DJI RoboMaster S1 Education Expansion Set Core

Kod produktu: 035842  
 | 
4 799 PLN

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   DJI RoboMaster EP przenosi naukę na nowy poziom. Ten wielofunkcyjny robot edukacyjny ułatwia przyswajanie zagadnień związanych z programowaniem, sztuczną inteligencją, matematyką i fizyką. Oferuje specjalny zestaw narzędzi DJI SDK, wiele możliwości rozbudowy i kompatybilność z różnymi platformami open source takimi jak Arduino. Mnóstwo ciekawych zadań do wykonania, opcja tworzenia plansz z przeszkodami - to tylko niektóre powody, dla których DJI RoboMaster EP okazuje się idealnym narzędziem łączącym naukę z zabawą.

   Przemyślana konstrukcja

   Co sprawia, że RoboMaster EP może wykonywać tak wiele różnych zadań? Starannie przemyślana konstrukcja! Robot został wyposażony w specjalny chwytak oraz wytrzymałe, a zarazem elastyczne ramię. Dzięki temu może sięgać po wybrane przedmioty i przenosić je z miejsca na miejsce. Co więcej, zaawansowane serwo służy jako sterownik napędu robota i obsługuje niestandardowe możliwości kontroli przez główną płytę sterującą, gwarantując przy tym wysoką precyzję i wydajność. RoboMaster EP ma także czujnik odległości na podczerwień, którego zasięg wynosi około 0,1-10 m, a błąd pomiarowy do 5%.

   Idealny do nauki programowania

   DJI RoboMaster EP to również doskonałe narzędzie do nauki programowania. Dostępne w aplikacji DJI RoboMaster nowe bloki Scratch pozwalają na szybką i wygodną kontrolę chwytaka, ramienia robotycznego czy sprzętu innych producentów. Urządzenie obsługuje 2 języki programowania - Scratch 3.0 oraz Python 3.6. Dzięki temu możliwe jest między innymi kodowanie wirtualnych widżetów i projektowanie swojego interfejsu użytkownika. Można też programować wiele robotów, aby komunikowały się ze sobą i wykonywały określone interakcje w czasie rzeczywistym.

   *Aplikacja jest kompatybilna z większością popularnych systemów takich jak Android, Windows, Mac OS i iOS.

   Rozwiązania edukacyjne DJI

   Połączenie edukacji z zaawansowaną technologią

   Programowanie UAV

   Robotyka   AI

   Wiele możliwości rozbudowy

   RoboMaster EP świetnie sprawdzi się w różnych scenariuszach lekcji. Urządzenie ma 4 adaptery czujników (po 2 porty każdy) oraz moduł złącza zasilania, co pozwala podłączyć sensory innych producentów i zapewnia im źródło energii. To sprawia, że uczniowie mogą tworzyć niestandardowe programy czy aplikacje. Ponadto specjalna platforma rozszerzeń robota jest kompatybilna z klockami do budowania. Można więc jeszcze swobodniej rozbudowywać robota i czerpać z tego więcej zabawy!

   DJI SDK

   RoboMaster EP umożliwia też pracę z DJI SDK, specjalnym zestawem narzędzi programistycznych DJI, który zapewnia niemal nieskończone możliwości i obsługuje ponad 50 programowalnych portów czujników. Dzięki temu uczniowie mogą wykorzystywać dane strumieniowe HD wideo, audio i te uzyskane za pomocą sensorów, aby tworzyć aplikacje AI i przyswajać zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją. Informacje dostarczane przez czujnik odległości umożliwiają inteligentne unikanie przeszkód, a umieszczone na podwoziu i gimbalu żyroskopy pomagają określić położenie robota. Istnieje też możliwość sterowania wieloma urządzeniami jednocześnie.

   Kompatybilny ze sprzętem innych producentów

   Robot pozwala też swobodnie korzystać ze sprzętu open source innych producentów. Jest kompatybilny między innymi z Micro:bit, Arduino i Raspberry Pi. Określone produkty mogą zostać podłączone i zasilane za pomocą portów szeregowych na głównym kontrolerze obudowy. RoboMaster EP może też przeprowadzać testowanie działania modelu oraz rozpoznawanie scen za pomocą platform AI takich jak NVIDIA Jetson Nano i DJI SDK. Dzięki temu uczniowie zyskują możliwość lepszego zrozumienia zagadnień związanych z działaniem sztucznej inteligencji.

   Jeszcze więcej możliwości

   Uczniowie mają też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zróżnicowanych zadaniach i konkurencjach. Można na przykład zaprogramować robota, aby automatycznie wykrywał przygotowane przeszkody i je omijał. Da się też napisać kod, dzięki któremu RoboMaster EP będzie zbierać rozstawione na planszy przedmioty. Dostępny jest również system sędziowski oraz oprogramowanie do przeprowadzania konkursów, co znacznie ułatwia organizowanie różnych konkurencji.

   Aplikacja RoboMaster

   Dzięki dedykowanej aplikacji RoboMaster obsługiwane są wieloplatformowe interakcje i różne metody operacyjne dla EP, a także bogate zasoby edukacyjne i kilka trybów konkurencji.

   DJI RC-N1

   Znana i lubiana aparatura sterująca DJI, która zapewnia maksymalny bitrate 18 Mbps i niskie opóźnienie na poziomie zaledwie około 120 ms. Zamontuj na niej swój telefon i ruszaj na kolejną podniebną przygodę!

   180 x 86 x 10 mm

   MAKS. WYMIARY WSPIERANYCH URZĄDZEŃ MOBILNYCH

   DJI RC

   Jeszcze prostsza i wygodniejsza obsługa drona? Teraz to możliwe! Aparatura sterująca DJI RC została wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz i ma zainstalowaną aplikację DJI Fly, nie musisz więc już korzystać ze smartfona, kiedy podbijasz przestworza.

   do 4 godzin

   CZASU PRACY KONTROLERA

   DJI FLY

   PREINSTALOWANA APLIKACJA

   Robomaster

   iOS (10.0.2+), Android (5.0+)

   Windows wersja v1.1.5

   2020-09-01

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj