DJI Mavic 3 Classic (DJI RC-N1)

Kod produktu: 038652  
 | 

Wariant:

7 999 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Dzięki potężnej wydajności i kamerze Hasselblad nowy Mavic 3 Classic oferuje prawdziwą kwintesencję flagowego obrazowania. Pozwala nagrywać filmy 5.1K, wyróżnia się czasem lotu do 46 minut i oferuje szereg inteligentnych funkcji. Zapewnia też większe bezpieczeństwo lotu - odpowiada za to wielokierunkowe wykrywanie przeszkód oraz zaawansowana funkcja RTH. Zabierz go na kolejną przygodę i twórz niezapomniane arcydzieła! W sprzedaży dostępne są 2 warianty zestawu DJI Mavic 3 Classic - z aparaturą sterującą DJI RC lub DJI RC-N1.

   Kamera Hasselblad
   z matrycą CMOS 4/3

   Wideo 5.1K HD [1]


   Czas lotu do
   46 minut [2]

   Wielokierunkowe
   wykrywanie
   przeszkód [3]

   Transmisja wideo
   HD do 8 km [4]

   Zaawansowana
   funkcja RTH

   Kamera Hasselblad - stworzona, by inspirować

   Kultowy szwedzki producent Hasselblad zaprojektował i stworzył kamerę L2DC-20c specjalnie dla dronów z serii Mavic 3, osadzając profesjonalną matrycę CMOS 4/3 w niewiarygodnie kompaktowej konstrukcji. Rygorystyczne standardy marki zostały zastosowane zarówno w wypadku wydajności sprzętu, jak i algorytmów oprogramowania, przenosząc jakość obrazowania na zupełnie nowy poziom. Na uwagę zasługują między innymi efektywne piksele 20 MP, 12-bitowy RAW, regulowana przysłona f/2.8-f/11, ogniskowa równoważna 24 mm i technologia VDAF. Ponadto rozwiązanie Hasselblad Natural Color Solution gwarantuje żywą, naturalną kolorystykę.

   Profesjonalne obrazowanie

   Uchwyć więcej detali i twórz zachwycające filmy 5.1K/50FPS. Z DJI Mavic 3 Classic przygotujesz swój najlepszy materiał! Technologia supersamplingu umożliwia nagrywanie wideo 4K/60FPS, a 10-bit D-Log zapewnia naturalne stopniowanie kolorów z zachowaniem większej liczby szczegółów w cieniach i jasnych obszarach obrazu. Tryb Night Shots redukuje szumy i optymalizuje materiał nagrany w warunkach słabego oświetlenia, na przykład podczas zachodu lub wschodu słońca, a HLG oferuje większy zakres dynamiczny, który pasuje do różnych urządzeń i nie wymaga korekty kolorów w procesie postprodukcji. Możesz też bez wysiłku tworzyć spektakularne ujęcia slow-motion HD.

   Filmy

   5.1K/50FPS

   Naturalne stopniowanie kolorów

   10-bit D-Log

   Nagrywanie wideo

   4K/60FPS

   Dłuższy czas lotu

   Lataj tak długo, jak chcesz, swobodnie eksploruj okolicę i komponuj idealne ujęcia. Mavic 3 Classic jest kompatybilny z akumulatorami przeznaczonymi dla dronów z serii Mavic 3, co zapewnia czas zawisu sięgający 40 minut i czas lotu do 46 minut [2]. Niebo stoi przed Tobą otworem - teraz możesz tworzyć jeszcze dłużej, nie martwiąc się o poziom naładowania akumulatora!

   Czas zawisu

   40 minut

   Czas lotu

   46 minut [2]

   Lataj bezpiecznie

   Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

   Mavic 3 Classic wykorzystuje system APAS 5.0, dzięki czemu nie tylko nieprzerwanie wykrywa przeszkody we wszystkich kierunkach [3], ale też szybko i płynnie je omija. Teraz również początkujący użytkownicy mogą latać pewnie i bezpiecznie, tworząc zachwycające materiały nawet w najbardziej wymagających scenariuszach! Do dyspozycji masz również zaktualizowaną funkcję RTH. Dzięki niej Mavic 3 Classic może automatycznie planować optymalną trasę powrotu do punktu startu.

   Łącząc zalety zaawansowanego i tradycyjnego RTH, dron jest w stanie utrzymać wskazaną wysokość, a następnie znaleźć bezpieczną
   i wydajną drogę powrotną. W efekcie użytkownicy mogą wybrać najlepszą opcję dla siebie!

   Uproszczony lot

   Wysoka precyzja pozycjonowania z decymetrową dokładnością sprawia, że dron zachowuje niesamowitą stabilność podczas zawisu. To zapewnia wyraźniejsze ujęcia przy długiej ekspozycji, a także pozwala nagrywać wysokiej jakości filmy timelapse. Mavic 3 Classic oferuje również tempomat - już nie musisz przez cały czas naciskać drążków aparatury, aby poleciał w dowolnym kierunku! To rozwiązanie nie tylko sprawia, że loty na większe odległości wymagają mniej wysiłku, ale też pomaga redukować wstrząsy kamery podczas ręcznego sterowania, dzięki czemu możesz uzyskać płynniejsze ujęcia.

   Potężna transmisja wideo

   System O3+ i nie tylko

   Zasięg transmisji do 8 km sprawia, że możesz polecieć jeszcze dalej, ciesząc się większą stabilnością i spokojem ducha. System O3+ pozwala przesyłać na żywo wideo w rozdzielczości 1080p/60FPS [5]. To oznacza, że obraz widoczny na ekranie aparatury lub smartfona jest zbliżony do tego, co nagrywa kamera drona. Zastosowane rozwiązania sprawiają też, że Mavic 3 Classic wyróżnia się lepszą responsywnością.

   Przydatne funkcje - intuicyjne tworzenie

   Wypróbuj dostępne funkcje i uwolnij wyobraźnię. ActiveTrack 5.0 umożliwia niezawodne śledzenie wybranego obiektu z różnych kierunków, a Hyperlapse pozwoli Ci uchwycić i przyspieszyć upływ czasu. MasterShots i QuickShots sprawiają, że każdy może wykonać profesjonalne wideo - automatyzują nagrywanie, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać wymarzone rezultaty. Chcesz uchwycić zachwycający krajobraz na dużym, bogatym w szczegóły zdjęciu? Pomoże Ci w tym Panorama! Możesz też szybko przesyłać swoje materiały na telefon - wystarczy skorzystać z High-Speed Quick Transfer.

   Dodatkowe akcesoria

   Zapewnij sobie więcej możliwości tworzenia spektakularnych ujęć z lotu ptaka. Pozwolą Ci na to dodatkowe akcesoria, które wchodzą w skład wybranych zestawów lub są dostępne w oddzielnej sprzedaży.

   DJI RC i DJI RC PRO [6]

   Dostępne są także różne aparatury sterujące - na przykład lekka DJI RC z wyświetlaczem HD lub DJI RC Pro [6] z ekranem o jasności 1000 nitów i procesorem o wysokiej wydajności.

   DJI Mavic 3 Battery Charging Hub

   Przenośna ładowarka DJI 65W Portable Charger umożliwia wygodne ładowanie drona i aparatury sterującej, a hub DJI Mavic 3 Battery Charging Hub sekwencyjnie naładuje nawet trzy akumulatory.

   Zestaw filtrów ND [6]

   Nagrywanie zachwycających filmów ułatwi Ci zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) [6].

   Przypisy

   **Przetestowano przy użyciu modelu produkcyjnego DJI Mavc 3 Classic, w zamkniętym środowisku, w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, zastosowania i wersji oprogramowania.
   **Wszystkie zdjęcia i filmy na tej stronie zostały wykonane w ścisłej zgodności z lokalnymi przepisami. Zawsze należy latać zgodnie z obowiązującymi lokalnie przepisami.


   1. Funkcja ActiveTrack nie jest dostępna przy rozdzielczościach wideo powyżej 4K lub przy liczbie klatek na sekundę większej niż 60FPS.
   2. Zmierzono podczas lotu ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, do momentu aż poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje stanowią wyłącznie punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze zwracaj uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
   3. NIE NALEŻY używać drona w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silny wiatr (powyżej 12,8 m/s), śnieg, deszcz, mgła, grad czy burza. NIE NALEŻY latać na wysokości 6000 m n.p.m. ani wyżej. NIE NALEŻY latać dronem w temperaturach niższych -10°C lub wyższych niż 40°C. NIE NALEŻY startować z poruszających się obiektów takich jak samochody czy łodzie. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło, takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie system wizyjny może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj w dobrze oświetlonych miejscach z jak najlepszą widocznością. Słabe oświetlenie otoczenia może sprawić, że system wizyjny nie będzie działał prawidłowo. NIE NALEŻY latać w pobliżu obszarów z zakłóceniami magnetycznymi lub radiowymi. Typowe źródła zakłóceń magnetycznych lub radiowych to hotspoty Wi-Fi, routery, urządzenia Bluetooth, linie wysokiego napięcia, duże stacje przesyłu energii, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej i wieże nadawcze. Należy zachować ostrożność podczas startu na obszarach pustynnych lub plażowych, aby uniknąć dostania się piasku do wnętrza drona. Lataj dronem na otwartych przestrzeniach. Budynki, góry i drzewa mogą blokować sygnał GNSS i wpływać na pracę kompasu pokładowego.
   4. Zmierzone w środowisku wolnym od przeszkód i zakłóceń, przy maksymalnym zasięgu 15 km zgodnie z FCC. W wypadku CE zasięg wynosi maksymalnie 8 km. Powyższe dane pokazują najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na przypomnienia RTH w aplikacji DJI Fly.
   5. Przetestowano na zewnątrz, na otwartej przestrzeni i bez zakłóceń. Rzeczywista rozdzielczość może się różnić w zależności od jakości sygnału transmisji.
   6. W sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Produkt

   W porównaniu do DJI Mavic 2, jakie główne ulepszenia posiada Mavic 3?

   Seria DJI Mavic 3 obejmuje najnowsze flagowe drony konsumenckie firmy DJI. W porównaniu z Mavic 2, Mavic 3 ma znacznie ulepszoną wydajność kamery, integrując kamerę 4/3 CMOS Hasselblad i lekką telekamerę o ekwiwalencie 24mm. Mavic 3 jest w stanie przechwytywać filmy 5.1K/50fps i 4K/120fps, a Mavic 3 Cine obsługuje nawet kodeki Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT, oferując wyższą jakość obrazu i większą elastyczność podczas post edycji. Oprócz systemu kamer, seria Mavic 3 zapewnia również kompleksowo zmodernizowane wrażenia z lotu. Czas lotu został wydłużony do 46 minut, a O3+ zwiększa odległość transmisji wideo do 15 km.* Wykrywanie przeszkód zostało opracowane w prawdziwie wielokierunkowy system, z bardziej wydajnym APAS 5.0 i Advanced RTH, aby zapewnić użytkownikom większy spokój podczas lotu.

   * Bez przeszkód, bez zakłóceń i po spełnieniu wymogów FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżeniem siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

   Jaka aplikacja jest wymagana do korzystania z DJI Mavic 3?

   Aplikacja DJI Fly.

   Ile wersji ma seria DJI Mavic 3 i jakie są między nimi różnice?

   DJI Mavic 3 występuje w trzech wersjach: Mavic 3 Classic, Mavic 3 oraz Mavic 3 Cine.

   Mavic 3 Classic ma jedną kamerę 4/3 CMOS Hasselblad, a gimbal nie obsługuje blokady gimbala. Mavic 3 ma dwie kamery: oprócz kamery Hasselblad ma telekamerę 162 mm i obsługuje blokadę gimbala. Oprócz tych funkcji Mavic 3, Mavic 3 Cine obsługuje kodeki Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT i jest wyposażony we wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB do szybkiego przechowywania danych.

   Ile wersji ma seria DJI Mavic 3 i jakie są między nimi różnice?

   DJI Mavic 3 występuje w trzech wersjach: Mavic 3 Classic, Mavic 3 oraz Mavic 3 Cine.

   Mavic 3 Classic ma jedną kamerę 4/3 CMOS Hasselblad, a gimbal nie obsługuje blokady gimbala. Mavic 3 ma dwie kamery: oprócz kamery Hasselblad ma telekamerę 162 mm i obsługuje blokadę gimbala. Oprócz tych funkcji Mavic 3, Mavic 3 Cine obsługuje kodeki Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 i Apple ProRes 422 LT i jest wyposażony we wbudowany dysk SSD o pojemności 1 TB do szybkiego przechowywania danych.

   Czy seria DJI Mavic 3 obsługuje DJI Goggles lub Kontroler ruchu DJI?

   Nie.

   Jakie są różnice pomiędzy kombinacjami DJI Mavic 3 Classic?

   DJI Mavic 3 Classic (Drone Only) nie zawiera aparatury sterującej ani ładowarki. Możesz użyć już posiadanego DJI RC-N1, DJI RC lub DJI RC Pro do sterowania dronem. Pozostałe dwie kombinacje zawierają aparaturę sterującą i ładowarkę. Są to DJI Mavic 3 Classic, który zawiera aparaturę DJI RC-N1, oraz DJI Mavic 3 Classic (DJI RC), który zawiera aparaturę DJI RC. Możesz wybrać kombinację w oparciu o swoje potrzeby.

   Na co powinienem zwrócić uwagę podczas korzystania z wbudowanej blokady gimbala w Mavic 3 i Mavic 3 Cine?

   Wbudowana blokada gimbala zapobiega wstrząsom 3-osiowego gimbala i kamery, dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania.

   Środki ostrożności przy stosowaniu:
   1. Normalna temperatura pracy blokady gimbala to -10°C do 40°C. Jeżeli temperatury są poza tym zakresem, może nie udać się prawidłowo zablokować lub odblokować gimbala. Zostaniesz poproszony przez aplikację DJI Fly o używanie produktu w zakresie temperatur pracy. Do awaryjnego użycia w szczególnych sytuacjach, możesz ręcznie przekręcić trzy osie, aby odblokować bez uszkodzenia blokady gimbala, ale ten środek nie jest zalecany.
   2. Wbudowana blokada gimbala może odblokować się w wyniku uderzenia z zewnątrz. W takim przypadku włącz zasilanie drona, a następnie wyłącz zasilanie, aby ponownie zablokować.
   3. Po zablokowaniu gimbala mogą wystąpić wibracje w każdej osi.

   Jaki jest najskuteczniejszy sposób na eksport plików z wbudowanego dysku SSD w DJI Mavic 3 Cine?

   Użyj znajdującego się w pudełku kabla Lightspeed Data DJI 10Gbps, aby podłączyć drona do komputera przez port USB-C. Upewnij się, że prędkość zapisu Twojego urządzenia pamięci masowej jest większa niż 700MB/s. Inne kable do transmisji danych nie są zalecane, ponieważ mogą nie obsługiwać szybkiej transmisji i przesyłanie plików może trwać dłużej.

   Jak używać telekamery w Mavic 3 i Mavic 3 Cine?

   Telekamera jest dostępna podczas korzystania z trybu fotograficznego (Single Shooting, AEB, Burst Shooting, Timed Shots), trybu Video i trybu Explorei, natomiast zoom telekamery jest obsługiwany tylko w trybie Explore.

   Czy telekamera w Mavic 3 i Mavic 3 Cine obsługuje tryb Pro?

   Tryb Pro jest obsługiwany w normalnym trybie Photo/Video, ale nie jest obsługiwany w trybie Explore

   Czy mogę robić zdjęcia RAW telekamerą Mavic 3 i Mavic 3 Cine

   Wykonywanie zdjęć w formacie RAW jest obsługiwane w normalnym trybie Photo/Video, ale nie jest obsługiwane w trybie Explore.

   Czy DJI Mavic 3 Cine obsługuje wideo nagrane za pomocą kodeka Apple ProRes w trybie Explore?

   Nie.

   Jakie aparatury sterujące są obsługiwane przez DJI Mavic 3?

   DJI RC Pro, DJI RC oraz DJI RC-N1.

   Jaki jest zasięg transmisji w serii DJI Mavic 3?

   Podczas korzystania z aparatur sterujących DJI RC Pro, DJI RC, lub DJI RC-N1, maksymalny zasięg transmisji wynosi 15 km.*

   * Bez przeszkód, bez zakłóceń i w zgodności z przepisami FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest przybliżona do siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj swoim dronem w obrębie linii wzroku, chyba że jest to inaczej dozwolone.

   Jak mogę ustawić transmisję wideo na 48/50/60fps?

   Po ustawieniu nagrywania wideo na 30 klatek na sekundę lub więcej w dowolnej rozdzielczości, częstotliwość odświeżania obrazu na żywo zostanie automatycznie przełączona na 48/50/60 klatek na sekundę w zależności od możliwości dekodowania telefonu komórkowego i szerokości pasma transmis

   Czy seria DJI Mavic 3 obsługuje jednoczesne sterowanie za pomocą dwóch aparatur sterujących?

   Nie.

   Czy aparatura sterująca DJI RC-N1 obsługuje transmisję O3+, gdy jest używana z dronem Mavic 3 Series?

   Tak.
   1. Po połączeniu z dronem DJI Mavic serii 3, aparatura sterująca DJI RC-N1 automatycznie wykona odpowiednią aktualizację oprogramowania. Podobnie jak DJI RC Pro, RC-N1 obsługuje transmisję wideo w standardzie O3+.
   2. W środowisku wolnym od zakłóceń, obie aparatury sterujące mogą obsługiwać maksymalny zasięg transmisji 15 km ze zgodnością FCC.*.
   3. Obie aparatury sterujące obsługują transmisje na żywo w rozdzielczości 1080p/60fps.
   Podczas używania z różnymi dronami, obie aparatury sterujące automatycznie wybiorą odpowiednią wersję oprogramowania sprzętowego do aktualizacji i obsługują następujące technologie transmisji umożliwione przez wydajność sprzętową połączonych modeli dronów:
   a. DJI Mini 2 / DJI Mavic Air 2: O2
   b. DJI Air 2S: O3
   c. DJI Mavic 3: O3+

   Jakie zalety ma DJI RC Pro w porównaniu do DJI RC-N1?

   Porównując z DJI RC-N1, DJI RC Pro charakteryzuje się:
   1. Łatwą konfiguracją i szybkim startem, co oznacza, że aparatura sterująca po włączeniu zasilania jest natychmiast połączona z dronem i nie trzeba się martwić o zakłócenia spowodowane rozmowami lub wiadomościami tekstowymi podczas lotu.
   2. Wbudowanym ekranem o wysokiej jasności zapewnia stałe wyświetlanie obrazu przez cały dzień, bez ryzyka obniżenia jasności ekranu spowodowanego przegrzaniem.
   3. DJI RC Pro jest również zintegrowany z potężną platformą przetwarzania dla bardziej stabilnego i płynnego działania systemu. Urządzenie również posiada doskonałą jakość dźwięku i obrazu oraz obsługuje rozszerzenie wyjścia wideo.
   4. Dwusprężynowymi drążkami sterującymi dla płynniejszego i bardziej precyzyjnego doświadczenia sterowania.
   5. Porównując z konfiguracją anteny 1T2R w DJI RC-N1, DJI RC Pro używa konfiguracji 2T4R, która jest bardziej odporna na zakłócenia i zapewnia bardziej stabilną wydajność transmisji w obszarach miejskich z zakłóceniami sygnału.
   6. Pokrętło zostało dodane do DJI RC Pro wyłącznie do regulacji parametrów kamery, wspierając więcej dostosowywanych funkcji przycisków dla wygodniejszej obsługi.

   Czy istnieją jakieś unowocześnienia śmigieł stosowanych w DJI Mavic serii 3?

   W konstrukcji śmigła przyjęto nową konstrukcję, której krawędzie wykonano z bardziej miękkiego materiału. Nie tylko zmniejsza to hałas podczas lotu, ale także powoduje mniejsze ryzyko obrażeń ludzi lub uszkodzenia innych obiektów w razie wypadku.

   Na co zwrócić uwagę podczas użytkowania śmigieł DJI Mavic 3?

   Wymień śmigła w odpowiednim czasie, aby zapewnić bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli któreś ze śmigieł jest uszkodzone lub ma niewłaściwy kształt.

   Jak prawidłowo zamocować śmigła serii DJI Mavic 3?

   Zamocuj śmigła z szarymi oznaczeniami na silnikach z takimi samymi oznaczeniami, a pozostałe dwa bez szarych oznaczeń na odpowiednich silnikach.

   Jak mierzony jest czas lotu DJI Mavic 3?

   Czas lotu został zmierzony w kontrolowanym środowisku testowym. Szczegółowe warunki testu są następujące: lot ze stałą prędkością 32,4 km/h w bezwietrznym środowisku na poziomie morza, z wyłączonym APAS, wyłączonym AirSense, parametrami kamery ustawionymi na 1080p/60fps, wyłączonym trybem Video i od 100% poziomu naładowania do 10%. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, rzeczywistego użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.

   W porównaniu z poprzednią generacją, jakie unowocześnienia posiada system dookólnego wykrywania w DJI Mavic serii 3?

   Seria Mavic 3 może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach z niezwykłą precyzją. Wiele kamer wyczuwających z szerszym zakresem wykrywania pomaga dronowi Mavic 3 reagować na przeszkody wcześniej. W dobrze oświetlonym otoczeniu Mavic 3 może szybciej i płynniej unikać przeszkód, bezpiecznie rejestrując stabilny materiał filmowy nawet podczas lotu bocznego lub do tyłu

   Jakie ulepszenia posiada ActiveTrack 5.0 w porównaniu z poprzednią wersją?

   ActiveTrack 5.0 śledzi obiekty w ośmiu kierunkach, dając więcej możliwości twórczych. Wyposażony w najnowszą technologię rozpoznawania obiektów, ActiveTrack 5.0 wykorzystuje wiele czujników wizyjnych jednocześnie, aby rozpoznać obiekt, odróżnić go od innych obiektów i zablokować w kadrze. Pozwala to użytkownikom na płynną regulację kątów śledzenia dla uzyskania bardziej naturalnych rezultatów. Dzięki nowym algorytmom wyczuwania otoczenia i obiektu, Mavic 3 wcześniej reaguje na ruchy obiektu i informacje o otoczeniu oraz z wyprzedzeniem planuje bardziej optymalną trasę śledzenia, aby nagrywać płynne i stabilne materiały filmowe.

   Jakie ulepszenia posiada Advanced RTH w porównaniu do poprzedniej wersji?

   W porównaniu do 20 metrów w Mavic 2, Mavic 3 ma maksymalną odległość wyczuwania do przodu 200 metrów podczas RTH. Podczas lotu Mavic 3 wykorzysta zaawansowaną technologię wykrywania środowiska, aby określić najbezpieczniejszą, najbardziej energooszczędną trasę lotu w celu powrotu drona do punktu początkowego.

   Jaka jest różnica między normalnym trybem obejścia a trybem Nifty dla APAS 5.0?

   W trybie Nifty czułość wykrywania przeszkód jest obniżona. Manewry omijania będą mniej zauważalne, co zmniejsza wpływ ruchów omijania przeszkód na materiał filmowy.

   Jak długo trwa pełne naładowanie akumulatora z serii DJI Mavic 3?

   Około 96 minut podczas ładowania za pomocą podłączonego kabla ładującego USB-C DJI 65W.

   Jakie są najważniejsze cechy torby przenośnej DJI?

   Dobrze zaprojektowana torba przenośna DJI może być przekształcona między torbą na ramię a plecakiem, aby dostosować się do potrzeb użytkowników w zakresie przenoszenia.
   1. Konfiguracja torby na ramię zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla Mavic 3 i jego akcesoriów, oferując bardziej wygodny kształt, dzięki któremu przedmioty są łatwo dostępne.
   2. Konfiguracja plecaka zapewnia wystarczającą ilość miejsca na Mavic 3 i jego akcesoria, wraz z 16-calowym laptopem i innymi małymi przedmiotami do codziennego użytku, dzięki czemu jest idealny na krótkie wycieczki.

   Jak mogę używać przenośnej ładowarki DJI 65W?

   Ładowarka DJI 65W posiada podłączony kabel ładujący 65W USB-C do ładowania akumulatora Mavic 3 (zaleca się używanie tego kabla do ładowania Mavic 3). Jednocześnie możesz połączyć port USB-A na ładowarce DJI 65W z aparaturą sterującą za pomocą kabla typu-C (kabel do transmisji danych) znajdującego się w opakowaniu z Mavic 3, aby naładować aparaturę sterującą.

   Czy mogę używać innych ładowarek z portami USB-C do ładowania Mavic 3?

   Tak. Jednakże, aby zapewnić wydajność ładowania, nadal zalecamy korzystanie z przenośnej ładowarki DJI 65W. Zalecane są również inne ładowarki o mocy 60W lub wyższej obsługujące protokół PPS/PD

   Czy mogę ładować Mavic 3 bezpośrednio przez wbudowany port USB-C w korpusie drona?

   Tak.

   Czy akcesoria Mavic 3 Classic można wymieniać z innymi akcesoriami serii Mavic?

   Obecnie kompatybilne są następujące akcesoria:
   1. DJI RC
   2. DJI RC Pro
   3. DJI RC-N1
   4. Akumulator DJI Mavic 3
   5. Śmigła DJI Mavic 3 o niskim poziomie hałasu (para)
   6. Hub ładującyDJI Mavic 3
   7. Ładowarka samochodowa DJI 65W
   8. Ładowarka przenośna DJI 65W
   9. Osłona śmigła DJI Mavic 3
   10. Pokrowiec do przechowywania DJI Mavic 3
   11. Torba przenośna DJI
   12. DJI 10Gbps Lightspeed Data Cable
   13. Etui ochronne DJI Mavic 3

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj