DJI FPV

Kod produktu: 025296  
 | 

Wariant:

Polecamy:

3 499 PLN

Kod DJI Care Refresh - DJI FPV

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - DJI FPV

919 PLN

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny w regularnej sprzedaży. Zestaw zawiera samą jednostkę drona DJI FPV, bez żadnych akcesoriów.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Dron DJI FPV Combo
   DJI FPV Nowa definicja lotu

   Nowa definicja lotu

   Eksploruj niebo w sposób, który wydaje się niemożliwy. Nigdy nie straciliśmy naszej miłości do latania, a z DJI FPV ta miłość zmienia wyobrażenia w rzeczywistość. Dzięki tej immersyjnej, intuicyjnej, powietrznej platformie możesz przekroczyć kolejne granice.

   Nowy dron DJI FPV
   Nagrania 4K w jakości FPV

   Ultraszerokie pole
   widzenia 4K/60FPS

   Transmicja fpv o niskim opóźnieniu

   Transmisja HD
   o niskim opóźnieniu

   Immersyjne doświadczenie lotu fpv

   Immersyjne
   doświadczenie lotu

   Kontroler ruchu DJI Motion

   Intuicyjny
   Kontroler Ruchu

   Funkcja hamowania awaryjnego i zawisu

   Awaryjne
   hamowanie i zawis

   Zupełnie nowy tryb sportowy DJI FPV

   Zupełnie
   nowy tryb S

   FPV jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze

   Lśniący i aerodynamiczny DJI FPV oferuje potężny napęd, długi czas pracy akumulatora oraz imponującą odporność na wiatr, co sprawia, że zachwyca zarówno ogromnymi możliwościami, jak i fantastycznym designem.

   Nowoczesny wygląd DJI FPV

   DJI FPV wyróżnia się na wiele sposobów. Dzięki sportowym diodom LED umieszczonym na przodzie drona oraz podświetleniu jego ramion każdy pilot może nadać swojej jednostce unikalny charakter.

   Kolejny poziom immersji

   Poczuj dreszcz immersyjnego lotu, który umożliwiają Gogle V2 [1] oraz superszerokie pole widzenia DJI FPV 150° [2]. Transmisja wideo sięgająca 120 FPS zapewnia ultrapłynny podgląd Twojego lotu w czasie rzeczywistym.

   Kolejny poziom doświadczenia lotu dronem

   Niezrównana kontrola

   Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pilotem FPV, czy całkowicie początkującym użytkownikiem, DJI FPV oferuje 3 intuicyjne tryby lotu, dzięki którym każdy może latać z odpowiednią pewnością siebie już od pierwszego dnia.

   Dron FPV dla każdego

   Kontroler Ruchu DJI

   Przenieś swoje doświadczenie lotu na wyższy poziom z nowym Kontrolerem Ruchu DJI. To kompaktowe i intuicyjne urządzenie pozwala na manewrowanie dronem w oparciu o naturalne ruchy Twoich dłoni. To nie jest zwykła innowacja FPV. To zupełnie nowy sposób latania.

   Kontroler ruchu DJI dla drona DJI FPV
   funkcja awaryjnego hamowania w dronie DJI FPV

   Awaryjne hamowanie i zawis

   Manualne loty FPV mogą onieśmielać nawet ekspertów. To właśnie dlatego DJI FPV ma funkcję awaryjnego hamowania i zawisu. Po prostu naciśnij przycisk na aparaturze sterującej podczas lotu w dowolnym trybie i z dowolną prędkością, a dron w ciągu zaledwie kilku sekund zatrzyma się i stabilnie zawiśnie w miejscu.

   Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

   Dodatkowe oświetlenie dolne, powrót do miejsca startu (RTH), RTH niskiego poziomu akumulatora, a także przednie i dolne wykrywanie przeszkód - wszystkie te rozwiązania pozwalają zapewnić bezpieczeństwo lotu DJI FPV - nawet przy dużych prędkościach. [3]

   Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa w dronie DJI FPV

   Potęga obrazowania,
   której możesz oczekiwać od DJI

   Potężne możliwości napędowe połączone z superszerokim polem widzenia 150° zapewniają bezkonkurencyjny widok. 4x Slow Motion, stabilizacja RockSteady oraz korekcja dystorsji oferują pilotom jeszcze płynniejsze i bardziej epickie rezultaty.

   Superszerokie pole widzenia DJI FPV

   Niesamowite materiały

   DJI FPV umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS z bitratem sięgającym 120 MB/s, dzięki czemu uchwycisz każdy szczegół i sprawisz, że nagranie będzie prezentować się tak ekscytująco jak sam lot.

   Niesamowita jakość nagrań DJI FPV

   Stabilizacja RockSteady

   Niezależnie od tego, jak dynamiczne są Twoje manewry, technologia RockSteady EIS gwarantuje ultrapłynność Twoich materiałów.

   DJI FPV z funkcją RockSteady

   * Obsługiwane formaty kodowania wideo to H.264 i H.265, co daje Ci więcej możliwości edycji filmów. [5]

   Poznaj OcuSync 3.0

   System Transmisji DJI O3 (OcuSync 3.0) został dostosowany do unikalnych potrzeb DJI FPV. Ciesz się krystalicznie czystą transmisją wideo w czasie rzeczywistym, nawet na dystansach do 6 km.

   Dron DJI FPV z transmisją OcuSync 3.0
   Doskonały sygnał transmisji DJI FPV

   Autoprzełączanie dla nieprzerwanego sygnału

   DJI FPV obsługuje automatyczne przełączanie między częstotliwościami 2.4 i 5.8 GHz, zapewniając bitrate transmisji wideo do 50 MB/s [8], znacząco redukując problem zacinania się i utraty jakości na skutek kompresji. Anteny o wysokim wzmocnieniu zostały wyposażone w 3 nadajniki i 4 odbiorniki, dzięki czemu wzmacniają sygnał i gwarantują stabilny, niezawodny przekaz wideo.

   * Jeśli sygnał zostanie utracony, DJI FPV automatycznie uruchomi procedurę RTH.

   Zaangażowany w podniebne bezpieczeństwo

   Zoptymalizowane doświadczenie

   DJI FPV daje użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie w postaci wbudowanego systemu Automatic Dependent Surveillance-Broadcast (ADS-B). Odbiera on informacje dotyczące obecności jednostek załogowych w obrębie Twojej lokalizacji lotu i wyświetla ostrzeżenia w Goglach V2, zapewniając wystarczająco dużo czasu, aby uniknąć jakichkolwiek platform znajdujących się w pobliżu. [1]

   DJI FPV systemy bezpieczeństwa

   Łatwa wymiana części

   Gimbal z kamerą, podwozie i górna obudowa drona DJI FPV są modularne i można je łatwo wymienić, co sprawia, że jakiekolwiek naprawy stają się dużo wygodniejsze. Dostępne jest również ubezpieczenie DJI Care Refresh, które pokrywa szeroki wachlarz uszkodzeń, zapewniając Ci spokój ducha, kiedy latasz. [9]

   Modułowy dron DJI FPV
   Aplikacja DJI Fly dla drona DJI FPV

   Edytuj i udostępniaj

   W aplikacji DJI Fly możesz za pomocą zaledwie kilku kliknięć odtwarzać nagrania, a także edytować swoje materiały i udostępniać je w mediach społecznościowych.

   Jest gotowy do lotu
   - tak jak Ty!

   Zapomnij o skomplikowanym okablowaniu i montażu. DJI FPV Combo w jednym opakowaniu zawiera wszystko, czego potrzebujesz - złożone i gotowe do lotu. Po prostu włącz i aktywuj drona, aparaturę sterującą oraz Gogle, a następnie ciesz się lotem!

   Dron FPV gotowy do lotu

   Dostępne akcesoria

   1. Przed rozpoczęciem lotu DJI FPV sprawdź lokalne przepisy i regulacje. Upewnij się, że latasz bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym na danym obszarze prawem.
   2. Pole widzenia 150° jest dostępne tylko podczas nagrywania w 50 lub 100 FPS.
   3. Wykrywanie przeszkód jest dostępne tylko w trybie N. W tym trybie DJI FPV automatycznie zmniejsza prędkość po wykryciu przeszkody, nie wykonuje jednak automatycznego zatrzymania.
   4. Aby zapewnić bezpieczeństwo w trybie manualnym, zalecamy latanie w towarzystwie innej osoby, która będzie obserwować środowisko lotu. Aby uzyskać bardziej precyzyjną kontrolę w trybie M, dostosuj znajdującą się z tyłu aparatury sterującej śrubę F1 drążka (po prawej stronie, kiedy latasz w trybie 1, po lewej stronie, jeśli latasz w trybie 2), aby wyłączyć wyśrodkowanie.
   5. Dron DJI FPV obsługuje 2 formaty kodowania wideo, podczas gdy Gogle V2 DJI FPV obsługują tylko H.264.
   6. W trybie Smooth 810p/120FPS opóźnienie transmisji wideo nie przekracza 28 ms, a w trybie HD 810p/60FPS HD mode opóźnienie transmisji wideo nie przekracza 40 ms.
   7. Zgodne z FCC. Pomiary zostały wykonane w wolnym od przeszkód i zakłóceń środowisku. Zawsze działaj zgodnie z lokalnymi przepisami i lataj dronem w zasięgu linii wzroku - chyba że prawo dopuszcza lot poza nim.
   8. Bitrate transmisji wideo wynosi maksymalnie 50 MB/s. Pomiary wykonano na zewnątrz, na otwartej, wolnej od zakłóceń i przeszkód przestrzeni.
   9. DJI Care Refresh (DJI FPV) to plan ubezpieczeniowy, który zapewni Ci spokój ducha podczas lotu. DJI Care Refresh (DJI FPV) oferuje wymianę produktu za niewielką, dodatkową opłatą. Jeśli kupisz DJI Care Refresh (plan 2-letni), uzyskasz przedłużenie oficjalnego pokrywania uszkodzeń o 1 rok.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj