Kod produktu: 007479

DJI Ronin-M

3 999 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

DJI Ronin M

Szybki montaż

Najnowszy stabilizator DJI Ronin-M zapewnia perfekcyjną stabilizację obrazu oraz dużą oszczędność czasu. Dzięki możliwości szybkiego montażu można rozpocząć nagrania w ciągu kilku minut. Nowa wersja technologii ATS (Auto Tune Stability) zapewnia automatyczną jeszcze bardziej precyzyjną kalibracje niż dotychczas. Kalibracja nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Łatwość i kompaktowość

W nowym produkcie Ronin-M wykorzystano technologię łatwego demnotażu, aby zoptymalizować potrzebne miejsce do transportu w bardzo krótkim czasie. Teraz masz jeszcze większą kontrolę nad wszystkim.

Szybki montaż Ronina M
kompaktowy Ronin M

Dodatkowe mocowanie

Przy użyciu systemu łatwego montażu dodatkowych elementów, bez problemu możesz użyć wiele akcesoriów. Uniwersalny port zapewnia kompatybilność. Dzięki demontażu górnej poprzeczki, można łatwo zamontować dodatkowe akcesoria.

Nowe materiały

Ronin-M został skonstruowany w opraciu o mocne i trwałe materiały. Nowa budowa zapewnia większą trwałość i odporność. Lekka waga to tylko jedna z wielu zalet stabilizatora, który zapewnia łatwość manewrowania i większe możliwości tworzenia ujęć. Jednolitość budowy wyklucza problemy konstrukcyjne oraz zapewnia niezawodność.

Mocowanie Ronina M
Funkcja SmoothTrack

Funkcja SmoothTrack

Technologia SmoothTrack zapewnia płynne nagrania w najtrudniejszych warunkach. Urządzenie intuicyjnie skieruje się we właściwą stronę, zachowując perfekcyjną stabilizację. Tryb "Single Axis Follow Mode" umożliwia blokadę dwóch osi, podczas gdy kamera podąża za ruchem trzeciej osi.

Elastyczne rozwiązanie

Uchwyć wyjątkowe momenty, które są niemożliwe do realizacji w innej konfiguracji. Łatwe przełączanie między trybami pracy, bez zmiany ustawień oraz ingerencji drugiego operatora. To wszystko, aby ułatwić pracę i dobrze wykorzystać czas.

Elastyczne rozwiązanie
Dostępne tryby w Roninie M

Dostępne tryby:

Tryb podwieszony - Twórz materiały bez wysiłku i wygodnie w najpopularniejszym trybie nagrywania, trzymając Ronin-M bezpośrednio przed Tobą na poziomie klatki piersiowej.

Tryb stojący - Nagraj idealny moment z poziomu oczu, odwracając i podnosząc lekki Ronin-M nad głową. Ten tryb jest idealny do tworzenia materiałów z dachu samochodu lub nad tłumem ludzi.

Tryb aktówki - Filmowanie w wąskich miejscach lub podczas przechodzenia przez próg jest łatwe i proste w trybie Aktówki.

Wymienne akumulatory

Filmuj całe dnie dzięki szybkiej i prostej wymianie dodatkowych akumulatorów. Jeden akumulator może zapewnić pracę urządzenia do 3 godzin. Dodatkowo wykorzystanie inteligentnych technologii akumulatora pozwala na kontrolę dzięki wbudowanym diodom LED oraz poprzez aplikację mobilną DJI GO.

wymienne akumulatory w Roninie M
Precyzyjne silniki w Dji Ronin M

Silne i precyzyjne silniki

Nowe silniki bezszczotkowe zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wydajność oraz wysoką dokładność przy minimalnych wibracjach. Dodatkowo zaimplementowano cyfrowe enkodery pozycjonowania każdej osi oraz zastosowano większy zakres kontrolowanego pochylenia w osiach tilt (105⁰ w górę, 165 ° w dół) i roll (± 110⁰).

Tryb cichej pracy

W momencie nagrywania wewnątrz pomieszczeń ważny jest poziom głośnosci urządzenia. W tym momencie przyda się wbudowany tryb cichej pracy Ronin-M, który redukuje poziom hałasu wytwarzanego przez silniki. Tryb wykorzystuje delikatne ruchy silników, które nie są rejestrowane przez wrażliwe mikrofony urządzeń rejestrujących.

Tryb cichej pracy
Dodatkowy operator w Roninie M

Możliwość wykorzystania dodatkowego operatora

Wykorzystaj możliwość współpracy dwóch operatorów do wykonania niemożliwych ujęć. Jeden z operatorów może skupić się na ruchu, gdy dodatkowy operator wykonuje precyzyjne ruchy kamerą. Dzięki współpracy osiągnij perfekcyjne kadrowanie.

Dodatkowe zasilanie

Dedkowana płytka dystrybucji mocy zapewnia ciągłe zasilanie Twoich akcesoriów. Dwa regulowane porty 12 P-taps, Jeden port USB 500 mAh, port DJI Lightbridge umożliwia zastosowanie dodatkowych urządzeń w zależności od Twoich wymagań.

Dodatkowe zasilanie
Połączenie z DJI Assistant

Jedna aplikacja, wiele możliwości

Zmieniaj ustawienia w zależności od wymagań. Łatwe połączenie z aplikacją DJI Assistant pozwala kontrolować najbardziej potrzebne parametry oraz ustawienia.

DJI Thumb Controller, DJI Focus

Uzyskaj większą kontrolę nad stabilizacją gdziekolwiek jesteś, dzięki połączeniu Ronina z DJI Thumbcontroller oraz DJI Focus.

DJI Thumb Controller

Często zadawane pytania

Gimbal

Do czego służy DJI Ronin-M?

DJI Ronin-M jest 3 osiowym gimbalem służącym do stabilizacji szerokiej gamy kamer, dając użytkownikowi płynne i stabilne ujęcie w prawie w każdych warunkach.

Ile waży DJI Ronin-M?

Jego waga to 2.3kg łącznie z uchwytem i baterią, czyli prawie połowę wagi oryginalnego Ronina.

Dlaczego DJI Ronin-M waży tylko 2.3kg?

Rama DJI Ronin-M wykonana jest z magnezu. Większość innych producentów systemów stabilizujących unika stosowania magnezu, ponieważ jest to bardzo trudne do wytworzenia i pracy, ale zwiększona sztywność i zmniejszona masa magnezu wyznacza następną generację technologii stabilizacji kamer.

Jaką ładowność ma DJI Ronin-M?

Maksymalna masa ładunku DJI Ronin-M wynosi 3,6 kg.

Z czego wykonany jest DJI Ronin-M?

Główny korpus gimbala jest wykonany z magnezu.

Jakie kamery są obsługiwane przez DJI Ronin-M?

DJI Ronin-M obsługuje szeroką gamę systemów kamer, które ważą mniej niż 3,6 kg (8 funtów). Obejmuje to: Sony A7S, Canon 5D, Nikon D800, Panasonic GH4 i inne.DJI Ronin-M można łatwo wyważyć i automatycznie dostosować pod wszystkie współpracujące z nim kamery do preferowanej konfiguracji.

Jaki zakres możemy kontrolować w DJI Ronin-M?

DJI Ronin-M oferuje znacznie szerszy zakres kontroli zarówno osi odchylania (105 ° góra, 165 ° w dół) i rolki (± 110 °) w porównaniu z oryginalnym stabilizatorem DJI Ronin.

Jak ręcznie zdemontować boczne uchwyty? Dlaczego miałbym to robić?

Uchwyty demontuje się szybko i łatwo. Może to być wymagane, jeśli chcesz pracować w bardzo ciasnym miejscu, w którym przestrzeń jest ograniczona lub podczas transportu DJI Ronin-M.

Czy wyważenie stabilizatora DJI Ronin-M jest trudne?

Nie. Stabilizator można bardzo łatwo wyważyć pod aparat i rozpocząć fotografowanie lub kręcenie filmów. Nie wymaga to żadnych narzędzi, aby wyważyć aparat, a Auto Tune działa jednym naciśnięciem przycisku. Zmiana ustawień dla różnych trybów pracy aparatu i kamery także jest bardzo szybka i prosta.

Czy w skład DJI Ronin-M wchodzi walizka do transportu?

DJI Ronin-M posiada dedykowaną walizkę, ale musisz ją nabyć osobno.

Jaki jest zakres kontroli nadajnika DJI Ronin-M?

Zakres sterowania wynosi około 100-200m przy użyciu dołączonego nadajnika i wbudowanego odbiornika DJI. Port D-bus jest również dostępny, jeśli wymagany jest odbiornik innej marki.

Czy potrzebna jest specjalna instrukcja lub narzędzia do montażu DJI Ronin-M?

Nie, montaż DJI Ronin-M jest bardzo prosty, ponieważ tylko górny uchwyt, który posiada przycisk szybkiego zwolnienia, musi być zamocowany przed użyciem. Opcjonalnie, po każdej stronie uchwyty można odkręcić podczas fotografowania lub transportu. Montaż nie wymaga żadnych narzędzi.

Czy nadajnik DJI Ronin-M jest taki sam jak nadajnik do serii DJI Phantom?

Nie, DJI Ronin-M nie jest kompatybilny z nadajnikami DJI Phantom.

Czy DJI Ronin-M jest wodoodporny?

Nie. Akumulatory, silniki i inne urządzenia elektroniczne nie są wodoszczelne.

Czy mogę założyć DJI Ronin-M na latającą platformę?

DJI Ronin-M został zaprojektowany do stabilizacji ręcznej, ale posiada szybkozłączkę, która może być zamontowana do kompatybilnych dronów.Zauważ, że DJI Ronin-M nie posiada dedykowanej płytki wibroizolacyjnej lub gumowych amortyzatorów i podczas lotu stabilizacja może być bardzo ograniczona. Każda platforma latająca, do której dołączony jest Ronin-M, musi spełniać wymogi dotyczące maksymalnego udźwigu zarówno dla systemu Ronin-M, jak i systemu kamer.

Jaka jest różnica pomiędzy stabilizatorami DJI Ronin-M a DJI Ronin?

DJI Ronin-M jest znacznie lżejszy, bardziej kompaktowy, łatwiejszy do transportu oraz umożliwia pracę z większą ilością opcji gdzie przestrzeń jest ograniczona.

DJI Ronin-M jest idealnym produktem dla aspirujących i profesjonalnych filmowców. DJI Ronin-M powoduje, że światowej klasy rozwiązania technologiczne w dziedzinie stabilizacji obrazu są w tej chwili dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Oryginalny DJI Ronin z drugiej strony jest dla osób które wymagają maksymalnie zaawansowanych ustawień kamery, długich obiektywów oraz pozostałych profesjonalnych akcesoriów. DJI Ronin-M jest urządzeniem wystarczającym w większości ustawień do kręcenia profesjonalnych filmów.

Co to jest tryb SmoothTrack?

Tryb SmoothTrack umożliwia operatorowi jednego gimbala przekształcić jego ruchy nachylenia i obrotu w płynną i stabilną zmianę kąta widzenia kamery. To powoduje, że nagranie szerokokątnych i bliskich ujęć staje się znacznie prostsze dla jednego operatora.

Co to jest Silent Mode?

Silent Mode został wprowadzony w celu zmniejszenia hałasu silników w stabilizatorze DJI Ronin-M, co może się przydać w konkretnych sytuacjach zdjęciowych, w zamkniętych lub ciasnych pomieszczeniach.Algorytmy stabilizacyjne DJI Ronin-M są natychmiast zmieniane tak, aby skupiać się na sile przy niewielkich zmianach i stabilizacji, sprawiając, że dźwięk silników nie jest rejestrowany przez wrażliwe mikrofony lub inne urządzenia rejestrujące dźwięk.

Czy DJI Ronin-M jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania?

Tak, DJI Ronin-M jest wyposażony w aparaturę sterującą dla drugiego operatora, która pozwala zmienić nachylenie, obrót i przechył aparatu niezależnie od ruchu DJI Ronina-M. Drugi nadajnik operatora pozwala również na wybór trybu i prędkości pracy.

Czy w skład DJI Ronin-M wchodzi stojak?

Tak, jest wyposażony w stojak do zawieszania i przechowywania Ronina. Stojak można przedłużyć, a górną połowę można zdjąć, odkręcając pokrętło na górze, dzięki czemu można go używać z dowolnym standardowym statywem. Podczas korzystania z podstawy C należy sprawdzić stan podstawy, tak aby DJI Ronin-M się nie przewrócił. Podczas ustawiania stojaka na stole upewnić się, że stół jest płaski i równy.

Jak długo DJI Ronin-M może pracować z w pełni naładowaną baterią?

Dzięki inteligentnej baterii 3400mAh 4S, DJI Ronin-M może działać przez ponad 6 godzin, w zależności od podłączonej kamery i sposobu użytkowania gimbala. W pełni naładowana bateria 1580mAh 4S, pozwala na pracę przez ponad 3 godziny, w zależności od podłączonej kamery i sposobu użytkowania gimbala.

Ile baterii jest dołączonych do stabilizatora DJI Ronin-M?

DJI Ronin-M zawiera dwa akumulatory. Jeśli zakupiłeś DJI Ronin-M wcześniej generacji, zawierał on wtedy jedną baterię.

Czy oryginalny akumulator DJI Ronin może być używany z DJI Ronin-M lub odwrotnie?

Oryginalny akumulator Ronin może być używany z DJI Ronin-M, ale bateria DJI Ronin-M nie może być używana w oryginalnym stabilizatorze DJI Ronin.

Czy bateria DJI Ronin-M jest taka sama jak do DJI Phantom 2 i 3?

Nie, bateria DJI Ronin-M różni się od baterii inteligentnych DJI używanych w serii DJI Phantom 2 i 3.

Czy można używać ładowarki serii Phantom 2 i 3 do ładowania baterii Ronin-M?


Nie, należy używać dołączonej do zestawu ładowarki Ronin-M.

Jaka jest aplikacja mobilna dedykowana dla DJI Ronin-M?

Aplikacja DJI Ronin Assistant umożliwia łatwą konfigurację wszystkich parametrów systemu za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Jak mogę pobrać aplikację DJI Ronin-M i jakie systemy operacyjne są obsługiwane?

Wyszukaj "DJI Ronin Assistant" w App Store lub Play Store, aby pobrać wersję dla odpowiedniego systemu.