Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta MAX

Kod produktu: 029231  
 | 

Wariant:

10 799 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Rozszerzalna pojemność

   Ładowanie panelami słonecznymi

   Podwójne ładowanie

   Zasilanie wielu urządzeń

   DELTA MAX

   Niezwykle wydajna i uniwersalna stacja ładowania

   Ecoflow Delta MAX to nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu. Pojemność akumulatora została rozszerzona do 2016 Wh i zapewnia wydajność na najwyższym poziomie oraz gwarantuje zasilanie w dowolnym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki technologii X-Boost produkt może zasilać urządzenia nawet o mocy 3000W.

   Innowacyjna i bezpieczna technologia

   W porównaniu do standardowych generatorów, które zasilane są paliwami ciekłymi EcoFlow Delta max może być zasilana dwoma panelami słonecznymi, które zagwarantują szybkie ładowanie słoneczne o mocy 800W. Dzięki temu rozwiązaniu nie przykładamy się do zanieczyszczanie powietrza. Delta max nie wytwarza tlenku węgla więc ze spokojem można korzystać z niej nawet zamkniętych pomieszczeniach.

    

   Wygodne i szybkie ładowanie dzięki technologii Dual Charging

   DELTA Max ładuje się bezpiecznie i szybko od 0-80% w nieco ponad godzinę. Jednak to nie wszystko. Podłączając zasilanie sieciowe z inteligentnym generatorem uzyskasz moc do 3600W, co pozwoli na szybsze naładowanie urządzenia, a zasilanie sieciowe z energią słoneczną, zagwarantuje moc nawet do 2600 W. Nie musisz martwić się, że zabraknie Ci mocy do zasilenia ważnych urządzeń.

    

   Zasilaj 99% urządzeń domowych

   Opatentowana technologia X-Boost firmy EcoFlow, pozwala na zasilanie urządzenia o dużej mocy do 3000W. Oznacza to, że podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej możesz nadal zasilać lodówkę, suszarkę lub inne urządzenia domowe. Równie dobrze, sprawdzi się w terenie, kiedy musisz podłączyć urządzenie o dużej mocy.

    

   Zasilanie awaryjne wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz

   Sytuacji awaryjnych nie da się przewidzieć. Jednak można być na nie przygotowanym. Korzystaj ze swoich urządzeń nawet przy dłuższych dostawach prądu. Nie przerywaj pracy, czy wspólnie spędzanego czasu z rodziną. Duża ilość wejść pozwala na podłączenie nawet kilku urządzeń, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich dziennych rytuałów.

   Systemy bezpieczeństwa

   By całkowicie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, stacja zasilania EcoFlow Delta MAX została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających, chroniących przed: nadnapięciem, przeciążeniem, zbyt wysoką i zbyt niską temperaturą, zwarciem, niską temperaturą czy niskim napięciem. Cała konstrukcja zaprojektowana jest w sposób gwarantujący stabilność. Stacja przeszła również wiele testów jakościowych i wydajnościowych zapewniając gwarancję bezpieczeństwa.

   Praktyczny wyświetlacz

   Stacja Delta MAX została wyposażona w prosty i czytelny ekran, który dostarcza najważniejszych informacji dotyczących jej pracy. Bez problemu sprawdzisz dane dotyczące aktualnych wartości mocy, napięcia i natężenia, jak i sprawdzisz status akumulatora. Nie musisz zamartwiać się też stanem baterii i czasem zasilania innych urządzeń.

    

   Kontrola, monitorowanie, zarządzanie zużyciem energii

   Kontroluj i monitoruj swoją stację zasilania DELTA MAX za pomocą aplikacji EcoFlow. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój telefon i połączysz się z siecią. Sięgnij do ustawień, dzięki którym dostosujesz zużycie energii i będziesz mógł zdalnie sterować urządzeniem DELTA MAX.

    

   W zestawie

   Stacja zasilania EcoFlow Delta MAX

   Kabel ładowania do paneli fotowoltaicznych MC4 do XT60

   Kabel ładowania AC 1.5 m

   Kabel ładowania do zapalniczki samochodowej 1.5 m

   Kabel DC5521 do DC5525

   Instrukcja obsługi

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj