Kod produktu: 013624

DJI Goggles Racing Edition Combo

3 399 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Powiadom mnie o dostępności

DJI Goggles Racing Edition

DJI GOGGLES Racing Edition

DJI Goggles są teraz jeszcze atrakcyjniejsze i posiadają więcej możliwości, abyś mógł doświadczyć lotów FPV w stylu i bez ograniczeń. DJI Goggles Racing Edition (RE) posiadają moduł systemu transmisji video OcuSync, a także wysokiej jakości moduł kamery, które wspólnie są w stanie przesyłać sygnał cyfrowy na odległość do 3,5 km ze znikomymi opóźnieniami rzędu 50 ms i sygnałem analogowym. Lataj z płynnym, czystym video i przeżyj emocje wyścigów dronów w zupełnie nowym wymiarze.

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera DJI Goggles RE wraz z wszystkimi podstawowymi akcesoriami, wygodny plecak służący do transportu, moduł OcuSync, kamerę OcuSync oraz komplet anten.

DJI Goggles Racing Edition Combo

Szybsze wyścigi FPV

Miej kontrolę. Poczuj adrenalinę

Moduł transmisji

OcuSync

DJI Goggles oferują obraz FPV z minimalnym opóźnieniem, maksymalną stabilnością i płynnością. Moduł transmisji video OcuSync oferuje transmisję obrazu cyfrowego w dwuzakresowej częstotliwości 2,4 i 5,8 GHz, co przekłada się na opóźnienia rzędu 50 ms i maksymalny zasięg sygnału do 3,5 km. Wyposażone w szereg imponujących cech, takich jak transmisja w jakości HD 1280 x 960 i sekwencyjna zmiana częstotliwości (FHSS). Gogle są kompatybilne z szeregiem dronów i stałopłatowców. Urządzenie jest wyposażone najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a zewnętrzne moduły pozwalają na zastosowanie różnych konfiguracji, wszystko po to, aby zapewnić unikalne doznania podczas wyścigów.

12 ustawianych kanałów

Kanały transmisji z małą ilością zakłuceń są kluczem do sukcesu w zawodach FPV, w szczególności, gdy wiele dronów znajduje się w powietrzu jednocześnie. Wybierz ręcznie jeden z 12 kanałów, aby skutecznie uniknąć zakłóceń.

Technologia FHSS

W przypadku wykrycia zakłóceń sygnału bezprzewodowego moduł OcuSync szybko i automatycznie zmieni pasmo pracy, w celu utrzymania najwyższej jakości transmisji.

Tryb Master-Slave

Z dodatkową parą gogli DJI Goggles, widz może doświadczyć dreszczyku emocji z tej samej perspektywy co pilot. Drugi użytkownik może również oglądać widok FPV na smartfonie przy pomocy aparatury DJI Mavic Pro.

Moduł kamery

Kamera DJI OcuSync jest kompatybilna z DJI Goggles RE i korzysta z matrycy 1/3". Moduł kamery zapewnia dużo wyższą rozdzielczość obrazu wideo niż większość analogowych gogli FPV na rynku. Kamera posiada również migawkę globalną (global shutter), co znacząco zmniejsza efekt zniekształcenia tzw. rollin shutter pojawiający się przy drganiach o wysokiej częstotliwości. Co więcej, obiektyw z niskim poziomem zniekształceń i kąt widzenia 148° dostarcza szerokiego, ale naturalnie wyglądającego widoku z kamery. Z tak zaawansowaną kamerą użytkownicy mogą kontrolować lot, a nawet zapisywać całość lotu do późniejszej analizy lub udostępniania innym.

Migawka globalna

Zapobiege zniekształceniom chwiejnej migawki (tzw efekt rolling shutter)

148° FOV

Low-Distortion Lens

Nagrywanie wideo

Dodatkowe formaty otwarzania

Pełna kontrola, czyli lot bez ograniczeń

Możliwość zmiany ustawień lotu, kontroli gimbala i precyzyjne dane lotu są konieczne przy wyścigach dronów. DJI Goggles RE oferuje to i wiele więcej.

Kontrola lotu

DJI Goggles RE przetwarza sygnał w systemie tzw. bottom-ip, co oznacza, że nie ma konieczności instalacji odbiornika sygnału. Po podłączeniu aparatury innych producentów do gogli użytkownik może sterować dronami wyścigowymi z F3, F4, Kiss, Naze lub innymi obsługiwanymi kontrolerami lotu.

Kontrola gimbala

W trybie Head Tracking użytkownik może sterować kamerą gimbala poprzez ruch głową.

Informacje na ekranie

Istotne informacje lotu, w tym rozdzielczość transmisji, poziom akumulatora i jakość sygnału są widoczne na ekranie.

Transmisja cyfrowa i analogowa

Oprócz transmisji cyfrowej DJI Goggles RE oferuje również transmisję analogową przez wbudowany port SMA.

DJI Goggles

Szerokie zastosowania

Poza kompatybilnością z dronami wyścigowymi DJI Goggles RE można łączyć z pojazdami, robotami i dronami przemysłowymi w celu uzyskania klarownego obrazu FPV podczas transportu towaru, działań poszukiwawczych czy inspekcji struktur.

Ulepszona rozrywka

Gry, filmy i nie tylko

Większa kompatybilność.

Większy komfort.

DJI Goggles RE można połączyć z dronami DJI bezprzewodowo za pośrednictwem systemu transmisji OcuSync (Phantom 4 Pro V2.0, Mavic 2 Pro / Zoom, Mavic Pro) lub przewodowo za pośrednictwem połączenia USB z aparaturą sterującą (Inspire 2, Phantom 4 / Pro / Advanced, Spark). Gogle RE odziedziczyły wszystkie zalety DJI Goggles, w tym pełną kontrolę ustawień lotu, dwa ekrany o wysokiej rozdzielczości, Head Tracking i inne. Ponadto zoptymalizowana została opaska na twarz i opaska na głowę zapewniając większy komfort i lepszą nieprzepuszczalność światła.

Więcej opcji odtwarzania wideo

DJI Goggles RE odtwarzają różne formaty wideo włączając w to MP4 i MKV, dzięki czemu użytkownicy mogą doświadczyć niesamowite przeżycia. Można również oglądać panoramy 360 stopni w rozdzielczości 6K.

DJI Goggles

Często zadawane pytania

Ogólne

Jakie są główne różnice między DJI Goggles Racing Edition (RE) i DJI Goggles?

DJI Goggles RE mają przeprojektowaną podkładkę wokół twarzy i obręcz na głowę, dzięki czemu są jeszcze bardziej wygodne w noszeniu. Oprócz wszystkich funkcji DJI Googles, DJI Goggles RE obsługują również przeglądanie zdjęć panoramicznych Sphere i odtwarzanie lokalnego wideo. DJI Goggles RE współpracuje również z jednostką powietrzną DJI OcuSync Air Unit i może odbierać analogowy sygnał wideo.

Jakie drony DJI są kompatybilne z DJI Goggles RE?

DJI Goggles RE współpracuje ze wszystkimi dronami DJI kompatybilnymi z oryginalnymi Goglami DJI, w tym Spark, Mavic Pro, seria Phantom 4 i Inspire 2.

Co to jest port SMA na korpusie Goggles RE?

Oprócz czterech anten wbudowanych w oryginalne DJI Goggles, DJI Goggles RE są również kompatybilne z antenami zewnętrznymi, które współpracują z tymi wbudowanymi, w celu obsługi transmisji wideo 5,8 GHz. Zewnętrzne anteny łączą się z portem SMA.

Jakie formaty wideo obsługuje DJI Goggles RE?

MP4, MOV, MKV

Jak mogę oglądać zdjęcia panoramiczne w Sferze z DJI Goggles RE?

1. Panoramy Sphere na SkyPixel można pobrać na kartę SD i wyświetlić przy pomocy Goggles w interfejsie Local Storage.2. Jeśli panoramy Sphere są zapisywane na dronie DJI, możesz pobrać zdjęcia do Goggles RE z karty pamięci, a następnie wyświetlić je w interfejsie Local Storage.3. Aby przeglądać zdjęcia Sphere bezpośrednio z komputera PC, przejdź do strony http://www.skypixel.com i pobierz je przez DJI Assistant. Następnie możesz przeglądać zdjęcia w interfejsie Local Storage.

Do czego służy gniazdo kart SD?

Filmy nagrane przez jednostkę DJI OcuSync Air będą przechowywane na karcie SD włożonej do gniazda karty SD urządzenia. Filmy renderowane z podglądu na żywo będą również zapisywane w gnieździe kart SD Goggli. Pamiętaj, że te gniazda SD nie obsługują funkcji "hot swapping".

Czy mogę podłączyć Air Unit do dowolnej kamery innej niż DJI?

Nie.

Jakie baterie obsługuje Air Unit?

Baterie 3S lub 4S.

Jak zaktualizować moduł transmisji wideo w Air Unit?


Podłącz moduł transmisji wideo do komputera za pomocą kabla USB. Otwórz DJI Assistant 2 i wybierz wersję oprogramowania, której potrzebujesz. Kontynuuj aktualizację oprogramowania układowego.

Czy mogę usunąć metalową obudowę z modułu transmisji wideo, aby zmniejszyć wagę?

Nie. Metalowa obudowa służy do chłodzenia i mocowania urządzenia. Nie należy jej usuwać.

Czy mogę podłączyć kamerę do innych urządzeń poza DJI OcuSync Air Unit?

Nie.

Czy mogę używać kamery OcuSync Air Unit do robienia zdjęć?


Nie. Możesz zrobić zrzut ekranu, naciskając panel dotykowy na Gogle RE dwoma palcami i przytrzymać.

Jakie są różnice między trzema kompatybilnymi antenami?

DJI Goggles RE są dostarczane z zestawem trzech kompatybilnych anten dla różnych scenariuszy:• Pagoda: Ta kołowo spolaryzowana antena działa najlepiej na częstotliwości 5,8 GHz.


• Cylindryczna: również spolaryzowany kołowo, ta antena działa z częstotliwością 2,4 i 5,8 GHz, zapewniając pełną integrację.


• Dipole: liniowo spolaryzowana, ta antena działa z częstotliwością 2,4 i 5,8 GHz i jest lekka, umożliwiając wyraźne przesyłanie obrazu z niewielkich odległości.

Czy mogę zgiąć dwie anteny, aby się ze sobą skrzyżowały?

Nie. Zagięcie anten może trwale wpłynąć na ich żywotność i wydajność.

Czy mogę usunąć silikonową osłonę z anteny dipolowej?

Zaleca się, aby nie zdejmować silikonowej osłony.