źródło zasilania!

   Specyfikacja

   • Producent: EcoFlow
   • Waga netto: ok. 2,5 kg
   • Wymiary: ok. 28,5x18x5,9 cm
   • Pojemność: 288 Wh (28,8 V)
   • Testy i certyfikaty: UL Standard, CE, FCC, RoHS
   • Typ akumulatora: Litowo-jonowy
   • Temperatura rozładowania akumulatora: -20°C - 60°C (+/- 3°C)
   • Temperatura ładowania akumulatora: 0°C - 45°C (+/- 3°C)
   • Okres trwałości akumulatora: 1 rok (po pełnym naładowaniu)
   • Żywotność akumulatora: 500 cykli (80%)

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj