DJI Ronin 4D Flex

Kod produktu: 045467  
 | 

Wariant:

4 849 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Przyjrzyj się bliżej

   Wysuwana kamera gimbala daje innowacyjne rozwiązanie nie tylko zmniejszając wagę uchwytu, ale także zwiększając elastyczność tworzenia materiałów
   i obsługi większej ilości opcji obiektywu.

   2-metrowy kabel przedłużający

   Możliwości ustawienia kamery są znacznie bardziej elastyczne. Szczególnie przydatne przy ujęciach przelotowych i ruchach w wąskich przestrzeniach, takich jak wnętrza samochodów.

   Obsługa uchwytu na rękę i monitora 4D

   Kompatybilny z uchwytami Ronin 4D Hand Grip i monitorem, co pozwala na stworzenie kompaktowego, ale potężnego systemu operacyjnego z pełną kontrolą nad Ronin 4D.

   1,8 kg - minimalna waga w ręku

   Waga w ręku została zredukowana do 1,8 kg, co stanowi tylko około 34% wagi całkowitej. Idealny dla użytkowników, którzy wymagają mobilnego, długotrwałego fotografowania.

   Sprawna konfiguracja

   Przełączanie między Flexem a zintegrowaną konfiguracją na zestawie jest szybkie i nie wymaga narzędzi, zapewniając większą wszechstronność.

   Często zadawane pytania

   Funkcje

   Czy DJI Ronin 4D wyposażono w funkcję HOLD, aby zapobiec przypadkowemu dotknięciu ekranu?

   Po lewej stronie Ronina 4D znajduje się przełącznik LOCK. Możesz nacisnąć przełącznik, jak wskazuje strzałka, aby zablokować menu i funkcje przycisków Ronina 4D, co uniemożliwia mu wykonywanie jakichkolwiek czynności, w tym włączanie i wyłączanie.

   Czy jasny główny monitor podglądowy posiada tryb uśpienia i blokady?

   Monitor może zostać zablokowany funkcją LOCK - przyciskiem na body. Nie posiada funkcji uśpienia.

   Jak filmować w slow motion przy pomocy Ronin 4D?

   Na głównym monitorze dotknij FPS, aby otworzyć menu ustawień czasu naświetlania migawki, włącz SLO i ustaw szybkość klatek dla PROJEKTU i SENSORA. PROJECT odnosi się do szybkości klatek projektu, a SENSOR odnosi się do szybkości klatek nagrywania. Gdy szybkość klatek sensora jest co najmniej dwukrotnie większa niż szybkość klatek projektu, można nagrywać filmy w zwolnionym tempie.

   W jaki sposób kamera Zenmuse X9 kalibruje obiektyw?

   Zapoznaj się z filmem instruktażowym Focus Point Control

   Czy Zenmuse X9 obsługuje tryb portretowy?

   Aktualnie nie.

   Czy mogę robić zdjęcia korzystając z Ronina 4D?

   Nie.

   Czym różni się ActiveTrack Pro od poprzednich wersji ActiveTrack?

   Opatentowana przez DJI komputerowa technologia obrazu, która zdolna jest do zapamiętywania i uczenia się, oraz potężna moc obliczeniowa CineCore 3.0 pozwalają ActiveTrack Pro na niezawodne śledzenie niemal każdego obiektu. Potrafi skutecznie rozpoznawać ludzkie twarze, głowy, ramiona, a nawet ręce i nogi. Ciągłe śledzenie osób jest dostępne nawet z większych odległości. Możesz teraz bez wysiłku uzyskiwać śledzenie ujęć, a nawet dostosowywać kompozycję w dowolnym momencie podczas śledzenia.

   Jaka jest różnica pomiędzy dalmierzem LiDAR a systemem ostrości 3D w DJI RS 2?

   System ostrości 3D wbudowany w DJI RS 2 korzysta z jednopunktowego ostrzenia, który skupia się tylko w centralnej części obiektu, zaś dalmierz LiDAR potrafi generować 43,200 punktów pomiaru, umożliwiając szybsze i dokładniejsze ostrzenie

   Jak wyzwolić łączenie transmitera obrazu 4D?

   Aby rozpocząć łączenie, wejdź w Transmission w menu zdalnego monitora i wybierz opcję "Link Device", lub przytrzymaj guzik łączenia na transmiterze video przez pięć sekund. Wskaźnik połączenia zacznie naprzemiennie świecić na zielono i czerwono. Kiedy połączenie zakończy się sukcesem, wskaźnik zacznie świecić na zielono, a transmiter wideo będzie mógł komunikować się ze zdalnym monitorem.

   Jak długo mogę nagrywać w najwyższym klatkarzu w Apple ProRes RAW używając dysku DJI PROSSD 1TB.

   Dysk DJI PROSSD 1TB może nagrać rozdzielczość 6008x3168 48fps w formacie Apple ProRes RAW przez około 36 minut, lub 8192x4320 60fps Apple Pro Res RAW przez około 31 minut.

   Czy jest możliwe korzystanie z osi Z podczas pracy gimbala w trybie podwieszonym?

   Nie.

   Jak mogę zainstalować i korzystać z dalmierza LiDAR?

   Proszę o zapoznanie się z filmem instruktażowym dotyczącym kontroli punktów ostrości.

   Czy muszę dokonać kalibracji dalmierza LiDAR, jeśli tak to w jaki sposób?

   Nie ma potrzeby dokonywać kalibracji by móc korzystać z dalmierza LiDAR.

   Jak powinienem podłączyć oraz korzystać z silnik regulacji ostrości X9?

   Proszę o zapoznanie się z filmem instruktażowym dotyczącym korzystania z kontroli punktów ostrości.

   Czy silnik regulacji ostrości X9 potrzebuje kalibracji odległości, jeśli tak to jak to zrobić?

   Kalibracja jest wymagana gdy pracujemy z manualnym obiektywem albo gdy obiektyw nie wspiera elektronicznej ostrości.

   Kalibracja:

   Po podłączeniu silnika regulacji ostrości naciskamy przycisk HOME, aby wejść do menu, następnie przechodzimy do zakładki obiektyw - kalibracja. Wciskamy start i czekamy, aż kalibracja przebiegnie pomyślnie.

   Jak zainstalować i używać transmitera wideo 4D?

   Proszę obejrzeć poradnik wideo "Instalacja i używanie transmitera wideo 4D".

   Czy mogę osobno wyłączyć nadajnik wideo 4D?

   Aktualnie nie.

   Jak zainstalować i używać czytnika oraz dysku PROSSD?

   1. Otwórz pokrywę slotu Cfexpress, naciśnij przycisk otwarcia wewnątrz i wyjmij pokrywę.

   2. Znajdź znacznik na łączniku karty Cfexpress i wsadź kartę do slotu Ronin 4D zgodnie z kierunkiem na znaczniku.

   3. Wykręć dwie śruby M2x4 z Ronin 4D, dopasuj mocowanie PROSSD w miejscu dwóch gwintów i przykręć dwie śruby M2x22 dołączonymi do zestawu.

   Jak mogę exportować pliki z PROSSD?

   Możesz do tego celu użyć dołączonego kabla USB-C/ USB-C, aby podłączyć dysk PROSSD z komputerem do exportu plików

   Jak mogę sformatować dysk PROSSD?

   Aby sformatować dysk PROSSD, wejdź w "Main Menu", następnie "Storage", i naciśnij Format. Wtedy naciśnij i przytrzymaj czerwony przycisk, dopóki pasek postępu się nie wypełni do czasu sformatowania.

   Uwaga: Dysk PROSSD może być sformatowany tylko przy użyciu DJI Ronin 4D. NIE WYJMUJ karty podczas formatowania.

   Jak zainstalować i korzystać z mocowań obiektywów?

   1. Naciśnij dźwignię blokady mocowania obiektywu i obróć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zdjąć standardowe mocowanie DL X9.

   2. Nałóż potrzebne mocowanie do kamery z gimbalem X9, dokręć dźwignię blokady, a następnie zainstaluj obiektyw.

   Ile jest wersji DJI Ronin 4D? Jakie są między nimi różnice?

   DJI Ronin 4D występuje w dwóch wersjach: 6k Combo i 8k Combo. Obydwa posiadają kamerę X9 o różnych specyfikacjach. 6K Combo wyposażona jest w kamerę X9-6K pozwala na nagrywanie filmu w rozdzielczości do 6K, zaś 8K wyposażono w X9 8K nagrywającą w rozdzielczości 8K. Zestaw 8K dodatkowo wyposażono w dysk PROSSD 1TB, kabel USB-C do USB-C, mocowanie dysku PROSSD i akcesoria.

   Z czego wykonano Body DJI Ronina 4D?

   Body Ronina 4D wykonano ze stopu aluminium i magnezem. Ramię osi Z jest wykonane z włókna węglowego.

   Czy Ronin 4D jest wodoszczelny?

   Nie. Body Ronina 4D nie jest wodoszczelne ani pyłoszczelne. Korzystając, uważaj na wodę i pył.

   Jaka jest najwyższa rozdzielczość przesyłu obrazu przez port HDMI w DJI Ronin 4D?

   Najwyższa rozdzielczość obrazu przesyłanego przez port HDMI to 1080p/60fps. Po aktualizacji będzie wspierana rozdzielczość 4K/60fps.

   Jak aktywować akcesoria DJI Ronin 4D?

   DJI Ronin 4D i wszystkie akcesoria muszą być aktywowane przez DJI Assistant 2 (Ronin). Przed aktywacją upewnij się, że wszystkie urządzenia wymagające aktywacji zostały podłączone do DJI Ronin 4D, w przeciwnym razie mogą nie działać prawidłowo.

   Aktywacja krok po kroku:

   1. Upewnij się, że przycisk blokady na korpusie jest w pozycji odblokowanej. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby włączyć. Przed włączeniem upewnij się, że akumulator, gimbal z kamerą X9, dalmierz LiDAR, silnik ostrości X9 i wszystkie akcesoria wymagające aktywacji są prawidłowo zainstalowane, a wszystkie trzy osie gimbala X9 są odblokowane.

   2. Użyj dostarczonego kabla USB-A do USB-C, aby połączyć port USB-C nad gniazdem karty pamięci w korpusie z komputerem. Następnie uruchom DJI Assistant 2 (Ronin).

   3. Zaloguj się na swoje konto DJI. Wybierz Ronin 4D w DJI Assistant 2 (Ronin) i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować. Podczas aktywacji nie wyłączaj ani nie odłączaj urządzeń.

   Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, obejrzyj samouczek DJI Ronin 4D - Pierwsze użycie.

   Jak ustawić język w interfejsie DJI Ronin 4D?

   Włącz Ronina 4D, naciśnij raz przycisk menu monitora podglądowego o wysokiej jasności, aby wejść do menu. Wybierz System, a następnie Język, aby zmienić język interfejsu użytkownika Ronin 4D. Obecnie dostępne są języki chiński i angielski.

   Jakie urządzenia są kompatybilne ze zdalnym sterowaniem DJI Ronin 4D?

   DJI Ronin 4D może być zdalne sterowany za pomocą DJI Master Wheels, DJI Force Pro*, a po podłączeniu lewego i prawego uchwytu, za pomocą monitora o wysokiej jasności. Wewnętrzna kontrola ruchu jest również obsługiwana za pomocą monitora poglądowego o wysokiej jasności.


   * Korzystanie z DJI Ronin 4D z DJI Master Wheels i DJI Force Pro wymaga monitora podglądowego o wysokiej jasności i płytki rozszerzającej do zdalnego monitora. Zapoznaj się z filmem instruktażowym Łączenie DJI Ronin 4D z DJI Master Wheels i DJI Force Pro. Sterowanie ruchem za pomocą monitora o wysokiej jasności jest obecnie niedostępne i będzie wprowadzone wraz z przyszłą aktualizacją oprogramowania. Zaglądaj na oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

   Jak podłączyć DJI Ronin 4D z DJI Master Wheels lub DJI Force Pro?

   Połączenie DJI Ronin 4D z DJI Master Wheels lub DJI Force Pro wymaga monitora zdalnego o wysokiej jasności, kabla sterującego zdalnego monitora o wysokiej jasności i płytki rozszerzenia monitora.

   1. Przed użyciem zaktualizuj oprogramowanie DJI Master Wheels i DJI Force Pro do najnowszej wersji. Zobacz szczegółowe kroki w samouczku wideo dotyczącym obsługi posprzedażnej poświęconym Aktualizacji oprogramowania.

   2. Zamontuj płytkę rozszerzającą monitora z tyłu monitora (przed instalacją zdejmij osłonę ochronną).

   3. Użyj kabla sterowania zdalnego monitora, aby połączyć port DC-OUT DJI Master Wheels lub DJI Force Pro z portem DC-IN płyty rozszerzenia zdalnego monitora.

   4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk łączenia na nadajniku wideo 4D przez 5 sekund, aby przejść do trybu łączenia, a następnie wybierz ··· na zdalnym monitorze, wybierz Ustawienia połączenia, a następnie Połącz z monitorem sterującym A, aby połączyć z Roninem 4D. Po zakończeniu łączenia możesz zacząć pracę.

   Czy DJI Ronin 4D posiada wbudowany moduł GPS?

   Nie.

   Ile wyjść audio wspiera DJI Ronin 4D? Czy wspiera wejścia XLR?

   DJI Ronin 4D obecnie wspiera wejścia audio 3.5mm mic/ wejście liniowe i wbudowany 2 kanałowy mikrofon. Złącze XLR nie jest jeszcze wspierane*   *Złącze XLR będzie wspierane z płytą rozszerzenia 4D.

   Czy akcesoria DJI Ronin 4D mogą być wymieniane w trakcie pracy urządzenia?

   Poza kamerą X9 i dalmierzem LIDAR, monitor podglądowy, górny uchwyt, obiektyw, mocowania obiektywów, dysk PROSSD, uchwyty ręczne, silnik sterowania ostrością X9 mogą być wymieniane w trakcie pracy urządzenia.

   Czy DJI Ronin 4D wspiera akumulatory firm zewnętrznych? (np powszechnie używane V-mount)

   Obecnie nie.

   Czy jasny główny monitor podglądowy może być używany z kablami USB-C do USB-C firm zewnętrznych?

   Nie.

   Czy lewy i prawy uchwyt DJI Ronin 4D są zamienne?

   Nie.

   Jaka jest wymagana ładowarka do adaptera ładowania TB50?

   Ładowarka TB50 obsługuje obecnie standardowy zasilacz 86 W i ładowarkę Inspire 2/Ronin 2 180 W.

   Do czego służą dwie śruby na ładowarce TB50?

   Podczas filmowania przez długi czas można odłączyć wspornik akumulatora i podłączyć go bezpośrednio do portu zasilania akumulatora (żeńskiego) na korpusie głównym lub do gniazda z tyłu nadajnika wideo 4D za pomocą adaptera do ładowania, a następnie dokręcić dwie śruby.

   Należy pamiętać, że podczas ładowania DJI Ronin 4D bezpośrednio za pomocą adaptera ładującego, oś Z może nie działać prawidłowo ze względu na ograniczenia mocy.

   Czy stacja ładująca WB37 (USB-C) jest kompatybilna z zasilaczami firm zewnętrznych?

   Tak. Jednak zasilacze innych firm mają różne poziomy mocy ładowania i czasy ładowania, dlatego zaleca się korzystanie ze standardowego zasilacza.

   Czy porty USB-C na obudowie głównej i zdalnym monitorze w Ronin 4D zapewniają zasilanie?

   Obecnie nie.

   Czy DJI Ronin 4D może osiągnąć bezstopniową regulację przysłony?

   Tak, możesz użyć suwaka kontroli przysłony w trzykanałowym systemie DJI Follow Focus lub użyć przycisku trybu na prawym uchwycie, aby przypisać kółko ostrości do kontroli przysłony i uzyskać bezstopniową regulację przysłony.   *Obecnie dostępne tylko dla obiektywów ze wbudowanym elektronicznym sterowaniem przysłony z listy zgodnych obiektywów.

   Jak zaimportować lub usunąć LUT w DJI Ronin 4D?

   Aby zaimportować LUT:

   1. Skopiuj plik 33-point LUT z in„.CUBE” do katalogu głównego nośnika danych, a następnie zamontuj nośnik do głównego korpusu.

   2. Naciśnij raz przycisk HOME, aby wejść do menu, dotknij opcji Wyświetl, a następnie Ustawienia pliku LUT w zakładce PODGLĄD.

   3. Dotknij opcji Importuj, aby wyświetlić pliki LUT na nośniku pamięci, wybierz żądany plik LUT i ponownie dotknij opcji Importuj. Po zaimportowaniu dotknij Anuluj, aby wrócić do poprzedniego menu i sprawdzić aktualizacje na liście Podglądów.

   4. Ronin 4D obsługuje odczyt i wyświetlanie do 16 plików LUT. Kliknij "Wyjdź", aby wyjść z ustawień LUT. Niestandardowe pliki LUT zostały zaimportowane do PODGLĄDU. KliknijPODGLĄD i wybierz potrzebny plik LUT.

   *Proszę nazwać plik literami, cyframi i podkreśleniami.   Usuwanie LUT:   1. Naciśnij raz przycisk HOME, aby wejść do menu, dotknij opcji Wyświetl, a następnie Ustawienia pliku LUT w zakładce PODGLĄD.

   2. Wybierz istniejący plik LUT, który chcesz usunąć, dotknij Usuń i potwierdź usunięcie, a następnie dotknij Wyjdź, aby wrócić do poprzedniego menu i sprawdzić zaktualizowaną listę PODGLĄDÓW.

   Jak ustawić LUTy monitorowania i nagrywania?

   Monitor LUT:

   1. Naciśnij przycisk HOME jeden raz, aby wejść do menu, przejdź do opcji Display (Ekran) - Monitor (Monitor) - Monitor LUT (LUT monitora) i wybierz żądany LUT.

   2. Domyślnie dostępne są opcje Rec.709, HLG. D-Log i niestandardowe opcje LOOK są dostępne domyślnie.

   3. Aby użyć niestandardowego LUT, wybierz kartę Monitor, wybierz opcję Monitor LUT, a następnie wybierz opcję LOOK.

   4. Następnie wybierz potrzebny plik LUT z listy Display - LOOK - LOOK.

   5. Po ustawieniu LUT monitora można włączyć lub wyłączyć LUT za pomocą przycisku LUT z tyłu głównego monitora High-Bright.   Nagrywanie LUT:

   1. Wciśnij przycisk HOME, aby wejść do menu, przejdź do Recording - Monitor - Rec LUT i wybierz LUT, którego potrzebujesz.

   2. Domyślnie dostępne są opcje Rec.709, HLG, D-Log i custom LOOK.

   3. Aby dostosować monitor LUT, zaimportuj potrzebny LUT i wybierz LOOK w Monitor LUT.

   4. Wybierz potrzebny plik LUT w oknie Monitoring - LOOK.

   5. Po ustawieniu LUT możesz wybrać nagrywanie LUT poprzez Recoding - Rec LUT.

   Jakie rozszerzenie mają pliki wideo, nagrywane za pomocą DJI Ronin 4D?

   Wszystkie pliki mają rozszerzenie MOV

   Jakie obiektywy są kompatybilne z kamerą Zenmuse X9?

   Sprawdź listę kompatybilnych urządzeń

   Jaka jest efektywna ilość pikseli w kamerach Zenmuse X9?

   Efektywna liczba pikseli kamery Zenmuse X9-8K wynosi 35,4 MP a kamery Zenmuse X9-6K 24,1 MP

   Jakie inne produkty DJI są kompatybilne z kamerą Zenmuse X9?

   Aktualnie kamera Zenmuse X9 kompatybilna jest tylko z Roninem 4D.

   Jakie programy nieliniowe do edycji filmów obsługują formaty H.264, Apple ProRes i Apple ProRes RAW?

   H.264:

   DaVinci Resolve Studio, Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch, and Edius.   Apple ProRes:

   DaVinci Resolve Studio, Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch, and Edius.   Apple ProRes RAW:

   Premiere Pro, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Baselight, Assimilate Scratch, and Edius.

   Czy kamera Zenmuse X9 obsługuje obiektywy DL-S 16mm F2.8 ND APSH?

   Nie.

   Za co odpowiadają przednie i dolne czujniki binakularne oraz czujnik ToF skierowany w dół?

   Przednie i dolne czujniki binakularne odpowiadają za pozycjonowanie wizyjne, a skierowany w dół moduł ToF służy do dostarczania informacji o wysokości dla osi Z.

   W jakich sytuacjach mogą być wykorzystywane przednie i dolne czujniki binakularne oraz czujnik ToF?

   Przednie i dolne czujniki binakularne wykorzystywane są w warunkach dużego nasłonecznienia i szczegółowości tekstury. Dolny moduł ToF wykorzystywany będzie w sytuacjach kiedy obiekty mają niską refleksyjność.

   Jaka jest efektywna wysokość pomiaru dla modułu ToF Ronina 4D?

   Efektywna wysokość pomiaru mieści się w granicach 4 m dla obiektów o współczynniku odbicia >30% i do 2,5 m dla współczynnika odbicia >7%.

   Czy gimbal X9 obsługuje fotografowanie w trybie podwieszanym?

   Tak, ale oś Z nie jest dostępna w trybie podwieszanym.

   Na co powinienem zwrócić uwagę podczas korzystania z osi Z?

   1. Przed rozpoczęciem korzystania z osi Z upewnij się, że oś jest odblokowana oraz odpowiednio wyważona. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo wyważyć oś zapoznaj się z filmem instruktażowym dotyczącym wyważania.

   2. Aby jak najlepiej wykorzystać oś Z, utrzymuj Ronin 4D w pozycji pionowej podczas korzystania

   3. Oś Z nie jest wodoodporna ani pyłoszczelna. Podczas korzystania należy trzymać z dala od kurzu i wody.

   Z jakimi produktami współpracuje dalmierz LiDAR

   Dalmierz LiDAR aktualnie współpracuje tylko z DJI Ronin 4D.

   Jak dokładny jest dalmierz LiDAR?

   Ronin 4D używa technologii LiDAR. Dalmierz może generować 43,200 punktów pomiaru.

   Czy można używać jednocześnie dwóch urządzeń silnik regulacji ostrości X9?

   Aktualnie nie.

   Z jakimi produktami współpracuje silnik regulacji ostrości X9?

   Aktualnie silnik regulacji ostrości X9 współpracuje tylko z kamerą Zenmuse X9.

   Czy kamera gimbala X9 współpracuje również z jakimkolwiek innym silnikiem regulacji ostrości z serii Ronin?

   Nie.

   Jakiego sprzętu używa silnik regulacji ostrości X9?

   Używa on zębatki na obiektyw M0.8.

   Więcej można dowiedzieć się pod:

   https: //store.dji.com/cn/product/ronin-s-focus-gear-strip

   Z jakimi produktami współpracuje 4D Wideo Transmiter?

   Aktualnie tylko z DJI Ronin 4D.

   Jak wiele zdalnych monitorów mogę połączyć z transmiterem wideo 4D w tym samym czasie?

   W trybie Control, do 2 monitorów zdalnych. W Trybie Broadcast do 16.

   Z jakimi produktami będzie współpracować monitor zdalnego sterowania?

   Aktualnie tylko z DJI Ronin 4D.

   Jakie są różnice pomiędzy DJI O3 Pro a DJI O3?

   DJI O3 jest używany głównie w dronach, podczas gdy DJI O3 Pro jest głównie ulepszonym systemem anty zakłóceniowym stworzonym dla nagrywania z poziomu gruntu. Wspiera kontrolowanie za pomocą dwóch monitorów w tym samym czasie, i ma dodane system wsparcia częstotliwości DFS.*   * Nie będzie dostępny w niektórych krajach i regionach.

   Jakie są różnie pomiędzy trybem Broadcast and Control dla DJI O3 Pro?

   W trybie Control użytkownik może zdalnie kontrolować nagrywanie Ronin 4D i zmienia parametry takie jak filtry ND, EI, Iris, oraz balans bieli przy użyciu zdalnego monitora, a także zdalnie operować gimbalem przy użyciu DJI Master Wheels lub DJI Force Pro poprzez płytkę rozszerzeń zdalnego monitora. Tryb Broadcast wspiera tylko monitorowanie oraz przełączanie pomiędzy monitorami różnych urządzeń i nie będzie wspierać zdalnego sterowania, oraz zmiany parametrów.

   Czy DJI O3 Pro będzie zakłócać mikrofony bezprzewodowe?

   DJI O3 może zakłócać mikrofony bezprzewodowe, które działają na tym samym paśmie radiowym, na którym pracuje DJI O3. Jeśli Twój mikrofon bezprzewodowy często się rozłącza lub nagrywa niestabilny dźwięk, spróbuj ręcznie przełączyć DJI O3 na zdalnym monitorze na inny kanał, aby wyeliminować zakłócenia z DJI O3.

   Czy dysk mocowanie dysku PROSSD wspiera inne produkty?

   Na ten moment wspiera tylko DJI Ronin 4D.

   Czy złącze PROSSD wspiera dyski SSD innych firm?

   Nie.

   Jakie są szablony wskaźnika statusu w transmiterze wideo 4D?

   Pulsujące czerwone oraz zielone na przemian: łączenie

   Stałe zielone: Połączenie zakończone sukcesem. Transmisja bezprzewodowa jest aktywna.

   Stałe czerwone: Urządzenie jest włączone bez połączenia.

   Pulsujące czerwone: Urządzenie ma wewnętrzny problem.

   Czy zdalny monitor wspiera Wi-Fi oraz Bluetooth?

   Aktualnie nie.

   Jaka rozdzielczość oraz klatkarz są wspierane przez port HDMI w płycie rozszerzeń zdalnego monitora? Czy wspiera wejście wideo?

   Wspiera on do 1080p/60fps w wyjściu wideo i na chwilę obecną nie ma opcji wejścia wideo.

   Jakie karty pamięci Cfexpress 2.0 Type-B, wspiera Ronin 4D?

   Proszę spojrzeć poniżej, aby sprawdzić listę wspieranych urządzeń. Więcej urządzeń dostanie dodane w przyszłości.

   Jakie dyski SSD USB-C wspiera Ronin 4D?

   Proszę spojrzeć poniżej, aby sprawdzić listę wspieranych urządzeń. Więcej urządzeń dostanie dodane w przyszłości.

   Jak mogę sprawdzić pozostałe wolne miejsce na dysku PROSSD?

   Aby sprawdzić ilość wolnego miejsca, naciśnij górny lewy róg głównego monitora. Możesz też wyjść w opcję HOME-> Storage, w celu sprawdzenia pozostałego wolnego miejsca na nagrania.

   Jakie są statusy diody LED w PROSSD?

   Ciągły biały- tryb czuwania Biały pulsujący- odczyt/zapis danych

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj