DJI Mavic Air (Arctic White)

Kod produktu: 013842  
 | 
2 999 PLN

Korzystaj ze swojego sprzętu swobodnie i bez obaw o uszkodzenie

DJI Care Refresh umożliwia wymianę sprzętu np. po upadku, zalaniu czy kolizji.

Kod DJI Care Refresh - Mavic Air

Zobacz produkt

ZAMKNIJ

  Powiadom mnie o dostępności

KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU BEZ OBAW

Wymiana produktu w przypadku
uszkodzenia lub zalania*

Kolizja, upadek czy zalanie to nie problem. Gdy masz aktywowany DJI Care Refresh, za niewielką opłatą możesz wymienić produkt, jeśli ulegnie uszkodzeniu, na zupełnie sprawną jednostkę.*

Kod DJI Care Refresh - Mavic Air

419 PLN

   INFORMACJA

   Produkt niedostępny. Zapoznaj się z najnowszymi modelami z Serii Mavic.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI Mavic AIR dron Mavic Air dji mavic air cena

   MAVIC AIR

   Adventure Unfolds

   DJI Mavic Air to ultraprzenośny i inteligentny dron, który będzie Ci towarzyszył podczas każdej podroży. DJI Mavic Air posiada ulepszoną składaną obudowę oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro, ważąc zaledwie 430 g. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność. Inteligentne akumulatory Mavica Air zostały wykonane z wysokiej gęstości litu i oferują do 21 minut lotu podczas Twoich przygód.

   quadcopter DJI Mavic air

   Sferyczne Panoramy 32 MP

   konstrukcja Mavic Air

   Składana Konstrukcja

   mavic air z kamera 4K

   3-Osiowy Gimbal Kamera 4K

   wykrywanie przeszkód w Mavicu Air

   3-Kierunkowe Wykrywanie Przeszkód

   mavic air smartcapture

   SmartCapture

   lot w mavicu air

   Do 21-Minut lotu

   Niesamowita kamera

   Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K zapewnia zapis wideo w najwyższej jakości, dzięki szybkości zapisu 100 Mbps. Zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° zapewnia krystalicznie czysty obraz bez najmniejszych drgań. Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

   DJI Mavic Air kamera w atrakcyjna cena

   Panoramy sferyczne 32 MP

   DJI Mavic Air cena

   DJI Mavic Air posiada funkcję panoram sferycznych, które umożliwiają wykonanie fotografii o łącznej rozdzielczości 32 MP. Kamera połączy automatycznie 25 fotografii, tworząc idealnie wykonaną panoramę w dosłownie kilka sekund.

   4K 100 Mbps Video

   Mavic Air nagrywa wideo w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate'u pozwala na uchwycenie każdej sekundy w jakości UHD

   Twórz materiał w zwolnionym tempie

   Dzięki obsłudze nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 120 klatek na sekundę, Mavic Air rejestruje wszystkie twoje fascynujące przygody.

   Zdjęcia HDR

   Nowe algorytmy HDR pomagają inteligentnie dobrać odpowiednie ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane w celu uzyskania bardziej naturalnych przejść, a przyspieszanie DSP umożliwia bardziej wydajne fotografowanie.

   DJI Mavic Air - jakość zdjęć

   Zdjęcia 12 MP

   Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), co zapewnia niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

   8 GB pamięci wewnętrznej

   Do dyspozycji użytkownika jest wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB przy użyciu kart Micro SDXC. Usprawniony transfer plików pomoże Ci zaoszczędzić czas, dzięki zastosowaniu technologii USB 3.0.

   Przemyślana konstrukcja

   Dopracowana konstrukcja umożliwia szybkie i bezpieczne składanie aerodynamicznej obudowy Mavica Air. Ramki wykonane ze stopu magnezu zabezpieczają siedem pokładowych kamer, otwory wentylacyjne skutecznie poprawiają odprowadzanie ciepła, a główna kamera z gimbalem jest cofnięta w celu jeszcze lepszej ochrony.

   dji mavic air złożony dji mavic air rozłożony
   dji mavic air złożony dji mavic air rozłożony
   dji mavic air złożony dji mavic air rozłożony

   Składana aparatura sterująca

   Dedykowana aparatura wykorzystuje składaną, niskoprofilową, ergonomiczną konstrukcję do trzymania smartfona dla Twojej maksymalnej wygody. Zdejmowane drążki możesz przechować wewnątrz kontrolera, aby wygodniej spakować się do podróży.

   ActiveTrack

   Może wykryć jednocześnie do 16 obiektów, umożliwiając wybranie właściwego obiektu śledzenia. Dzięki większej precyzji śledzenia, funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

   dji mavic air - tryb śledzenia

   QuickShots

   wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszów — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub nowe fnukcje Asteroid oraz Boomerang. Wykonaj kinowe ujęcia poprzez jedno dotknięcie w aplikacji bez zbędnego zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Pochwal się swoją kreatywnością w mediach społecznościowych, udostępniając swoje wideo bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

   tryb asteroid

   Asteroid

   tryb boomerang

   Boomerang

   SmartCapture

   Prosty i intuicyjny tryb SmartCapture oferuje nowy i interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air. Uruchomienie i sterowanie dronem za pośrednictwem gestów dłoni, oraz robienie zdjęć lub nagranie wideo nie było nigdy tak proste.

   Dron DJI Mavic Air

   TapFly

   Jeśli chcesz skupić się tylko na swoim ujęciu, wybierz tryb TapFly w DJI GO 4, który pozwala Ci lecieć w dowolne miejsce na ekranie urządzenia mobilnego. TapFly działa w scenariuszach: Forward, Backward, Free i Coordinate, a prędkość lotu można dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

   DJI Mavic Air dron

   FlightAutonomy 2.0

   Korzystający z zaawansowanej technologii VIO system czujników Flight Autonomy 2.0 składa się z głównej kamery, przednich, tylnych i dolnych podwójnych czujników wizyjnych, dolnych czujników na podczerwień, dodatkowych modułów IMU oraz grupy procesorów. Razem system zbiera i przesyła informacje z zewnętrznego środowiska do procesora o wysokiej wydajności, co przekłada się na jeszcze bardziej precyzyjny zawis i jakość lotu.

   Technologia VIO

   Połączenie technologi VIO (wizyjna odometria inercyjna) i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło podwoić precyzję pozycjonowania Mavica Air. Technologia VIO określa lokalizację drona kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów pozycji drona podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi teraz od 0,5 do 30 metrów. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło również na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury.

   Dron Mavic Air - cena
   dron mavic Air - sklep

   Precyzyjna mapa lotu 3D

   Dzięki wyposażeniu w zaawansowany system czujników, Mavic Air określa swoją lokalizację z dokładnością i precyzją. Przetwarzając dane z siedmiu kamer na przodzie, dole i z tyłu obudowy, a także danych z czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D środowiska w czasie rzeczywistym, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo lotu.

   Zaawansowany system wspomagania operatora (APAS)

   APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) umożliwiają ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem. Twoje przygody nigdy nie były tak bezpieczne i bezproblemowe.

   quadcopter mavic Air - niska cena
   Mavic air dron Mavic air Mavic air - sklep

   Wysoka redundancja

   Poza podwójnym modułem IMU, system Flight Autonomy 2.0 posiada inne dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu Mavica Air. Kompas wizyjny pomoże określić kierunek lotu systemowi nawigacji w przypadku zakłóceń pracy kompasu. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony (z przodu, z tyłu lub z dołu) funkcjonują prawidłowo, dron wciąż będzie w stanie prawidłowo określić swoją pozycję. W urządzeniu zastosowano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich, drugi płynnie przejmie sterowanie i zapewni pełną funkcjonalność urządzenia.

   kompas wizyjny w Mavic Air

   Kompas wizyjny

   czujniki wizyjne w Mavic Air

   Mnogość czujników wizyjnych

   układ czujników w dji mavic air

   Podwójny układ czujników

   Ulepszona funkcja RTH

   W Mavicu Air rozwinięto istniejący system RTH (Return To Home), dzięki czemu Mavic Air wybierze najbezpieczniejszą trasę podczas powrotu do domu. Mavic Air dokonuje tego poprzez zapisywanie swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. W przypadku utraty sygnału dron poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia z aparaturą. Gdy Mavic Air wykryje przeszkodę, wybierze najlepszą drogę, aby ją ominąć na danej wysokości. Dron porówna obrazy podłoża z tymi uzyskanymi podczas startu, aby zapewnić większą precyzję lądowania. Podczas automatycznego lądowania Mavic Air skanuje teren lądowania w czasie rzeczywistym i ostrzeże użytkownika, a następnie zawiśnie, jeżeli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę.

   SYMULATOR LOTÓW

   Profesjonalna platforma do szkolenia operatorów, wykorzystująca zaawansowaną technologię do wiernego odtworzenia lotu dronem. Zaznaj niemal autentycznych doświadczeń z lotu bez ponoszenia niepotrzebnego ryzyka.

   Sprawdź ofertę DJI Flight Simulator

   Wiernie oddane warunki lotu

   Realistyczne doznania

   Wsparcie dla aparatur

   Często zadawane pytania

   Dron

   Jak można sterować DJI Mavic Air?

   Istnieją trzy sposoby sterowania DJI Mavic Air. Można używać dedykowanej aparatury sterującej, smartfona lub obu jednocześnie.   W przypadku ostatnich dwóch opcji, DJI Mavic Air łączy się z Twoim smartfonem przez DJI GO 4.

   Jak aktywować Mavic Air?


   Podłącz DJI Mavic Air do urządzenia mobilnego i postępuj zgodnie z instrukcjami w DJI GO 4, aby zakończyć aktywację.

   Czy Mavic Air jest wodoodporny?


   Nie.

   Jakie karty Micro SD są zalecane do stosowania z Mavic Air?

   16 GB: Sandisk Extreme, Kingston SDHC-I, SDCAC/16GB   32 GB: Sandisk Extreme V30, Sandisk Extreme V30 A1, Sandisk Extreme V30 Pro A1   64 GB: Sandisk Extreme V30 A1, Sandisk Extreme Pro V30 A1   128 GB: Sandisk Extreme V30, Sandisk Extreme Plus V30 A1

   Czy podczas transportu DJI Mavic Air powinienem zdjąć śmigła?

   Nie jest to konieczne.

   Dlaczego DJI Mavic Air nie posiada składanych śmigieł?


   Nieskładane śmigła są bardziej opływowe, dzięki czemu Mavic Air jest mniejszy i bardziej mobilny po złożeniu.

   W jakich warunkach wietrznych może latać DJI Mavic Air?

   DJI Mavic Air może latać przy wietrze o prędkości do 10 m/s.

   Jaka jest maksymalna przelotowa wysokość nad poziomem morza?

   5000 m.

   Czy mogę podłączyć smartfona do aparatury sterującej kablem USB?

   Tak. Można użyć zwykłego kabla USB do podłączenia smartfona do aparatury sterującej poprzez port USB u dołu kontrolera, jednakże może to spowodować dyskomfort podczas obsługi. W zależności od potrzeb dron jest dostarczany z różnymi kablami.

   Gdzie mogę znaleźć nazwę Wi-Fi i hasło do DJI Mavic Air?


   Ze względów bezpieczeństwa każdy DJI Mavic Air ma niepowtarzalną nazwę i hasło Wi-Fi. Znajdują się one z boku drona, w komorze baterii i na walizce. (W przypadku systemów iOS wymagany jest system iOS w wersji 9.0 lub nowszej).   Podłącz swój smartfon do bezprzewodowej sieci Wi-Fi drona poprzez zeskanowanie kodu QR za pomocą aplikacji DJI GO 4 w przypadku pierwszego użycia. Alternatywnie można również ręcznie wpisać nazwę Wi-Fi i hasło.

   Jak mogę zmienić nazwę Wi-Fi i hasło DJI Mavic Air?


   Najpierw podłącz swój smartfon do drona przez sieć Wi-Fi. Następnie uruchom aplikację DJI GO 4 i przejdź do Ustawień Wi-Fi, aby zmienić nazwę sieci Wi-Fi i hasło. Możesz również zmienić nazwę Wi-Fi i hasło za pomocą aplikacji DJI Assistant 2 na komputerze.

   Czy można połączyć się z siecią Wi-Fi DJI Mavic Air za pomocą aplikacji innej firmy do skanowania kodu QR?

   Nie. Kod QR można zeskanować tylko w celu połączenia z bezprzewodową siecią Wi-Fi drona za pomocą DJI GO 4.

   Jaki jest maksymalny zakres regulacji DJI Mavic Air w SmartCapture?

   Zakres sterowania wynosi 2,5-6 m.

   Jakie tryby panoramy obsługuje DJI Mavic Air?

   DJI Mavic Air obsługuje następujące tryby panoramiczne:
   Pionowy: Kamera automatycznie wykonuje trzy pionowe zdjęcia, łącząc je do jednej panoramy.
   Pozioma: Kamera zrobi dziewięć zdjęć pod różnymi kątami, łącząc je w jedną panoramę.
   180°: DJI Mavic Air automatycznie obraca się i wykonuje 21 zdjęć, łącząc je w DJI GO 4 do zapierającej dech w piersiach panoramy 180°.
   Sferyczne: DJI Mavic Air automatycznie obraca siebie i gimbal, aby wykonać 25 zdjęć, łącząc je razem dla uzyskania panoramy sferycznej.

   Dlaczego podczas lotu w trybie SmartCapture DJI Mavic Air pozostaje na wysokości oczu?

   Lot w trybie SmartCapture pozwala na maksymalną wysokość na poziomie oczu tylko w przypadku odległości między dronem a osobą sterującą mniejszej niż 3m. Ma to na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa lotu i precyzji sterowania. Możesz wykonywać gest lotu wznoszenia i opadania, gdy dron znajduje się dalej od Ciebie.

   Czy można używać ładowarki DJI Mavic Air Battery Charger do jednoczesnego ładowania drona i aparatury sterującej?

   Tak.

   Do czego służy adapter powerbank?


   Adapter pozwala ładować urządzenie mobilne lub aparaturę sterującą prosto z akumulatora DJI Mavic Air.

   Jakie funkcje pełni przycisk zasilania?


   Przycisk zasilania włącza i wyłącza akumulator. W tym celu naciśnij go raz, a następnie naciśnij ponownie i przytrzymaj przez co najmniej dwie sekundy, aby włączyć lub wyłączyć akumulator.   Przycisk zasilania umożliwia również sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora. W tym celu należy nacisnąć przycisk zasilania jeden raz i obserwować, ile diod LED świeci się na poziomie zasilania.

   Jak długo trwa pełne naładowanie akumulatora?


   Całkowite naładowanie akumulatora przy użyciu standardowej ładowarki USB lub HUB-a trwa 55 minut.

   Jak często należy ładować akumulatory?

   Zaleca się ładowanie akumulatorów co najmniej raz na trzy miesiące.

   Czy mogę używać innych aplikacji podczas aktualizacji DJI GO 4?


   Nie. W takim przypadku aktualizacja się nie powiedzie.

   Dlaczego DJI GO 4 przypomina mi o ponownym nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi DJI Mavic Air bezpośrednio przed ponownym uruchomieniem aktualizacji?


   Przed zakończeniem aktualizacji dron będzie musiał uruchomić się ponownie. Po rozłączeniu sieci podłącz ponownie smartfona do sieci Wi-Fi DJI Mavic Air. DJI GO 4 po prostu przypomina Ci, że musisz połączyć się ponownie z siecią po restarcie.

   Czy mogę odłączyć się od Internetu po pomyślnym pobraniu oprogramowania?

   Tak.

   Co należy zrobić, jeśli wersje oprogramowania drona i akumulatora są niespójne?
   Podłącz DJI Mavic Air do DJI GO 4, a aplikacja poinformuje Cię o odpowiednich aktualizacjach w celu zapewnienia spójności oprogramowania.

   Jakie czynniki mogą skutkować niepowodzeniem instalacji aktualizacji?   a. Niski poziom naładowania akumulatora. Upewnij się, że poziom naładowania akumulatora jest wyższy niż 50%.   b. Wyłączenie podczas aktualizacji zasilania DJI Mavic Air lub aparatury sterującej. Jeśli tak się stanie, należy ponownie uruchomić DJI Mavic Air oraz aparaturę sterującą i rozpocząć aktualizację.   c. Odłączenie Internetu podczas pobierania oprogramowania.   d. Jeśli błąd aktualizacji powtarza się lub aparatura sterująca nie łączy się z dronem, może wystąpić niespójność oprogramowania układowego między urządzeniami. W takim przypadku użyj programu DJI Assistant 2 na komputerze, aby osobno zaktualizować drona i aparaturę sterującą do najnowszej wersji.

   Jaki jest zasięg transmisji wideo DJI Mavic Air?

   Po podłączeniu do aparatury sterującej:   2,4 GHz: FCC: 4000 m, CE: 2000 m, SRRC: 2000 m (teren niezabudowany, wolny od zakłóceń).   5,8 GHz: FCC: 4000 m, CE: 500 m, SRRC: 2500 m (teren niezabudowany, wolny od zakłóceń).   W przypadku połączenia z urządzeniem mobilnym:   Maksymalna wysokość: 50 m, Odległość maksymalna: 80 m.

   Jaka jest rozdzielczość transmisji wideo DJI Mavic Air?

   720p przy 30 klatkach na sekundę.

   Jakie jest opóźnienie w transmisji wideo DJI Mavic Air?


   Opóźnienie transmisji sygnału wizyjnego do urządzenia mobilnego wynosi 170-240 ms. Zależy to jednak od wydajności urządzenia mobilnego i mocy sygnału.

   Czy pasma częstotliwości można regulować ręcznie podczas transmisji wideo?   DJI GO 4 wybiera domyślnie pasmo częstotliwości automatycznie, ale użytkownicy mogą ręcznie wybrać między 2,4 GHz a 5,8 GHz, zgodnie z rzeczywistymi potrzebami.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj