DJI Master Wheels

DJI Ronin S / 2

Kod produktu: DJIMW  
 | 

NA ZAMÓWIENIE

Potrzebujesz pomocy w zakupach?
Zadzwoń do nas! 734 734 920

DJI MASTER WHEELS

Unowocześniony sposób klasycznego sterowania

DJI Master Wheels to zaawansowany, profesjonalny system sterowania, posiadający precyzyjne czujniki, zaawansowane algorytmy sterowania i najnowocześniejszy design, aby zapewnić precyzję i płynną kontrolę ruchu kamery.

Precyzyjna kontrola

DJI Master Wheels wykorzystuje optyczne enkodery o ultrawysokiej rozdzielczości do wykrywania nawet najsubtelniejszych ruchów i przesyłania ich do podłączonego gimbala. Ta technologia pozwala na niezwykle dokładną powtarzalność. Koła wykonane są ze stali nierdzewnej i stanowią idealną równowagę konstrukcji i wagi, pozwalając na klasyczne sterowanie najnowocześniejszym sprzętem. Każdy element DJI Master Wheels jest precyzyjnie obrabiany w technologii CNC, zapewniając operatorowi płynną i dokładną pracę.

Łatwy w użyciu

Użytkownicy mogą ręcznie ustawić kąt między dwoma modułami sterującymi, aby uzyskać bardziej ergonomiczne dopasowanie. Ta intuicyjna, interaktywna konstrukcja sprawia, że sterowanie kamerą jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Każdy moduł sterujący wyposażony jest w trzystopniowy przełącznik, który steruje kierunkiem gimbala, oraz mniejsze pokrętła do ustawiania prędkości, płynności i tłumienia. Ponadto przyciski i menu na głównej konsoli kontrolnej oraz trzy konfigurowalne przyciski pozwalają na monitorowanie stanu urządzenia i szybką zmianę ustawień.

Dzięki modułowej konstrukcji, komponenty sterujące możemy odłączyć od podstawy i połączyć za pomocą przewodów, dzięki czemu uzyskujemy większą swobodę nawet w ciasnych przestrzeniach.

Stabilny i niezawodny

DJI Master Wheels posiada bezprzewodowy system transmisji o podwójnej częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz z zasięgiem do 3 kilometrów. Obsługiwane jest również połączenie przewodowe, dzięki któremu opóźnienie wynosi zaledwie 10 milisekund.

Co więcej, moduł transmisji bezprzewodowej można odłączyć i umieścić na otwartej przestrzeni, aby uzyskać silniejszy sygnał.

Kompatybilność

Dzięki dołączonemu odbiornikowi, DJI Master Wheels jest kompatybilne z gimbalami DJI Ronin 2 i DJI Ronin-S, oraz modelami innych producentów poprzez połączenie S-BUS.

Główna konsola sterująca posiada wiele gniazd 1/4-20 i 3/8-16 przeznaczonych do montażu monitorów, systemów transmisji obrazu i innych akcesoriów. Użytkownicy mogą także ładować monitory i nadajniki bezprzewodowe za pośrednictwem portu CAN BUS. DJI Master Wheels posiada także mocowanie Mitchell, które można przymocować do podstawy w celu połączenia ze statywami, samochodami i innymi urządzeniami, dzięki czemu można nakręcić każdą scenę, jaką tylko można sobie wyobrazić.

Inteligentne funkcje

Dzięki funkcji Motion Control, operator może zapisać określone ruchy i odtwarzać je w razie potrzeby.

Żywotność akumulatora

DJI Master Wheels korzysta z akumulatorów TB50, które są kompatybilne z modelami DJI Ronin 2 i DJI Inspire 2. Akumulatory te zapewniają do 18 godzin pracy, a dzięki funkcji samonagrzewania, sprzęt może pracować w niskich temperaturach do -20°.

DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj