Kod produktu: 009385

DJI Lightbridge 2 - White Ground Unit

2 499 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Kontroler ten służy do transmisji wideo oraz do sterowania gimbalem.

Profesjonalny przekaz HD

Przekaz na żywo HD pozwoli Ci na transmisję wszystkiego co zechcesz, od lokalnych imprez po koncerty, wideo przekazywane bezpośrednio na telebim, Youtube i zwykłą telewizję! Lightbridge 2 został zaprojektowany od podstaw aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających transmisji w HD bez jakichkolwiek zakłóceń. Posiada porty USB, mini-HDMI, i 3G-SDI. Obsługuje jakości 1080p/60fps,720p/59,94fps, 1080p/59,94fps lub 50fps.

Realne video, minimalne opóźnienia

Z nowymi doskonałymi podzespołami, znacząco zostało obniżone opóźnienie transmisji poniżej 50ms (efektywny czas zależy od warunków i zakłóceń), lataj transmituj jak nigdy dotąd! Systemy sterujące w Lightbridge 2 działają bez zastrzeżeń co daje realną nawigację i możemy latać bezpośrednio z podglądem bez obaw o opóźnienia.

Niesamowity zasięg

Lightbridge 2 potrafi transmitować obraz w jakości HD do 5km! Wszystko po to abyś mógł odkrywać odległe lokalizacje i ujrzeć świat z nowej perspektywy.

Szeroka kompatybilność

Dzięki Lightbridge 2 współpracuje z szeregiem produktów DJI dla profesjonalistów. Oznacza to, że może zbudować urządzenie najlepiej przystosowane do twoich potrzeb i będzie pracować z innymi częściami idealnie, bo do tego zostały zaprojektowane. Jeżeli posiadasz system modułowy z poprzednią wersją Lightbridge lub używasz analogowego lub systemu transmisji obrazu opartengo na WiFi, możesz z łatwością ulepszyć swój system do Lightbridge 2.

Oglądaj obraz na dowolnym urządzeniu

Przesyłaj obraz z kamery na dowolne urządzenie wyświetlające - telefon komórkowy, tablet, monitor lub telewizor. Wszystkie urządzenia mogą odbierać sygnał video z DJI Lightbridge dzięki kilku rodzajom gniazd wyjściowych. Możesz również przesłać sygnał video do kilku urzadzeń jednocześnie, wykorzystując połączenie gniazd USB i 3G-SDI lub USB i mini-HDMI. Dzięki Lightbridge 2 może również przesyłać obraz z dwóch kamer jednocześnie - głównej do wykonywania zdjęć i video i drugiej do lotu FPV.