DJI Pocket 2 Osmo Pocket 2
DJI Osmo Pocket 2

DJI Pocket 2 to niewielka, mieszcząca się w kieszeni kamera, która umożliwi Ci nagrywanie niezapomnianych chwil jedną ręką. Wyposażony w 3-osiową stabilizację DJI Pocket 2 zapewnia nagrywanie płynnych fantastycznych filmów. Ciesz się magią w zasięgu ręki.

Nowość

Kamera z gimbalem
Kompaktowa kamerka

Kieszonkowy
rozmiar

Stabilizacja obraz DJI

3-osiowa
stabilizacja kamery

ActiveTrack 3.0 Pocket 2

ActiveTrack 3.0
 

Edytor AI

Edytor AI
 

Doskonała jakość obrazu

Doskonała
jakość obrazu

DJI Matrix Stereo

DJI Matrix
Stereo

Kieszonkowy rozmiar

Mała kamera, wielkie chwile

DJI Pocket 2 idealnie mieści się w dłoni, torbie czy kieszeni, możesz więc zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko tego zapragniesz. Przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie, gdy tylko coś interesującego zwróci Twoją uwagę, DJI Pocket 2 jest gotowy, aby wszystko uchwycić. Dodatkowo urządzenie umożliwia streamowanie na żywo przez aplikacje takie jak Facebook, czy YouTube.

DJI Pocket 2 obsługa

Szybkie ujęcie

Nagrania jedną ręką

Dorównaj prędkości życia rozpoczynając filmowanie i fotografowanie w mgnieniu oka.

DJI Osmo Pocket 2 nagranie jedną ręką

Efekty Glamour umożliwiają Ci tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie, a dzięki 93° kątowi widzenia, DJI Pocket 2 zyskuje większą elastyczność i pozwala perfekcyjnie komponować ujęcia do mediów społecznościowych.

Uchwyć niesamowite zdjęcia gór dzięki panoramie 180°, lub stwórz fotografię wszystkich swoich przyjaciół w selfie grupowym dzięki panoramie 3x3. Nie uwierzysz, jak duże ujęcie może wykonać tak mała kamera.

Nieważne jak się poruszasz - DJI Pocket 2 zatrzyma Ciebie i Twoich przyjaciół w środku kadru, dzięki inteligentnemu trybowi ActiveTrack 3.0.

Timelapse pozwoli Ci zmieniać godziny w sekundy, a Motionlapse upłynni dodatkowo ruch kamery. Hyperlapse wykorzystuje EIS, abyś mógł utrzymać stabilne ujęcie w czasie wędrówki przez czas (EIS jest dostępny tylko dla hyperlapse i aktywuje się automatycznie).

Story Mode wykorzystuje szablony muzyczne i wideo, aby umożliwić Ci tworzenie ekscytujących minifilmów w zaledwie kilku ruchach.

Nie interesuje Cię montaż? Edytor AI automatycznie połączy Twoje klipy z wykorzystaniem przejść i muzyki, aby stworzyć filmy warte udostępnienia.

Zaawansowana 3-osiowa stabilizacja

Pełna stabilizacja

Jaki jest sekret DJI Pocket 2? 3-osiowy gimbal stabilizuje kamerę, co zapewnia płynne ruchy. Ta technologia doskonale nadaje się również do tworzenia zdjęć z długim czasem ekspozycji, dzięki czemu zyskasz nowe pole do popisu swoją kreatywnością.

pełna stabilizacja obrazu

Jakość obrazu

Jakość obrazu, którą pokochasz

Wyposażyliśmy DJI Pocket 2 w bogate możliwości nagrywania i fotografowania, dzięki którym stworzysz treści warte udostępnienia i sprawisz, że ulotne chwile będą trwać wiecznie.

Pocket 2 Matryca 1/17
Zdjęcia 64MP Pocket
4K/60FPS wideo
Hybrid AF 2.02

Hybrid AF 2.0 łączy autofokus z wykrywaniem kontrastu i wykrywaniem fazy, umożliwiając kamerze szybsze i bardziej efektywne utrzymanie fokusa.

HDR Wideo

Szczęśliwe życie jest pełne kolorów, a więc uchwyć i pokaż je wszystkie. DJI Pocket 2 posiada możliwość nagrywania wideo w jakości HDR. Rozdziela poziomy ekspozycji i dzieli obraz na warstwy, w efekcie czego materiał jest tak bogaty w szczegóły, jak prawdziwe życie.

Zoom 8x

Jeśli zależy Ci na niesamowitym bogactwie detali, DJI Pocket 2 okaże się do tego stworzony. Podczas wykonywania zdjęć 64 MP, stabilizowana kamera daje ostry obraz nawet w 8-krotnym przybliżeniu.

Kieszonkowa kamera

Audio

Niewiarygodne wideo, immersyjny dźwięk

Technologia DJI Matrix Stereo nagrywa dźwięk tak bogaty w szczegóły, że umożliwia Ci przeżycie danej sceny na nowo.

Nagrywanie Stereo

4 mikrofony na uchwycie zapewniają znakomity dźwięk przestrzenny, umożliwiając Ci doświadczenie prawdziwej magii.

Efekty nagrywania dźwięku stereo są najlepiej słyszalne, kiedy używasz słuchawek.

SoundTrack

Pocket 2 dostosowuje kierunek wzmocnienia dźwięku do miejsca, w które skierujesz kamerę, dzięki czemu nagrywany obiekt jest doskonale słyszalny.

Audio Zoom

Gdy wykonujesz zbliżenie wideo, audio robi to samo, tworząc bardziej dynamiczny soundtrack.

Kierunkowy dźwięk

Pocket 2 pozwala Ci nagrywać audio przy wykorzystaniu 3 odrębnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować dźwięk do danej sceny.

Dodatkowe akcesoria

wchodzące w skład zestawu Creator Combo

Dodatkowe akcesoria

możliwość dokupienia osobno

Akcesoria Osmo Pocket

kompatybilne z DJI Pocket 2