DJI Mavic 2 Enterprise Advanced + Care Refresh

Kod produktu: 025775  
 | 
28 799 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI MAVIC 2 ENTERPRISE ADVANCED

   Udoskonalony dron, więcej możliwości.

   Zbieraj dokładne dane ze wszystkich misji, jakie prowadzisz, z pomocą nowego, ulepszonego DJI Mavic 2 Enterprise Advanced. Ten kompaktowy dron został wyposażony w 2 funkcjonalne kamery - termowizyjną 640x512 MPX oraz RGB 48 MPX. Co więcej, instalując moduł RTK, zapewnisz dokładność pozycjonowania na poziomie jednego centymetra. To wszystko, w połączeniu z prędkością do 72 km/h i czasem lotu do 31 minut, sprawia, że ta wszechstronna platforma jest najbardziej wydajna w swojej klasie i doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach.

   Kamera termowizyjna 640 x 512

   48MP kamera RGB

   32x zoom cyfrowy

   Centymetrowa dokładność z modułem RTK

   Transmisja do 6 km w FULL HD

   Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

   2 kamery - 2 sposoby przeprowadzania pomiarów

   Z pomocą wyposażonej w matrycę 1/2” CMOS kamery RGB oferującej 32-krotny zoom cyfrowy nagrasz doskonałej jakości filmy z bezpiecznej odległości. Natomiast kamera termowizyjna o częstotliwości odświeżania 30 Hz ma aż 16-krotny zoom termowizyjny. Umożliwia ona mierzenie temperatury z dokładnością do ± 2°C. Obsługiwane funkcje to pomiar punktowy i pomiar powierzchniowy - w każdej sytuacji możesz więc liczyć na doskonałą precyzję.

   Wygodny podgląd obrazu

   Stosując DJI Mavic 2 Enterprise Advanced, zyskujesz dostęp do poglądu z obu kamer albo na zmianę, albo jednocześnie - na podzielonym ekranie. Dzięki temu możesz w czasie rzeczywistym obserwować doskonałej jakości obraz, natychmiast identyfikować rejestrowane obiekty i błyskawicznie podejmować świadome decyzje. Czas działania jest kluczowy podczas wielu misji - DJI pozwala skrócić go do minimum.

   Zapewnia bezpieczeństwo danych

   Gromadzone z pomocą tej wyjątkowej platformy informacje są całkowicie bezpieczne. DJI Mavic 2 Enterprise Advanced proponuje tryb korzystania z danych lokalnych - korzystając z niego, zadbasz o to, aby wyniki Twoich pomiarów były dobrze chronione. Platforma ma również pamięć wewnętrzną 24 GB. Dostęp do niej jest chroniony hasłem, możesz więc bez obaw przechowywać w niej swoje informacje. Ponadto szyfrowanie AES-256 odpowiada za zabezpieczenie połączenia między dronem a aparaturą sterującą. Tak złożony system ochrony danych sprawia, że nie musisz się już o nic martwić.

   Jeszcze bezpieczniejszy lot

   Dron zapewnia również jeszcze większe bezpieczeństwo lotu. Wyposażony został w 6-kierunkowy moduł wykrywania przeszkód, dzięki któremu skutecznie unika kolizji. Specjalne akumulatory samonagrzewające umożliwiają stosowanie platformy przy temperaturach sięgających nawet -10°C. Co więcej, zaawansowany system AirSense odbiera sygnały transponderów ADS-B ze śmigłowców oraz samolotów, a następnie przekazuje operatorom informacje o innym ruchu lotniczym w pobliżu. To nie wszystko - tryb dyskretny pozwala bezpiecznie latać dronem z wyłączonymi światłami nawigacyjnymi.

   Niezawodna transmisja danych

   Platforma oferuje też system OcuSync 2.0, który pozwala na transmisję informacji oraz wideo HD na odległość do 6 km. Charakteryzuje się on imponującą odpornością na zakłócenia i umożliwia automatyczne przełączanie między pasmami częstotliwości 2,4 GHz oraz 5,8 GHz. Wszystko to sprawia, że zaskakuje stabilnością połączenia i wyjątkowo efektywnie przesyła wszystkie niezbędne dane.

   Dodatkowe akcesoria - dodatkowe możliwości

   Dodatkowe akcesoria ułatwiają korzystanie z DJI Mavic 2 Enterprise Advanced i jeszcze bardziej zwiększają jego skuteczność. DJI Smart Controller pozwala wygodniej sterować platformą. Beacon oferuje migający stroboskop, który jest widoczny z odległości do 4,8 km. Ponadto dostępne są również Głośnik o projekcji do 100 dB, a także Reflektor, którego jasność osiąga nawet 2400 lm.

   Platforma do zadań specjalnych

   Zastosowania DJI Mavic 2 Enterprise są niemal nieograniczone. Ten efektywny, wydajny i bezpieczny w użytkowaniu dron sprawdzi się doskonale podczas misji ratunkowych, inspekcji czy monitorowania zmian w środowisku naturalnym. Z niesamowitych możliwości tego zaawansowanego drona skorzystają między innymi ratownicy, strażacy oraz specjaliści zajmujący się liniami energetycznymi czy ochroną przyrody.

   Zwiększona precyzja z modułem RTK

   Zainstaluj moduł RTK, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność drona. To zaawansowane urządzenie zapewnia centymetrową dokładność pozycjonowania, co sprawia, że DJI Mavic 2 Enterprise idealnie odnajdzie się nawet w najbardziej skomplikowanych zastosowaniach. Możesz też tworzyć do 240 punktów orientacyjnych, dzięki czemu możliwe stają się efektywne, zautomatyzowane misje, takie jak na przykład inspekcje linii energetycznych - również w złożonych środowiskach.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj