DJI Mavic 3 Enterprise

Kod produktu: 038338  
 | 
17 499 PLN

  Powiadom mnie o dostępności

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Seria Mavic 3 Enterprise to prawdziwy przełom w branży niewielkich dronów komercyjnych. Mechaniczna migawka, kamera z 56-krotnym zoomem i czas lotu do 45 minut - to tylko niektóre atuty tych urządzeń. Lekkie i poręczne - z łatwością przeniesiesz je w jednej ręce. Ponadto opcjonalny moduł RTK może zapewnić centymetrową precyzję, wznosząc mapowanie i prowadzenie misji na wyższy poziom.

   Kompaktowy
   i mobilny

   Szerokokątna
   kamera 4/3 cala
   CMOS [1]

   Hybrydowy
   zoom 56x

   Czas lotu
   do 45 minut [3]

   Transmisja
   DJI O3 Enterprise

   Centymetrowa
   dokładność z
   modułem RTK [4]

   Głośnik o
   dużym natężeniu
   dźwięku [4]

   Lekki, kompaktowy, przenośny

   Stworzony z myślą o długich misjach Mavic 3 Enterprise wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu można bez problemu przenosić go w jednej ręce i używać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Doskonale nadaje się nie tylko dla doświadczonych operatorów, ale też dla początkujących użytkowników.

   Wysoka wydajność pomiarów

   Mavic 3 Enterprise został wyposażony w szerokokątny sensor 4/3 CMOS 20 MP z mechaniczną migawką, który zapobiega rozmyciu ruchu i umożliwia szybkie wykonywanie zdjęć z interwałem 0,7 sekundy. Dzięki temu możesz cieszyć się niesamowitą wydajnością podczas wykonywania misji mapowania. Nie musisz też korzystać z Ground Control Points.

   Sprawdzi się nawet w słabym oświetleniu

   Bez przeszkód wykonuj misje nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. Szerokokątna kamera drona cechuje się oświetleniowych. Szerokokątna kamera drona cechuje się dużym rozmiarem pikseli na poziomie 3,3 μm, co w połączeniu z inteligentnym trybem słabego oświetlenia zapewnia doskonałą wydajność niemal w każdej sytuacji.

   Zobacz każdy szczegół

   Teraz możesz zobaczyć wszystkie ważne szczegóły - nawet gdy znajdujesz się daleko. Zarówno Mavic 3 Enterprise, jak i Mavic 3 Thermal oferują kamerę 12 MP z 56-krotnym zoomem hybrydowym. Wystarczy przybliżyć!

   Długi czas lotu - szybkie ładowanie

   Czas lotu do 45 minut umożliwia objęcie większej ilości terenu podczas misji. Mavic 3 Enterprise może pokryć nawet 2 km2 w trakcie jednej operacji. [3][5]

   Czas lotu

   45 minut [3]

   Objęcie większej ilości terenu

   Do 2 Km2 [5]

   Nie musisz też zbyt długo czekać, aż Twoje urządzenia będą znów gotowe do pracy. Ciesz się możliwością szybkiego ładowania akumulatorów przy użyciu ładowarki HUB 100 W lub ładuj drona bezpośrednio, korzystając z szybkiego ładowania 88 W.

   Ładowarka HUB

   100 W

   Szybkie ładowanie

   88 W

   Nowa generacja transmisji obrazu

   Dron został wyposażony w poczwórną antenę O3 Enterprise Transmission, która gwarantuje szybsze i stabilniejsze połączenie niemal w każdych warunkach. Zapewnia niezawodną transmisję obrazu 1080p/30FPS na odległość do 8 km. Możesz więc bez przeszkód pracować w nawet najbardziej złożonych środowiskach.

   Bezpieczeństwo lotu

   Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

   Mavic 3 Enterprise został wyposażony w szerokokątne soczewki ze wszystkich stron, dzięki czemu obsługuje wielokierunkowe wykrywanie przeszkód - bez martwych punktów. Możesz też regulować alarmy zbliżeniowe i drogę wytracania prędkości, aby jeszcze lepiej dostosować pracę drona do swoich oczekiwań i wymagań misji. [6]

   System RTH

   Ciesz się spokojem ducha podczas kolejnych lotów. Mavic 3 Enterprise obsługuje zaawansowany system RTH, dzięki któremu automatycznie planuje optymalną trasę powrotu do punktu startu. Już nie musisz tracić na to czasu i energii!

   APAS 5.0

   Nie obawiaj się kolizji. Dron wykorzystuje nowoczesny system APAS 5.0, który pozwala na automatyczną zmianę trasy wokół przeszkód. Dzięki temu loty stają się jeszcze bezpieczniejsze! [7]

   Inteligentne funkcje w gotowości

   Oprócz dronów z serii Mavic 3 Enterprise do dyspozycji masz cały ekosystem zaawansowanego oprogramowania, która ułatwia między innymi gromadzenie danych, tworzenie map i zarządzanie flotą.

   DJI Pilot 2 pozwoli Ci zwiększyć efektywność pilotażu i bezpieczeństwo lotu. Ułatwia sterowanie dronem,
   zapewnia wygodny dostęp do przydatnych informacji i umożliwia korzystanie z transmisji wideo.
   Wyróżnia się także odświeżonym, bardziej przejrzystym interfejsem.

   DJI FlightHub 2 to oprogramowanie do zarządzania operacjami w chmurze. Idealnie sprawdza się
   w wypadku flot dronów. Pozwala między innymi wygodnie planować trasy i kontrolować przebieg misji.

   DJI Terra oferuje cały szereg funkcji mapowania i przydaje się na wszystkich etapach pracy - od planowania
   misji po przetwarzanie modeli 2D i 3D.

   Nowe narzędzia dla profesjonalistów

   Mavic 3 Enterprise jest kompatybilny z szeregiem narzędzi i programów stworzonych z myślą o profesjonalnych misjach. Wybierz odpowiednie opcje dla siebie!

   DJI RC-N1

   Znana i lubiana aparatura sterująca DJI, która zapewnia maksymalny bitrate 18 Mbps i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 120 ms. Zamontuj na niej swój telefon i ruszaj na kolejną podniebną przygodę!

   180 x 86 x 10 mm

   MAKS. WYMIARY WSPIERANYCH URZĄDZEŃ MOBILNYCH

   DJI RC

   Jeszcze prostsza i wygodniejsza obsługa drona? Teraz to możliwe! Aparatura sterująca DJI RC została wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz i ma zainstalowaną aplikację DJI Fly, nie musisz więc już korzystać ze smartfona, kiedy podbijasz przestworza.

   do 4 godzin

   CZASU PRACY KONTROLERA

   DJI FLY

   PREINSTALOWANA APLIKACJA

   Przypisy

   1. Automatyczne wyskakujące okienka w aplikacji DJI Mimo są obsługiwane tylko na iPhone'ach i zależą od aktualnych okoliczności. Przy pierwszym użyciu DJI Osmo Mobile 6 włącz Quick Launch w aplikacji DJI Mimo i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przeprowadzić autoryzację.
   2. Przetestowano podczas śledzenia jednego obiektu.
   3. W sprzedaży oddzielnie.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj