DJI Action 2 Dual-Screen Combo

Kod produktu: 030077  
 | 

Wariant:

1 499 PLN

Kod DJI Care Refresh - DJI Action 2

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI Action 2

129 PLN

   INFORMACJA

   Do zestawu DJI Action 2 obudowa magnetyczna gratis. W przypadku braku obudowy w zestawie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta - [email protected]

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Osmo Action 2
   DJI Action 2

   DJI Action 2 jest nie tylko niesamowicie wszechstronną, ale też naszą najpotężniejszą kamerą sportową jak do tej pory. Jej innowacyjny, magnetyczny design pozwala szybko i wygodnie zmieniać akcesoria, kiedy robisz zachwycające ujęcia w ruchu. Parkour? A może po prostu spacer w parku? Zejdź z utartego szlaku i przełam schemat z DJI Action 2!

   Sportowa kamera DJI Action 2

   Design

   Precyzyjne wykonanie

   Wykonana z lekkiego stopu aluminium, który nadaje jej stylowy, minimalistyczny charakter, zapewnia wyjątkową wytrzymałość i sprawia, że jest niesamowicie przyjemna w dotyku.
   Innowacyjny, magnetyczny design pozwoli Ci szybko i bezpiecznie wymieniać akcesoria.
   Starannie przemyślane położenie i kształt obiektywu zapewnią Ci optymalną wydajność i ponadczasowe piękno.

   Błyskawicznie zmieniaj ustawienia

   Wbudowany wyświetlacz dotykowy o przekątnej 1,76" daje Ci szybki dostęp do najważniejszych funkcji kamery DJI Action 2 i znacznie ułatwia jej obsługę. Przyjazne użytkownikom menu urządzenia jest dostępne również w polskiej wersji językowej. Teraz z łatwością wybierzesz tryb nagrywania, zmienisz opcje robienia zdjęć i przejrzysz przygotowane wcześniej filmy. Możesz też wygodnie dostosowywać parametry kamery!

   DJI Action 2 menu w języku polskim

   Zachwycające możliwości

   DJI Action 2 wyróżnia się wiodącą w branży wydajnością i oferuje mnóstwo intuicyjnych funkcji. Korzystając z dostępnych możliwości, użytkownicy mogą tworzyć spektakularne materiały niemal w każdej sytuacji - nawet w wyjątkowo wymagających warunkach.

   Kamera sportowa DJI Osmo Action 3

   Twórz zachwycająco płynne materiały, które zaskoczą Cię bogactwem szczegółów. DJI Action 2 pozwala osiągać rezultaty tak doskonałe jak nigdy wcześniej dzięki możliwości nagrywania filmów 4K/120FPS.

   Wodoodporna kamera

   Zwiększ swoją perspektywę i uzyskaj jeszcze lepszą głębię ostrości dzięki ultraszerokiemu polu widzenia aż 155°. Specjalnie zaprojektowany obiektyw asferyczny DJI Action 2 pozwala wyostrzyć krawędzie i zredukować zniekształcenie obrazu.

   Kamera modułowa

   Kamera DJI Action 2 jest niesamowicie wytrzymała, pyłoszczelna i wodoodporna - możesz bez obaw zanurzyć ją na głębokość do 10 m1. Niestraszne jej również upadki! Co więcej, jej wyświetlacz dotykowy oraz obiektyw zostały wykonane ze szkła hartowanego gorilla glass, dzięki czemu mogą sprostać każdemu wyzwaniu, jakie przed nimi postawisz.

   Kamerka sportowa 4K

   Nieważne, jak bardzo dynamiczne ujęcia tworzysz - funkcja HorizonSteady zapewnia niezawodne poziomowanie obrazu. Od gokartów po szalone wyprawy rowerowe - najnowszy algorytm stabilizacji DJI w czasie rzeczywistym wykrywa i koryguje wstrząsy kamery oraz jej obrót.

   Uwolnij kreatywność

   DJI Action 2 Timelapse

   Pokaż swoją kreatywność, tworząc zapierające dech w piersiach ujęcie timelapse. Uchwyć miejski zgiełk lub nadciągające chmury burzowe, przyspieszając upływ czasu.

   DJI Action 2 Slowmotion

   Niemalże chybiony strzał, moment uderzenia czy rozbijająca się o brzeg morska fala - w zwolnionym tempie wszystko wygląda bardziej spektakularnie! Z DJI Action 2 możesz nawet uruchomić lub wyłączyć Slow Motion w trakcie nagrywania, aby cieszyć się jeszcze lepszym wyczuciem czasu i swobodą twórczą.

   Kamera DJI Action 2

   Zależy Ci na większej głębi tworzonych materiałów? Teraz możesz to osiągnąć, wygodnie przełączając się między zbliżeniami a tworzeniem ujęć z odległości - również w trakcie nagrywania!

   Stworzona do dynamicznych akcji i nie tylko

   Magnetyczny design DJI Action 2 pozwala użytkownikom łatwo zakładać i wymieniać rozmaite akcesoria czy moduły. To czyni ją doskonałą, wielofunkcyjną kamerą, która idealnie sprawdzi się w mnóstwie zastosowań.

   Kamerka sportowa Action
   Kamera z przednim ekrname DJI Action 2

   Przedni ekran dotykowy

   Podwójne pole do popisu dla Twojej wyobraźni

   Przełącz się na przedni ekran dotykowy i znajdź się w centrum uwagi. Skierowany do przodu wyświetlacz OLED został stworzony z myślą o vlogerach, a w połączeniu z 4-mikrofonowym systemem Matrix Stereo pozwala nagrywać filmy i doskonałej jakości dźwięki, kiedy opowiadasz o swoich przygodach. Co więcej, po połączeniu czas pracy akumulatora DJI Action 2 zostaje zwiększony do maksymalnie 160 minut2 filmowania. Niektóre rzeczy po prostu działają!

   Moduł z akumulatorem

   Wzmocnienie, którego potrzebujesz

   Czy ktoś powiedział “udane połączenie”? Wyciągnij więcej ze swojej DJI Action 2 za pomocą specjalnego Modułu z akumulatorem. Po jego podłączeniu kamera zyskuje gniazdo na kartę microSD, a jej czas pracy zostaje wydłużony do nawet 180 minut2. Urządzenie obsługuje też hot-swapping, możesz więc nagrywać bez przerwy, nie ryzykując, że umknie Ci coś ważnego!

   Modułowa kamera DJI

   Akcesoria, które możesz nosić na sobie

   Wskocz w tu i teraz

   DJI Action 2 pozwoli Ci być częścią każdej spektakularnej chwili. Dzięki magnetycznej smyczy i magnetycznej opasce możesz wygodnie nosić kamerę na klatce piersiowej lub na głowie, uwolnić ręce i nagrywać dynamiczne ujęcia z perspektywy pierwszej osoby.

   Magnetyczny wisiorek DJI
   Magnetyczna opaska na głowę DJI

   Magnetyczne mocowania

   Zyskaj nową perspektywę

   Obudź w sobie kreatywność lub postaw na ekstremalność, łącząc DJI Action 2 z wybranym mocowaniem magnetycznym.

   Aplikacja DJI Mimo

   Synchronizuj i udostępniaj w ruchu

   Z DJI Action 2 bez trudu wyróżnisz się z tłumu. Aplikacja DJI Mimo pozwala bez wysiłku tworzyć, edytować i udostępniać najciekawsze fragmenty materiałów z Twoich przygód. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu palców - od mnóstwa intuicyjnych funkcji, po potężne narzędzia do edycji. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć zachwycający materiał godny udostępnienia. Aplikacja DJI Mimo automatycznie wybiera i łączy najlepsze momenty Twoich nagrań, uzupełniając je o podkreślającą ich charakter muzykę i płynne przejścia. W mgnieniu oka porządkuj i przesyłaj swoje zdjęcia i filmy za pomocą telefonu. Organizacja pracy nigdy nie była prostsza!

   Pozbądź się ograniczeń

   Rozwiń możliwości
   dzięki dodatkowym akcesoriom4

   1. Jedynie kamera DJI Action 2 jest wodoodporna. Moduł przedniego ekranu dotykowego i moduł zasilania nie są wodoodporne. Jeśli zamierzasz używać kamery pod wodą przez długi czas (na przykład w trakcie nurkowania) lub w warunkach wysokiego ciśnienia (na przykład podczas skoków do wody), zalecamy korzystanie z Etui wodoodpornego. Kamera DJI Action 2 oraz Etui wodoodporne mają stopień ochrony IP68. Nie używaj kamery w źródłach termalnych ani nie wystawiaj jej na działanie substancji żrących.
   2. Maksymalny czas pracy osiągnięto podczas nagrywania filmów 1080p/30FPS (w trybie Power Reserve) przy wyłączonej elektronicznej stabilizacji obrazu i w warunkach laboratoryjnych.
   3. Nie montuj bazy samoprzylepnej na ścianach ani powierzchniach pokrytych tłuszczem, wodą, kurzem, żwirem lub innymi gruboziarnistymi cząsteczkami, aby uniknąć upadku kamery.
   4. Akcesoria dostępne wkrótce.

   *DJI Action 2 Dual-Screen Combo zawiera kamerę DJI Action 2 x1, Moduł przedniego ekranu dotykowego x1, Magnetyczną smycz x1, Magnetyczny adapter z mocowaniem typu przegub kulowy x1, Magnetyczny adapter z mocowaniem x1, Kabel zasilania x1. DJI Action 2 Power Combo zawiera kamerę DJI Action 2 x1, Moduł zasilania x1, Magnetyczną smycz x1, Magnetyczny Adapter z mocowaniem x1, Kabel zasilania x1. Akcesoria, które nie wchodzą w skład zestawu, można kupić oddzielnie.
   **Nie podłączaj kamery DJI Action 2 do Modułu przedniego ekranu dotykowego ani do Modułu zasilania, jeśli na portach rozszerzeń znajduje się kurz lub woda. W przeciwnym wypadku kamera może zostać narażona na korozję lub zwarcie.
   ***Wszystkie wartości parametrów wypisane na tej stronie zostały zmierzone przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Action 2 w kontrolowanym środowisku testowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, sposobów użytkowania i wersji oprogramowania.
   ****Wszystkie zdjęcia i filmy znajdujące się na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z odpowiednimi lokalnymi przepisami i regulacjami prawnymi.

   Często zadawane pytania

   Akcesoria

   Czy mogę podłączyć zewnętrzny mikrofon do DJI Action 2?

   Tak. Możesz podłączyć mikrofon innego producenta do kamery przez port USB-C za pomocą adaptera 3,5 mm.

   Jakie akcesoria są przeznaczone dla DJI Action 2?

   Kamera DJI Action 2 jest kompatybilna z następującymi akcesoriami: moduł ekranu dotykowego, zawieszka magnetyczna, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowy, magnetyczne mocowanie do kamer sportowych, moduł zasilania, opaska na głowę z mocowaniem magnetycznym, pilot zdalnego sterowania z wysięgnikiem, obiektyw makro, DJI Mic, obudowa wodoodporna i uchwyt wypornościowy DJI.

   Jak zamontować różne akcesoria do DJI Action 2?

   1. Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł akumulatora, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mogą zostać zamontowane bezpośrednio na kamerze DJI Action 2 za pomocą magnetycznej blokady.

   2. Usuń samoprzylepną bazę z magnetycznego mocowania z przegubem kulowym, a następnie zamontuj na nim akcesoria za pomocą gwintu 1/4". 3. Zamontuj akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych i śruby 1/4" (brak w zestawie).

   Czy można zamontować DJI Action 2 na tripodzie?

   Tak. Można zamontować DJI Action 2 na tripodzie lub innych akcesoriach za pomocą gwintu 1/4" znajdującego się na spodzie magnetycznego mocowania z przegubem kulowym.

   Czy na DJI Action 2 można montować akcesoria innych producentów?

   Tak. Można montować akcesoria innych producentów za pomocą magnetycznego mocowania z adapterem do kamer sportowych oraz śruby 1/4" (brak w zestawie).

   Jak silne jest połączenie magnetyczne między kamerą DJI Action 2 i akcesoriami?

   Moduł przedniego ekranu dotykowego, moduł z akumulatorem, magnetyczne mocowanie z przegubem kulowym i magnetyczne mocowanie z adapterem do kamer sportowych mają wbudowane magnetyczne blokady, które zapewniają silne połączenie pomiędzy urządzeniami. Dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet wtedy, gdy dużo się ruszasz i uprawiasz sport. Magnetyczna smycz i Magnetyczna opaska na głowę wykorzystują magnetyczne płytki, które lepiej nadają się do stosowania w zwykłych, codziennych scenariuszach. Obiektyw makro łączy się z kamerą bezpośrednio. Używając tych akcesoriów, należy unikać aktywności wymagających częstego, intensywnego ruchu.

   Czy samoprzylepna baza magnetycznego mocowania z przegubem kulowym jest wielokrotnego użytku?

   Tak. Samoprzylepna baza magnetycznego mocowania z adapterem z przegubem kulowym odzyska swoje właściwości, gdy umyjesz ją wodą.

   Jak przełączyć się między przednim a tylnym ekranem?

   Dotknij, aby odblokować przedni lub tylny ekran dotykowy. Za pomocą menu możesz ustawić wyświetlanie obrazu na obu ekranach jednocześnie lub tylko na jednym z nich.

   Czy można kontrolować przedni ekran dotykowy?

   Tak.

   Jak przełączyć się na tryb Portrait?

   W trybie photo lub video obróć DJI Action 2 o 90°, a system automatycznie przełączy się na tryb Portrait. Pamiętaj jednak, że jeśli funkcja HorizonSteady jest włączona, kamera może nagrywać tylko w trybie Landscape.

   Czy DJI Action 2 obsługuje sterowanie głosem?

   Tak. DJI Action 2 obsługuje komendy głosowe w języku angielskim oraz chińskim (mandaryńskim).

   Dlaczego DJI Action 2 ma funkcję blokady ekranu?

   Funkcja blokady ekranu pozwala uniknąć jego przypadkowego dotknięcia, zwłaszcza kiedy używasz kamery pod wodą.

   Jak udostępnić film od razu po jego nagraniu?

   Możesz albo najpierw zapisać filmy na swoim telefonie, albo przesłać je za pomocą aplikacji DJI Mimo, a następnie udostępnić wygenerowane linki.

   Jak ręcznie ustawić czas naświetlania, ISO i inne parametry kamery?

   Sposób 1: otwórz podgląd z kamery, przesuń w lewo na ekranie dotykowym, aby przejść do ustawień parametrów, a następnie wybierz tryb Manual (M).

   Sposób 2: Połącz się z aplikacją DJI Mimo i naciśnij Settings widoczne po lewej stronie w podglądzie z kamery.

   Czy DJI Action 2 może przejść w tryb uśpienia?

   Tak.

   Czy da się dostosować głośność odtwarzania?

   Głośność odtwarzania można dostosować po połączeniu kamery DJI Action 2 z modułem przedniego ekranu dotykowego.

   Czy obiektyw DJI Action 2 jest wymienny?

   Nie. Kamera umożliwia jednak magnetyczny montaż obiektywu makro lub filtrów innych producentów.

   Czy kamera DJI Action 2 może zostać połączona za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi?

   Tak.

   Czy kamera DJI Action 2 jest wodoodporna?

   Tak. Możesz bezpiecznie zanurzyć kamerę na głębokość do 10 m lub do 60 m, jeśli umieścisz ją w obudowie wodoodpornej DJI. Moduł przedniego ekranu dotykowego i moduł akumulatora nie są wodoodporne. Aby korzystać z nich w pobliżu wody, należy umieścić je w obudowie wodoodpornej.

   Co należy zrobić przed użyciem kamery DJI Action 2 pod wodą?

   1. Sprawdź, czy ekran i obiektyw są nienaruszone.

   2. Kamera DJI Action 2 jest wodoodporna do 10 m. Zalecamy umieszczenie jej w obudowie wodoodpornej, która umożliwia jej bezpieczne zanurzenie do 60 m.

   3. Unikaj sytuacji, w których kamera byłaby poddana działaniu wysokiego ciśnienia - na przykład podczas skoków do wody.

   4. Nie używaj kamery w wodach termalnych.

   5. Gdy skończysz nagrywanie pod wodą, umyj kamerę za pomocą świeżej wody i pozostaw do wyschnięcia.

   Jakie karty microSD obsługuje DJI Action 2?

   DJI Action 2 obsługuje karty pamięci microSD SDHC/SDXC UHS-I Speed Grade 1 lub Speed Grade 3 o pojemności do 256 GB.

   Zalecane modele: Samsung EVO 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC, Samsung EVO Plus 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDXC, SanDisk Extreme 64GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk High Endurance 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC, SanDisk Extreme 16GB UHS-I Speed grade 3 microSDXC, Lexar 633x 16GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC.

   Jak wyczyścić obiektyw DJI Action 2?

   1. Brud na obiektywie można wyczyścić za pomocą specjalnej ściereczki do czyszczenia. Aby usunąć pył ze szczelin i krawędzi, użyj patyczka kosmetycznego lub dmuchawy do kurzu.

   2. Aby usunąć plamy, tłuste smugi lub odciski palców, umieść kilka kropli specjalnego preparatu na odpowiedniej chusteczce, a następnie wyczyść obiektyw okrężnymi ruchami.

   Co należy zrobić, jeśli do wnętrza DJI Action 2 dostanie się pył lub piasek?

   Kamera DJI Action 2 jest pyłoodporna. Jeśli jednak pył dostanie się do jej wnętrza, a jego wyczyszczenie nie będzie możliwe, skontaktuj się z odpowiednim działem DJI w celu naprawy urządzenia.

   Jakie ustawienia rozdzielczości obsługuje DJI Action 2?

   4K (4:3): 4096x3072 @24/25/30/48/50/60 FPS;

   4K (16:9): 3840x2160 @100/120 FPS;

   4K (16:9): 3840x2160 @24/25/30/48/50/60 FPS;

   2.7K (4:3): 2688x2016 @24/25/30/48/50/60 FPS;

   2.7K (16:9): 2688x1512 @100/120 FPS;

   2.7K (16:9): 2688x1512 @24/25/30/48/50/60 FPS;

   1080p (16:9): 1920x1080 @100/120/200/240 FPS;

   1080p (16:9): 1920x1080 @24/25/30/48/50/60 FPS

   Jakie formaty wideo obsługuje DJI Action 2?

   MP4 (H.264 / HEVC)

   Czy DJI Action 2 obsługuje korektę zniekształceń?

   Tak.

   Czy da się zapisać oryginalne zdjęcia z materiału Timelapse?

   Zdjęcia z materiałów Timelapse można pobrać i obejrzeć na komputerze.

   Czym jest RockSteady 2.0?

   RockSteady 2.0 to technologia stabilizacji obrazu, która polega na przedłużeniu czasu naświetlania, analizie obrazów uchwyconych za pomocą matrycy CMOS i kompensacji przez odcinanie ich krawędzi. W ten sposób wiele klatek nakłada się na siebie i ostatecznie łączy w jeden ostry, wyraźny i odpowiednio naświetlony kadr.

   Czym jest HorizonSteady?

   HorizonSteady wykorzystuje najnowszy algorytm stabilizacji DJI, aby blokować horyzont w każdym kadrze, niezależnie od tego, w jaki sposób zamontujesz lub założysz kamerę. Dzięki temu możesz tworzyć płynne i stabilne materiały nawet podczas jazdy na rowerze po wyboistej drodze lub wyścigów na torze gokartowym.

   Czy DJI Action 2 może nagrywać filmy Slow Motion?

   Tak. DJI Action 2 umożliwia nagrywanie filmów do 8x Slow Motion w rozdzielczości do 1080p/240 FPS.

   Czym jest D-Cinelike?

   D-Cinelike umożliwia uzyskiwanie szerszego zakresu dynamiki z matrycy, dzięki czemu kolory są bardziej równomiernie rozłożone, a jakość ciemnych obszarów zdjęć jest znacznie lepsza. Nie jest to rzeczywisty LUT, ale wideo o mniejszym kontraście z bardziej płaskim profilem kolorystycznym, które doskonale nadaje się do dalszej edycji.

   Jak wyeksportować zdjęcia i filmy z DJI Action 2?

   Sposób 1: połącz się z aplikacją DJI Mimo i zapisz materiały na swoim telefonie.

   Sposób 2: przenieś pliki z karty microSD z DJI Action 2 na komputer.

   Sposób 3: podłącz DJI Action 2 do komputera za pomocą kabla USB-C.

   Gdzie są zapisywane materiały wykonane za pomocą Dji Action 2?

   1. Materiały nagrane za pomocą DJI Action 2 są zapisywane w pamięci wewnętrznej urządzenia.

   2. Po zamontowaniu na DJI Action 2 Modułu zasilania lub Modułu przedniego ekranu dotykowego można zapisać nagrane materiały na karcie microSD.

   3. Materiały przechowywane w pamięci wewnętrznej DJI Action 2 mogą zostać wyeksportowane na kartę microSD po połączeniu kamery z Modułem przedniego ekranu dotykowego lub Modułem zasilania.

   Czy DJI Action 2 ma obiektyw stałoogniskowy?

   Tak. W takim wypadku obiekt jest wyraźny, gdy odległość między nim a obiektywem wynosi więcej niż 300 mm.

   Czy DJI Action 2 umożliwia ustawienie pomiaru ekspozycji?

   DJI Action 2 obsługuje pomiar matrycowy, ale nie obsługuje pomiaru punktowego.

   W jaki sposób mogę obsługiwać DJI Action 2 za pomocą telefonu?

   Aplikacja DJI Mimo umożliwia obsługę DJI Action 2, synchronizację zdjęć i filmów, ich edycję oraz udostępnianie.

   Jak aktywować DJI Action 2?

   1. Pobierz aplikację DJI Mimo.

   2. Naciśnij przycisk zasilania, aby włączyć kamerę.

   3. Uruchom aplikację DJI Mimo, naciśnij ikonę kamery widoczną w lewej górnej części ekranu, włącz Bluetooth i Wi-Fi na telefonie, a następnie połącz się z DJI Action 2.

   4. Po połączeniu DJI Action 2 z DJI Mimo otrzymasz komunikat o aktywacji urządzenia.

   5. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi w aplikacji komunikatami, aby zakończyć proces aktywacji.

   Jak zaktualizować oprogramowanie DJI Action 2?

   Aplikacja DJI Mimo będzie automatycznie wysyłać Ci stosowne powiadomienia. Aby zaktualizować oprogramowanie, postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

   W porównaniu do poprzedniej generacji, jakie ulepszenia posiada system wizyjny w DJI Mavic 3?

   DJI Mavic 3 może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach z niezwykłą precyzją. Wiele czujników z szerszym zakresem wykrywania pomaga Mavic 3 reagować na przeszkody wcześniej. W dobrze oświetlonym otoczeniu Mavic 3 może omijać przeszkody szybciej i bardziej płynnie, bezpiecznie rejestrując stabilny materiał filmowy nawet podczas lotu bocznego lub do tyłu.

   Ile wynosi czas pracy akumulatora DJI Action 2?

   Czas pracy akumulatora DJI Action 2 wynosi do 70 minut. Po podłączeniu kamery do modułu przedniego ekranu dotykowego można wydłużyć go do około 160 minut. W wypadku połączenia z modułem akumulatora czas pracy wynosi do 180 minut.*   *Przetestowano w środowisku laboratoryjnym podczas nagrywania wideo 1080p/30 FPS (Power Reserve) przy wyłączonej elektronicznej stabilizacji obrazu. Podane wartości powinny być traktowane jedynie jako punkt odniesienia.

   Czy DJI Action 2 obsługuje szybkie ładowanie?

   Nie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj