DJI Force Pro

DJI Ronin S / 2

Kod produktu: 015395  
 | 
5 999 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI FORCE PRO

   Intuicyjna kontrola

   DJI Force Pro to system kontroli ruchu kamerą, który przy wykorzystaniu najlepszej technologii łączności i zaawansowanych algorytmów sterowania umożliwia zdalne sterowanie gimbalem z niezwykłą dokładnością. Dzięki idealnemu zsynchronizowaniu ruchów operatora z ruchem kamery Force Pro pozwala na wykonywanie mistrzowskich ujęć bardziej intuicyjnie niż kiedykolwiek.

   Precyzyjny ruch

   Opóźnienie komunikacji wynosi zaledwie 10 milisekund, co oznacza, że kamera porusza się niemal w czasie rzeczywistym. Przy współpracy wbudowanego kompasu i wysoce precyzyjnego IMU, urządzenie zapewnia płynną kontrolę i zapobiega niechcianym ruchom gimbala zarówno podczas poruszania się, jak i w bezruchu.

   Stabilny sygnał transmisji

   U bezprzewodowych urządzeń często pojawia się problem występowania zakłóceń, dlatego DJI Force Pro został wyposażony w bezprzewodowy system transmisji o podwójnej częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz z zasięgiem do 3 km. Obsługiwane jest także połączenie przewodowe, za pomocą którego wszelkie zakłócenia pochodzące od innych urządzeń, wykorzystywanych na planie zostają całkowicie zniwelowane.

   Łatwość obsługi

   Podobnie jak w przypadku Ronin 2, użytkownicy mają możliwość dostosowania ustawień gimbala i kamery za pomocą wbudowanego wyświetlacza i przycisków. Możliwe jest także ustawienie prędkości każdej osi za pomocą pokręteł regulacyjnych.

   Kompatybilność

   Dzięki załączonemu w zestawie odbiornikowi DJI Force Pro jest kompatybilne z gimbalami Ronin 2 i Ronin-S, a także z modelami innych producentów poprzez połączenie S-BUS. Wsparcie kolejnych urządzeń będzie wkrótce dostępne.

   Żywotność akumulatora

   Akumulator o pojemności 4750 mA zapewnia aż do 5 godzin pracy, dlatego DJI Force Pro może pozostać włączony przez cały czas podczas nagrywania ujęć. Użytkownicy mają możliwość ładowania urządzenia poprzez port USB typu C lub port CAN BUS.

   Komfort użytkowania

   Możliwe jest ręczne operowanie urządzeniem za pomocą dedykowanego uchwytu. Mechanizm jednocześnie może być połączony z wieloma innymi akcesoriami takimi jak monitor, system transmisji obrazu, pilot sterowania i inne. Force Pro może być również zamontowane do statywu za pomocą załączonego w zestawie adaptera.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj