DJI Motion Controller

DJI FPV

Kod produktu: 025854  
 | 
699 PLN

   INFORMACJA

   Produkt dostępny w regularnej sprzedaży.

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   MOTION CONTROLLER

   DJI Motion Controller to innowacyjne urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się niesamowicie immersyjnym doświadczeniem lotu. Umożliwia intuicyjne sterowanie dronem DJI FPV za pomocą ruchów dłoni. Czas pracy do 5 godzin, zaawansowany system transmisji DJI O3 oraz automatyczne przełączanie pasma nadawania - to tylko niektóre atuty tego przełomowego kontrolera.

   Intuicyjne manewrowanie dronem

   Sięgnij po DJI Motion Controller i patrz, jak dron natychmiast reaguje na ruchy Twojej dłoni. Naciśnij spust, aby poleciał w kierunku, który widzisz w goglach. Przechyl urządzenie o 90°, a Twój bezzałogowiec wzniesie się lub opadnie. Orientację drona zmienisz, obracając Motion Controller. Masz też możliwość dostosowania nachylenia gimbala - aby to zrobić, skieruj kontroler w górę lub w dół.

   Lataj jeszcze częściej

   Ciesz się nawet kilkoma immersyjnymi lotami po jednym naładowaniu DJI Motion Controller. Wydajny akumulator urządzenia gwarantuje czas pracy nawet 5 godzin. Swobodnie polecisz więc przez obłoki, zobaczysz wiele miejsc z unikalnej perspektywy i nagrasz spektakularne filmy - nie musisz obawiać się zbyt szybkiego rozładowania kontrolera!

   OcuSync 3.0

   Aby sprostać Twoim oczekiwaniom i dostosować Motion Controller do unikalnych wymagań drona DJI FPV, zastosowano w nim udoskonalony system transmisji DJI O3. Umożliwia on przekazywanie doskonałej jakości sygnału na odległość do 6 km. Tak duży zasięg zapewni Ci wolność lotu, o jakiej marzysz!

   Sam wybierze optymalną częstotliwość

   Za szybkość i stabilność transmisji odpowiada też wysokiej klasy nadajnik, który obsługuje pasma 2,4 GHz oraz 5,8 GHz. Co więcej, urządzenie automatycznie przełącza się między częstotliwościami, co pozwala zagwarantować optymalną jakość sygnału niezależnie od sytuacji. Dzięki temu zapomnisz o opóźnieniach i innych problemach z transmisją!

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj