DJI FPV Air Unit

Kod produktu: 019837  
 | 
839 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Digital FPV System

   Odkryj świat FPV na nowo

   System FPV od DJI został stworzony specjalnie dla hobbystów i profesjonalnych pilotów dronów. Składa się z modułu Air Unit, kamery, gogli oraz aparatury sterującej. Wszystkie elementy wyposażone są w zaawansowane funkcje i odgrywają znaczącą rolę w rozwoju systemu DJI FPV, który charakteryzuje się małym opóźnieniem i wysokiej jakości obrazem HD. Nowa era wyścigów dronów zapewnia mniejsze opóźnienia, niezwykłą jakość HD i co najważniejsze - niezapomniane wrażenia z latania z systemem FPV.

   minimalne opóźnienia i maksymalny zasięg transmisji.[1][2]

   jakość obrazu DJI FPV Goggles

   ilość dronów, które mogą działać jednocześnie.[3]

   wideo rejestrowane przez DJI FPV Air Unit.[4]

   transmisja o niskim opóźnieniu między DJI FPV Controller, a DJI FPV Air Unit.[5]

   Nowa era wyścigów FPV

   System DJI FPV wykorzystuje technologię HD z niskim opóźnieniem (transmisja DJI HDL FPV). Ta unowocześniona technologia została zaprojektowana po to, by poprawić jakość korzystania z FPV. Piloci dronów mogą nie tylko ściągać się z większą płynnością i mniejszym opóźnieniem, wynoszącym 28ms, ale także cieszyć się niezwykle krystalicznym i czystym obrazem.

   Goggles:
   obraz HD FPV
   720p/120fps

   Air Unit: niskie
   opóźnienie transmisji
   wideo

   RC: daleki zasięg

   Transmisja 720p/120fps

   Technologia transmisji DJI HDL FPV charakteryzuje się płynnym podglądem na żywo w jakości HD 720p/120fps i opóźnieniem wynoszącym ok. 28 ms.

   Transmisja cyfrowa bez zakłóceń

   Technologia transmisji DJI HDL FPV wykorzystuje dwukierunkowy system komunikacji, pomagając w stabilizacji połączeń, zapewniając pilotom większą swobodę podczas przelotów przez wymagające obszary.

   Niskie opóźnienie 28 ms

   Technologia transmisji DJI HDL FPV zapewnia opóźnienie wynoszące ok. 28 ms i oszałamiający podgląd w jakości HD.

   Inteligentne wyścigi FPV

   Jako wysoce zintegrowane rozwiązanie do transmisji wideo, system DJI FPV jest wyposażony w niesamowite komponenty i akcesoria, dzięki którym piloci oszczędzają czas i energię potrzebną na zakup każdego modułu osobno. Wbudowany odbiornik i łatwy w obsłudze system kontrolera lotu sprawiają, że montaż elementów jest niezwykle łatwy i szybki. Każdy element został zaprogramowany tak, by działać od razu po aktywacji i zapamiętywać początkowe łączenie, unikając tym samym konieczności parowania modułów i ustawiania parametrów przed każdym użyciem.

   Rekomendowane przez DJI akcesoria do wyścigów:

   Tmotor F40proⅢ - KV2400

   Tmotor HOM - KV 1750

   Tmotor F55AproⅡ +F4 HD STACK

   Tmotor T5143S

   Hurricane Durable 3 Blade

   LASER HD

   DJI FPV Air Unit

   Nagrywanie z powietrza w jakości 1080p

   Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, takie jak inteligentny system transmisji, wbudowany odbiornik aparatury zdalnego sterowania i technologia wielu anten sprawiają, że Air Unit działa w sposób niezwykle skuteczny.

   4 kanały, 4 drony

   System transmisji DJI HDL FPV i DJI Air Unit są wyposażone w 4 kanały częstotliwości (w trybie CE), które pozwalają na jednoczesne latanie nawet czterech dronów. Każdy operator ma wyłączny kanał. Pomaga to zmniejszyć zakłócenia oraz zapewnia niezwykłe wrażenia podczas wyścigów.

   Ujęcia z powietrza w jakości 1080p

   DJI FPV Air Unit nagrywa filmy w jakości 1080p/60fps. Zapewnia to niesamowicie płynne i wyraźne ujęcia lotnicze.

   Wbudowany odbiornik aparatury zdalnego sterowania

   Piloci mogą bezprzewodowo połączyć DJI FPV Air Unit z aparaturą DJI FPV bez konieczności zakupu dodatkowych odbiorników, co pozwala znacznie skrócić czas przygotowania do lotu.

   Technologia wielu anten

   DJI FPV Air Unit posiada dwie anteny. Obie obsługują transmisję dwukierunkową (odbiornik i nadajnik), zapewniając szersze pokrycie sygnałem dla niezawodnej transmisji obrazu.

   Kamera DJI FPV

   Funkcje dynamicznego nagrywania

   Kamera DJI FPV posiada szerokokątny obiektyw 150°, który zapewnia użytkownikom szerokie pole widzenia. Piloci mogą również wybrać jeden z trzech trybów aparatu, aby móc sprostać wszystkim wyzwaniom, a także dostosować jasność i nasycenie w celu uzyskania jeszcze bardziej żywego obrazu.

   Tryb standardowy

   Tryb standardowy redukuje utratę nasycenia kolorów i zachowuje oryginalne szczegóły, poprawiając jakość obrazu w ciągu dnia.

   Tryb wyścigowy

   Tryb wyścigowy jest odpowiedni dla warunków panujących podczas wyścigów. Zapewnia obraz o wyższym poziomie nasycenia, pomagając pilotom zauważyć przeszkody i obiekty na trasie.

   Tryb LED

   Tryb LED zwiększa nasycenie kolorów na światłach LED i redukuje hałas podczas nocnych wyścigów, pozwalając pilotom na łatwe śledzenie położenia swoich dronów.

   Uwagi:

   1. Maksymalny zasięg transmisji zgodny z regulacjami CE: 0.7 km
   2. Opóźnienie poniżej 28 ms w 720p/120fps i poniżej 40 ms w 720p/60fps.
   3. W zależności od regionu DJI FPV Goggles mogą pracować nawet na 8 kanałach (FCC: 8, CE/SRRC: 4, MIC: 3). Szerokość pasma każdego kanału wynosi 20 MHz. Domyślnym kanałem jest kanał ósmy i tylko jeden operator może korzystać z kanału w tym czasie. Kanał ósmy może być manualnie przełączony, aby uniknąć zakłóceń pochodzących z innych urządzeń. Wszystkie kanały pracują w częstotliwości 5,8 GHz.
   4. DJI FPV Air Unit może rejestrować wideo w rozdzielczości 720p/60fps (z dźwiękiem) i 720p/120fps (bez dźwięku).
   5. Średnie opóźnienie na poziomie 7 ms w połączeniu pomiędzy DJI FPV RC i DJI FPV Air Unit osiągnięto w warunkach laboratoryjnych. Wartość opóźnień zależna jest od warunków lotu i może się różnić.
   6. Dwukierunkowa transmisja danych DJI FPV RC pozwala zredukować błędy operacyjne i zdalnie zmieniać parametry lotu.
   7. Aby obejrzeć nagrane materiały wideo, użytkownik musi wyjąć kartę pamięci microSD z DJI FPV Air Unit i umieścić ją w DJI FPV Goggles.
   8. Wielokierunkowe anteny są kompatybilne tylko i wyłącznie z antenami LHCP.
   9. Szkła korekcyjne dla osób z krótkowzrocznością są zaprojektowane specjalnie do DJI FPV Goggles i będą dostępne jako akcesorium w naszym sklepie.
   10. Opóźnienie typu end-to-end to całkowity czas od pojawienia się sygnału z kamery do wyświetlenia na ekranie. DJI FPV Goggles mogą osiągnąć maksymalny zasięg transmisji na otwartym obszarze bez zakłóceń elektromagnetycznych, uzyskując minimalne opóźnienie w trybie niskich opóźnień (720p/120fps).

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj