Przedsprzedaż

PRZEDSPRZEDAŻ

DJI RS 3 Pro Combo

Kod produktu: 035220X  
 | 

Wariant:

5 499 PLN

   PRZEDSPRZEDAŻ

   Produkt dostępny w przedsprzedaży. Realizacja zamówień odbędzie się w drugiej połowie lipca zgodnie z kolejnością ich złożenia

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Automatyczna
   blokada osi

   Wydłużone ramię z
   włókna węglowego

   Udźwig do 4,5kg

   Dalmierz LiDAR
    

   Transmisja O3 Pro
    
    

   Idealny do niestandardowych rozwiązań

   Stabilizacja w zasięgu ręki

   Rozwijając potężne funkcje serii Ronin, DJI RS 3 Pro jest zaawansowaną, wszechstronną platformą, która jeszcze bardziej poszerza możliwości kamery , ułatwia nagrywanie i dostarcza profesjonalnym ekipom optymalnych rozwiązań dla skoordynowanego filmowania. Z DJI RS 3 Pro nic nie jest poza Twoim zasięgiem. Doskonały stosunek wagi do udźwigu, wygodna obsługa, wbudowany ekran dotykowy OLED 1,8″,profesjonalna stabilizacja, dalmierz LiDAR i funkcje takie jak Active Track Pro - to wyjątkowe urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

   Profesjonalna konstrukcja

   Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji DJI RS 3 Pro waży tylko 1,5 kg. Jego udźwig wynosi natomiast aż 4,5 kg. Ramiona wykonane z włókna węglowego wyróżniają się wydłużonym kształtem, co zapewnia więcej miejsca na balansowanie profesjonalnych kamer. Nowa płytka Extended Lower Quick-Release Plate [1] umożliwia stabilniejszy montaż kamery i wygodną instalację podpórki obiektywu, a pokrętło regulacji osi tilt pozwala precyzyjnie przesuwać kamerę do przodu lub do tyłu z dokładnością nawet do milimetra. Co więcej, z DJI RS 3 Pro możesz szybko rozpocząć lub zakończyć pracę - wystarczy nacisnąć przycisk zasilania, aby automatycznie zablokować / odblokować osie i złożyć / rozłożyć urządzenie.

   WYGODNA OBSŁUGA

   Duży ekran dotykowy OLED

   DJI RS 3 Pro obsługuje technologię Dual-Mode Bluetooth, dzięki czemu umożliwia niezawodną bezprzewodową kontrolę migawki[2]. Wystarczy raz sparować wybrane urządzenia, aby obsługiwać nagrywanie filmów i robienie zdjęć za pomocą przycisku na stabilizatorze. Możesz też szybko zmieniać tryby gimbala i tryby FPV takie jak 3D Roll 360, Portrait i Custom, przesuwając odpowiedni przełącznik. DJI RS 3 Pro ma także wbudowany kolorowy, dotykowy ekran OLED 1,8″ , który pozwala z łatwością dostosowywać parametry, sprawdzać statusy nagrywania i oznaczać śledzone obiekty[3] . Co więcej, zaprojektowany na nowo interfejs użytkownika umożliwia bardziej intuicyjną i precyzyjną obsługę.

   Nowa, lepsza stabilizacja

   Dzięki trzeciej generacji algorytmów RS nowy DJI RS 3 Pro zapewnia znacznie lepszą stabilizację niemal w każdym scenariuszu. To oznacza, że doskonale poradzi sobie z nagrywaniem z niskich kątów, scenami biegu, a także z przełączaniem się między pozycją niską i wysoką. Zależy Ci na jeszcze lepszych rezultatach? Po włączeniu trybu SuperSmooth DJI RS 3 Pro zwiększa moment obrotowy silnika, aby maksymalnie poprawić stabilizację, co przekłada się na niesamowitą płynność nawet podczas nagrywania wyjątkowo dynamicznych ujęć lub korzystania z obiektywów z ekwiwalentem ogniskowej 100 mm.

   LIDAR I FOCUS MOTOR

   Udoskonalona regulacja ostrości

   Aby ułatwić regulację ostrości, DJI RS 3 Pro wykorzystuje znaną z Ronina 4D technologię LiDAR. Nowy dalmierz LiDAR (RS) może wyświetlić nawet 43 200 punktów pomiarowych w odległości do 14 m[4]. Urządzenie ma także wbudowaną kamerę z ekwiwalentem ogniskowej 30 mm i szerokim polem widzenia (FOV) 70°. Obsługuje też tryby Wide i Spot. Ponadto silnik regulacji ostrości nowej generacji DJI RS Focus Motor (2022) zapewnia 3 razy większy moment obrotowy (do 1 N·m) i poziom głośności zredukowany do 50%. Chcesz więcej? Kombinacja dalmierza LiDAR i nowego silnika regulacji ostrości sprawia, że możliwy jest również autofocus, gdy korzystasz z ręcznych obiektywów.

   ActiveTrack Pro

   Śledzenie obiektów przy użyciu urządzeń z serii Ronin jeszcze nigdy nie było tak dokładne i responsywne. ActiveTrack Pro trzeciej generacji może bezpośrednio odczytywać obrazy z kamery wbudowanej w dalmierz LiDAR bez potrzeby korzystania z nadajnika Ronin Image Transmitter (wcześniej znanego jako Ronin RavenEye Image Transmitter). Korzystając z ActiveTrack Pro, możesz bezpośrednio monitorować lub kadrować obiekt na ekranie dotykowym OLED DJI RS 3 Pro[5]. Opóźnienie transmisji na żywo zostało zredukowane do zaledwie 40 ms. Dzięki temu DJI RS 3 Pro umożliwia sprawne śledzenie, nawet gdy cel porusza się szybko. Co więcej, akcelerator sieci neuronowych sprawia, że ActiveTrack Pro może rozpoznawać i śledzić obiekty również wtedy, gdy jest ich dużo i znajdują się daleko.

   Niezawodna transmisja wideo

   Zupełnie nowy nadajnik DJI Video Transmitter może być zasilany bezpośrednio z DJI RS 3 Pro. Montuje się go wygodnie na spodzie urządzenia za pomocą mocowania typu zimna stopka - bez potrzeby instalacji dodatkowych akumulatorów, co pozwala zmniejszyć ciężar całej konfiguracji. Zaawansowany system O3 Pro obsługuje transmisję obrazu i dźwięku na odległość do 6 km [6] z ultraniskim opóźnieniem. Umożliwia też automatycznie przełączanie się między pasmami 2,4 GHz, 5,8 GHz i DFS. Dzięki temu może zapewnić ekipom filmowym imponująco stabilne i wolne od zakłóceń doświadczenie zdalnego monitoringu.

   Więcej możliwości ze zdalnym monitorem podglądowym

   Zdalny monitor podglądowy DJI High-Bright Remote Monitor obsługuje transmisję na żywo 1080p/60FPS. Umożliwia korzystanie z jednego nadajnika i wielu odbiorników, możesz też używać go razem z Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels i DJI Force Pro[7]. Został również wyposażony w czujnik żyroskopowy, dzięki któremu da się zmienić go w samodzielny kontroler ruchu do sterowania gimbalem. Co więcej, gdy DJI RS 3 Pro jest przymocowany do uchwytów takich jak wysięgnik lub cable cam, da się kontrolować go bezprzewodowo za pomocą trybu Mirror Control. W tym trybie możesz też bezpośrednio korzystać z podstawowego menu bezlusterkowych kamer Sony z poziomu zdalnego monitora, a wszystko to bez konieczności demontażu urządzenia.

   Rozbudowany ekosystem

   Dzięki podwójnym portom RSA / NATO i portowi akumulatora DJI RS 3 Pro umożliwia podłączenie wielu różnych akcesoriów takich jak Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle i nowy uchwyt DJI Briefcase Handle. Dzięki temu może idealnie zaspokoić zróżnicowane potrzeby związane z nagrywaniem i zapewnia niezrównaną elastyczność. Co więcej, protokół deweloperski DJI RS SDK sprawia, że producenci zewnętrzni oraz indywidualni deweloperzy mogą tworzyć swoje rozwiązania dopasowane do DJI RS 3 Pro, aby wyposażyć go w więcej funkcji ułatwiających pracę w skomplikowanych scenariuszach.*


   *DJI RS SDK jest obecnie dostępny tylko w języku angielskim i chińskim. Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź DJI Forum, gdzie znajdziesz więcej informacji.

   Wypróbuj dostępne akcesoria

   Zapewnij sobie więcej możliwości podczas nagrywania. Pomogą Ci w tym dostępne akcesoria! DJI RS 3 Pro obsługuje 2 oficjalne rozwiązania transmisji wideo. Jednym z nich jest nadajnik Ronin Image Transmitter[8], który zapewnia przesyłanie obrazu HD na żywo, zdalną kontrolę gimbala i kamery , ActiveTrack 3.0, Force Mobile i wiele innych funkcji. Możesz też wypróbować zaprojektowany na nowo uchwyt Briefcase Handle, który wyróżnia się składaną i ergonomiczną konstrukcją. Ponadto wbudowane mocowanie typu zimna stopka i otwory montażowe 1/4"-20 pozwalają podłączyć zewnętrzne monitory wspomagające nagrywanie, co przekłada się na bardziej intuicyjne ruchy kamery.

   1. Produkt dostępny tylko w odpowiednim zestawie.
   2. Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych modeli kamer, zapoznaj się z listą kompatybilności.
   3. Wymaga użycia dalmierza LiDAR (RS) lub nadajnika Ronin Image Transmitter.
   4. Sprawdzono w warunkach jasnego oświetlenia. W zwykłych warunkach nagrywania zasięg wykrywania ludzi wynosi do 7 m.
   5. Ma zastosowanie tylko w jasnym otoczeniu z obiektami o wyróżniających się cechach i / lub fakturach powierzchni.
   6. Zmierzono w trybie Control zgodnie z normami FCC w standardowym, wolnym od zakłóceń środowisku.
   7. Zdalny monitor podglądowy High-Bright Remote Monitor, uchwyty ręczne Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels i DJI Force Pro są dostępne w sprzedaży oddzielnie.
   8. Produkt dostępny przy zakupie odpowiedniego zestawu lub w sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Gimbal

   Jakie są różnice między DJI RS 3 Pro a DJI RS 2?

   Czerpiąc z desginu DJI RS 2, DJI RS 3 Pro został wyposażony w wydłużone ramiona z włókna węglowego, nowe, zautomatyzowane blokady osi, przełącznik trybów gimbala, funkcję kontroli migawki przez Bluetooth oraz 1,8-calowy, kolorowy ekran dotykowy OLED. Dzięki temu nagrywanie staje się wydajniejsze i wygodniejsze. Zoptymalizowana struktura DJI RS 3 Pro sprawia, że jego waga wynosi 1,5 kg (wliczając gimbal, akumulator i 2-warstwową płytkę z szybkozłączką), podczas gdy jego udźwig sięga 4,5 kg. Co więcej, DJI RS 3 Pro oferuje algorytm stabilizacji RS trzeciej generacji i obsługuje technologię regulacji ostrości LiDAR, a także transmisję wideo O3 Pro. W efekcie może zapewnić zintegrowane dośwadczenie odbioru, monitoringu i kontroli, które ułatwia skoordynowane nagrywanie.

   Jak aktywować DJI RS 3 Pro?

   Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki: 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator. 2. Włącz Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym. 3. Włącz aplikację Ronin, a następnie zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto DJI. Na liście urządzeń wybierz DJI RS 3 Pro, wprowadź domyślne hasło: 12345678 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować stabilizator.* 4. Po pomyślnej aktywacji DJI RS 3 Pro przejdzie w tryb uśpienia. Aby wyjść z trybu uśpienia przed użyciem gimbala, naciśnij przycisk zasilania jeden raz. *Podczas aktywacji upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest podłączone do Internetu.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe DJI RS 3 Pro?

   Aby zaktualizować oprogramowanie, wykonaj następujące kroki: 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator. 2. Włącz aplikację Ronin, dotknij Connect to Gimbal i wybierz DJI RS 3 Pro na liście urządzeń. 3. Jeżeli dostępna będzie nowa wersja oprogramowania, w górnej części strony głównej aplikacji Ronin pojawi się komunikat o treści "Update Now".* Po prostu go dotknij. Po pomyślnym zaktualizowaniu oprogramowania pojawi się kolejny komunikat. Dotknij Exit, aby zakończyć aktualizację. 4. Jeżeli aktualizacja się nie powiedzie, uruchom urządzenie ponownie i spróbuj jeszcze raz. *Przed zakończeniem aktualizacji nie wyłączaj gimbala ani nie zamykaj aplikacji.

   Czy DJI RS 3 Pro jest wodoodporny?

   Nie. Porty DJI RS 3 Pro nie są wodoodporne ani pyłoszczelne. Podczas użytkowania należy chronić urządzenie przed wodą i pyłem, aby uniknąć jego uszkodzenia.

   Z jakich materiałów został wykonany DJI RS 3 Pro?

   DJI RS 3 Pro został wykonany przede wszystkim ze stopu aluminium i włókna węglowego.

   Jak włączyć / wyłączyć DJI RS 3 Pro?

   Aby włączyć / wyłączyć gimbala, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania.

   Jakie kamery i obiektywy obsługuje DJI RS 3 Pro?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Czy DJI RS 3 Pro ma jakieś skróty klawiszowe?

   1. Przycisk zasilania: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie / wyłączanie; Naciśnij jeden raz: włączanie / wyłączanie trybu uśpienia. 2. Wyzwalacz: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Lock; Naciśnij 2 razy: ponowne centrowanie gimbala; Naciśnij 3 razy: włączanie trybu Selfie; 3. Przednie pokrętło: elektroniczna regulacja ostrości (domyślnie); 4. Przycisk kontroli kamery: Naciśnij do połowy: autofocus; Naciśnij jeden raz: rozpoczynanie / kończenie nagrywania; Naciśnij i przytrzymaj: robienie zdjęć; 5. Joystick: Popchnij w górę / w dół: kontrola ruchów osi tilt (domyślnie); Popchnij w lewo / w prawo: kontrola ruchów osi pan (domyślnie); 6. Przycisk M: Naciśnij jeden raz: blokowanie / odblokowywanie ekranu, robienie zdjęć lub ustawianie LiDAR AF / MF (możliwość dostosowania); Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Sport; Naciśnij i przytrzymaj, dwukrotnie naciskając wyzwalacz: blokada trybu Sport. Aby ją wyłączyć, powtórz powyższe kroki; Naciśnij i przytrzymaj przycisk M oraz wyzwalacz: rozpoczęcie automatycznej kalibracji.

   Jak używać zautomatyzowanych blokad osi na DJI RS 3 Pro?

   Gdy gimbal jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a 3 osie automatycznie się odblokują i rozłożą, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku sekund. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania ponownie, aby zablokować osie i wyłączyć gimbala. Podczas użytkowania naciśnij przycisk zasilania jeden raz, a osie automatycznie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia. Naciśnij go ponownie, aby je odblokować i aktywować.

   Jak włączać różne tryby gimbala DJI RS 3 Pro?

   Nowy przełącznik trybów gimbala pozwala szybko zmieniać tryby takie jak Pan Follow, Pan and Tilt Follow oraz tryby FPV. Przełączanie trybów FPV również można dostosować - dostępne opcje to 3D Roll 360, Portrait i Custom.

   Jaki jest maksymalny udźwig DJI RS 3 Pro?

   Ok. 4,5 kg.

   Jakie kamery mogą być kontrolowane za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3 Pro?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak włączyć kontrolę migawki przez Bluetooth na DJI RS 3 Pro?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 Pro zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń. Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3 Pro?

   Naciśnij do połowy, aby automatycznie wyregulować ostrość, naciśnij jeden raz, aby rozpocząć nagrywanie lub naciśnij i przytrzymaj, aby zrobić zdjęcie.

   Jakie akcesoria przeznaczone dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 i DJI RSC 2 mogą być używane wymiennie?

   Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem: DJI RS Series Universal Accessories List.

   Jak zamontować DJI RS 3 Pro na samochodzie, wysięgniku lub sliderze producenta zewnętrznego?

   Aby zamontować DJI RS 3 Pro na samochodzie, wysięgniku lub sliderze producenta zewnętrznego, należy skorzystać z akcesoriów wchodzących w skład zestawu Ronin Expansion Base Kit.

   Jak obsługiwać DJI RS 3 Pro zdalnie?

   Istnieją 3 sposoby zdalnej obsługi DJI RS 3 Pro: 1. Sparuj DJI RS 3 Pro z DJI Transmission, aby zdalnie kontrolować gimbala oraz focus kamery przy użyciu Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels lub DJI Force Pro. Co więcej, zdalny monitor podglądowy High-Bright Remote Monitor może być używany jako niezależny kontroler ruchu do zdalnego sterowania gimbalem. 2. Połącz DJI RS 3 Pro z DJI R Focus Wheel i DJI Pro Wireless Receiver za pomocą DJI Master Wheels lub DJI Force Pro, aby zdalnie kontrolować gimbala przy ich użyciu. 3. Używając DJI RS 3 Pro z transmiterem DJI Ronin Image Transmitter, możesz wykorzystać Force Mobile lub wirtualne joysticki w aplikacji Ronin, aby zdalnie sterować gimbalem.

   Jaki jest czas pracy akumulatora DJI RS 3 Pro?

   Do 12 godzin, gdy sprzęt jest w stanie wypoziomowanym i nieruchomym, gimbal jest wyważony, 3 osie są aktywne, a akumulator zasila tylko gimbala.

   Jak długo trwa całkowite naładowanie akumulatora DJI RS 3 Pro?

   Ok. 1,5 godziny.* *Zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki 24 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek zgodnych z protokołem QC 2.0 lub PD

   Czy można używać DJI RS 3 Pro podczas ładowania?

   Tak.

   Czy akumulatorów przeznaczonych dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3 i DJI RS 2 można używać wymiennie?

   Akumulatora przeznaczonego dla DJI RS 3 Pro nie można używać wymiennie z akumulatorem przeznaczonym dla DJI RS 3. Można jednak używać go wymiennie z akumulatorem przeznaczonym dla DJI RS 2.

   Jak włączyć tryb SuperSmooth na DJI RS 3 Pro?

   Dotknij ikony kalibracji gimbala na ekranie dotykowym stabilizatora, a następnie włącz tryb SuperSmooth.* Dotknij Start Calibration, aby przeprowadzić kalibrację w celu uzyskania lepszej stabilizacji. *Przed uruchomieniem trybu SuperSmooth upewnij się, że podpora mocowania obiektywu została poprawnie zainstalowana.

   Czym różni się tryb SuperSmooth od zwykłej stabilizacji DJI RS 3 Pro?

   Tryb SuperSmooth został stworzony z myślą o scenach szybkiego ruchu. Zwiększa moment obrotowy DJI RS 3 Pro, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał w dynamicznych scenariuszach.

   Ile obiektów może śledzić DJI RS 3 Pro za pomocą funkcji ActiveTrack?

   Jeden.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj