Kod produktu: 017658

DJI Ronin 2 Basic Combo

24 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa

Gwarancja dostawy jutro. Zamów jeszcze przez:

Lepszy w każdym szczególe

Ronin 2 to kontynuacja przełomowego gimbala Ronin. W nowej wersji zaimplementowano najnowsze osiągnięcia technologiczne i zwiększono wygodę i wszechstronność pracy gimbala. Urządzenie zostało zaprojektowane, aby pozwolić twórcom filmów uchwycić scenę dokładnie tak, jak widzą ją w swojej wyobraźni. Ulepszone silniki z wysokim momentem obrotowym pozwalają na instalację szeregu różnych kamer, a także są w stanie poradzić sobie z wysokimi przeciążeniami (występującymi podczas ekstremalnej jazdy samochodem) i silnym wiatrami. Dodatkowo Ronin 2 korzysta teraz z tych samych akumulatorów co Inspire 2.

Szeroka kompatybilność

Niezależnie czy używasz prostej lustrzanki cyfrowej, czy profesjonalnej kamery kinowej, Ronin 2 bezproblemowo ustabilizuje urządzenie. Obsługiwane kamery to RED Dragon, ARRI Alexa Mini, Black Magic Ursa Mini, Canon C300, Sony FS7 i wiele innych.

RED Dragon

ARRI Alexa Mini

Black Magic Ursa Mini

Canon C300

Sony FS7

Więcej mocy

Silniki Ronina 2 są nawet ośmiokrotnie silniejsze niż w poprzednich wersjach urządzenia. Gimbal jest w stanie perfekcyjnie stabilizować kamerę o wadzę do 13,6 kg przy wietrze o prędkości ponad 120 km/h. Tę imponującą specyfikację dopełnia niezwykła precyzja kątowa rzędu 0,02°

Wsparcie akcesoriów

Wraz z nowym hubem zasilającym, niezbędne akcesoria takie jak DJI Focus i bezprzewodowe systemy transmisji video mogą łączyć się i komunikować z Roninem 2.

Kontrola

Nowy Nadajnik pozwala na kontrolowanie szybkości reakcji na polecenia drążka oraz przycisk start/stop nagrywania. Poza tym Ronin 2 jest kompatybilny z zewnętrznymi nadajnikami poprzez wbudowany port D-Bus.

Wszechstronność użycia

Nowo zaprojektowany uchwyt pozwala Roninowi 2 stać samodzielnie i można go z łatwością zdemontować, jeżeli dolna część uchwytu nie jest potrzebna. Ronin 2 posiada również szeroką kompatybilność z dronami, samochodami, żurawiami i różnymi systemami nośnymi typu cable cam, steadicam itp.

READY RIG

CABLE CAM

STEDICAM

JIB

RONIN 2 GRIP

CAR MOUNT

Dedykowany ekran i aplikacja

Ronin 2 posiada również dedykowany, niezwykle jasny ekran do szybkiej zmiany ustawień. Dotykowe klawisze, takie jak pauza pracy silnika i inne znajdują się teraz w łatwo dostępnym miejscu. Kamerą można również kontrolować zdalnie, za pomocą ulepszonej i rozszerzonej aplikacji Gimbal Assistant. Skorzystaj z nowych funkcji np. CamAnchor, Timelapse i Panorama, aby jeszcze łatwiej uzyskać niesamowite ujęcia za pomocą Ronina 2.

Inteligentne tryby

Więcej inteligentnych funkcji oznacza, że filmowcy mogą dzięki Roninowi 2 uzyskać ujęcia, które do tej pory wymagały pracy specjalistów lub dodatkowego wyposażenia.

Timelapse

Panorama

CamAnchor

Zintegrowane zasilanie

Systemy zasilające są teraz dokładnie rozlokowane w Roninie 2, co pozwala na zasilanie jego silników, ale także przymocowanej kamery i akcesoriów, nie martwiąc się o zwisające kable oraz dodatkowe zasilanie.

Nie przerywaj pracy

Dzięki możliwości korzystania z dwóch akumulatorów, użytkownik może wymienić akumulator w dowolnym momencie pracy, nie wyłączając przy tym kamery i akcesoriów, maksymalizując jednocześnie czas nagrywania.

Zasilanie akcesoriów

Akcesoria, takie jak DJI Focus można przymocować do specjalnego Huba przez zintegrowane okablowanie i porty.

Niezawodny

Każdy element Ronina 2 został zaprojektowany w celu zwiększenia niezawodności, od użytych materiałów po odporne na zachlapania silniki i system zasilania. Wszystko to tworzy system, który dominuje w najbardziej wymagających warunkach filmowych.

Włókno węglowe

Wykonanie z włókna węglowego pozwala Roninowi 2 na skuteczne działanie w ekstremalnych warunkach pogodowych. Lekki i wytrzymały, jest niezawodny w większości sytuacji.

Niesamowicie długo działające baterie

Rosłe i elastyczne w ekstremalnych warunkach baterie Ronina 2 mają funkcję samoogrzewania, co zapewnia stałą moc oraz wysoką wydajność w temperaturze nawet – 20°C. Podwójne akumulatory zdolne do równoczesnej, jak i samodzielnej pracy pozwalają na ciągłą pracę.

Wbudowany GPS

Wbudowany GPS zapewnia urządzeniu niezbędne informacje dotyczące przyspieszenia i prędkości, które są kluczowe do utrzymania pozycji kamery i poziomu podczas użytkowania przy wysokich prędkościach.