Kontroler DJI RC Pro

Kod produktu: 030199  
 | 
5 199 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Przenieś swoje doświadczenie lotu na kolejny poziom. Aparatura sterująca DJI RC Pro zapewnia szybką i stabilną transmisję dzięki technologii O3+ i została wyposażona w jasny ekran 5,5”, który gwarantuje czytelny podgląd niemal w każdych warunkach oświetleniowych. Najnowszej generacji procesor, rozszerzona pamięć i udoskonalone drążki umożliwiające precyzyjne sterowanie dronem - wszystko to sprawia, że DJI RC Pro spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

   Odkrywaj jeszcze więcej

   Poleć dalej niż kiedykolwiek wcześniej i odkryj mnóstwo ciekawych miejsc. DJI RC Pro obsługuje system transmisji obrazu O3+, który pozwala przesyłać wideo 1080p/60FPS z odległości sięgającej 15 km. Zapewnia też ultraniskie opóźnienie na poziomie około 120 ms. Za większy zasięg sygnału oraz niezrównaną stabilność połączenia odpowiadają zaawansowane anteny 2T4R.

   Ekran o wysokiej jasności

   DJI RC Pro ma wbudowany ekran 1080p o przekątnej 5,5”. Jego średnia jasność sięga 1000 nitów. Oferuje też specjalny tryb Outdoor, który umożliwia automatyczną korektę cieni, co pozwala bez problemu zobaczyć każdy obiekt - nawet jeśli latasz w wyjątkowo słoneczny dzień.

   Imponująco wydajny

   Aparatura została wyposażona w procesor najnowszej generacji, który zapewnia bardziej niezawodne działanie i pozwala zmniejszyć zużycie energii o około 20% względem poprzedniego modelu. W efekcie możesz cieszyć się nawet 7x lepszą wydajnością GPU i 4x lepszą wydajnością CPU.

   QuickTransfer

   Pobieraj zdjęcia i filmy z drona z prędkością nawet 80 MB/s. Pozwala na to obsługiwany przez RC Pro protokół Wi-Fi 6.

   Niezrównana wydajność

   Ciesz się jeszcze wyższą wydajnością dzięki zaktualizowanemu procesorowi DJI RC Pro.

   Zyskaj wymarzoną precyzję

   Twórz jeszcze ciekawsze, bardziej dopracowane ujęcia. Drążki DJI RC Pro mają taką samą konstrukcję jak drążki aparatury DJI FPV, co zapewnia niesamowitą precyzję podczas sterowania dronem.

   Zyskaj wymarzoną precyzję

   Już nigdy nie stracisz okazji do wykonania spektakularnego ujęcia. Kiedy włączysz zasilanie, DJI RC Pro natychmiast połączy się z dronem, dzięki czemu możesz wystartować w mgnieniu oka!

   Fantastyczna jakość obrazu i dźwięku

   Aparatura wspiera filmy 4K/120FPS. Obsługuje też kodeki H.264 i H.265. Została również wyposażona w port USB-C, mini-HDMI i gniazdo na karty microSD.

   Aplikacje, udostępnianie, transmisje

   Jeszcze więcej możliwości

   DJI RC Pro obsługuje aplikacje zewnętrzne, umożliwia prowadzenie transmisji na żywo i wyróżnia się długim czasem pracy.

   Wsparcie aplikacji zewnętrznych

   Zyskaj więcej możliwości edycji i udostępniania swoich materiałów. System DJI RC Pro obsługuje aplikacje innych firm takie jak na przykład Facebook czy Instagram.

   Ładuj szybciej, lataj dłużej

   Lataj tak długo, jak chcesz. Czas pracy DJI RC Pro sięga nawet 3 godzin. Aby całkowicie naładować aparaturę, wystarczy około 1,5 godziny.

   Uwagi:

   * Testowane z produkcyjnym modelem DJI Mavic 3 w zamkniętym środowisku w sprzyjających warunkach i przy niezakłóconym sygnale bezprzewodowym. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska, sposobu użytkowania i wersji oprogramowania sprzętowego.
   1. Sprzedawane oddzielnie.
   2. Ta funkcja będzie dostępna w styczniu 2022 roku dzięki aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
   3. Bez przeszkód, bez zakłóceń i po spełnieniu wymogów FCC. Specyfikacja maksymalnego zasięgu lotu jest wyznacznikiem siły i sprężystości łącza radiowego. Zawsze przestrzegaj lokalnych zasad i przepisów i lataj dronem w zasięgu wzroku, chyba że jest to dozwolone w inny sposób.
   4. DJI nie ponosi odpowiedzialności za uprawnienia lub bezpieczeństwo informacji związanych z aplikacjami innych firm i nie zapewnia żadnej pomocy technicznej w kwestiach kompatybilności. Jeśli zainstalowana aplikacja firm trzecich uniemożliwia optymalne korzystanie z kontrolera, sugerowane jest usunięcie aplikacji lub przywrócenie kontrolera do oryginalnych ustawień fabrycznych.
   5. Funkcja Livestream będzie dostępna w późniejszym terminie.
   6. Używanie z ładowarką USB o napięciu wyjściowym 15 V lub wyższym.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj