Kod produktu: 006699

DJI Lightbridge 2

3 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Profesjonalny przekaz HD

Przekaz na żywo HD pozwoli Ci na transmisję wszystkiego co zechcesz, od lokalnych imprez po koncerty, wideo przekazywane bezpośrednio na telebim, Youtube i zwykłą telewizję! Lightbridge 2 został zaprojektowany od podstaw aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających transmisji w HD bez jakichkolwiek zakłóceń. Posiada porty USB, mini-HDMI, i 3G-SDI. Obsługuje jakości 1080p/60fps,720p/59,94fps, 1080p/59,94fps lub 50fps.

Realne video, minimalne opóźnienia

Z nowymi doskonałymi podzespołami, znacząco zostało obniżone opóźnienie transmisji poniżej 50ms (efektywny czas zależy od warunków i zakłóceń), lataj transmituj jak nigdy dotąd! Systemy sterujące w Lightbridge 2 działają bez zastrzeżeń co daje realną nawigację i możemy latać bezpośrednio z podglądem bez obaw o opóźnienia.

Niesamowity zasięg

Lightbridge 2 potrafi transmitować obraz w jakości HD do 5km! Wszystko po to abyś mógł odkrywać odległe lokalizacje i ujrzeć świat z nowej perspektywy.

Szeroka kompatybilność

Dzięki Lightbridge 2 współpracuje z szeregiem produktów DJI dla profesjonalistów. Oznacza to, że może zbudować urządzenie najlepiej przystosowane do twoich potrzeb i będzie pracować z innymi częściami idealnie, bo do tego zostały zaprojektowane. Jeżeli posiadasz system modułowy z poprzednią wersją Lightbridge lub używasz analogowego lub systemu transmisji obrazu opartengo na WiFi, możesz z łatwością ulepszyć swój system do Lightbridge 2.

Oglądaj obraz na dowolnym urządzeniu

Przesyłaj obraz z kamery na dowolne urządzenie wyświetlające - telefon komórkowy, tablet, monitor lub telewizor. Wszystkie urządzenia mogą odbierać sygnał video z DJI Lightbridge dzięki kilku rodzajom gniazd wyjściowych. Możesz również przesłać sygnał video do kilku urzadzeń jednocześnie, wykorzystując połączenie gniazd USB i 3G-SDI lub USB i mini-HDMI. Dzięki Lightbridge 2 może również przesyłać obraz z dwóch kamer jednocześnie - głównej do wykonywania zdjęć i video i drugiej do lotu FPV.