DJI RS 3 Pro

Kod produktu: 035221  
 | 

Wariant:

4 299 PLN

   INFORMACJA

   Potrzebujesz pomocy w zakupach?
   Zadzwoń do nas! 734 734 920

   Rozwijając potężne funkcje serii Ronin, DJI RS 3 Pro jest zaawansowaną, wszechstronną platformą, która jeszcze bardziej poszerza możliwości kamery, ułatwia nagrywanie i dostarcza profesjonalnym ekipom optymalnych rozwiązań dla skoordynowanego filmowania. Z DJI RS 3 Pro nic nie jest poza zasięgiem.

   Automatyczna
   blokada osi Axis

   Wydłużone ramię z
   włókna węglowego

   Udźwig do 4,5kg  

   Ogniskowanie LiDAR  

   Transmisja O3 Pro  

   Idealny do
   niestandardowych
   rozwiązań

   PROFESJONALNA KONSTRUKCJA

   Poradzi sobie z dużym obciążeniem

   RS 3 Pro wykorzystuje wydłużone, wykonane z włókna węglowego ramiona osi, aby zapewnić więcej miejsca na balansowanie profesjonalnych kamer. Dzięki temu idealnie pasuje do urządzeń takich na przykład Sony FX6 lub Canon C70 z obiektywami 24-70 mm F2.8 i zapewnia jeszcze więcej możliwości twórczych.

   Nowa płytka Extended Lower Quick-Release Plate [1] umożliwia stabilniejszy montaż kamery i wygodną instalację podpórki obiektywu, co pozwala zapewnić bezpieczniejsze ustawienie sprzętu.

   Aby ułatwić proces balansowania, dodane zostało pokrętło regulacji osi tilt, dzięki któremu możesz precyzyjnie przesuwać kamerę do przodu lub do tyłu z dokładnością nawet do milimetra. Elementy pokryte teflonem zapewniają mniejsze tarcie i opór podczas balansowania - nawet jeśli montujesz ciężką kamerę.

   Zautomatyzowane blokady osi

   DJI RS 3 Pro umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy - już nie przegapisz okazji do wykonania ciekawego ujęcia! Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a trzy osie automatycznie się odblokują i rozłożą, dzięki czemu możesz zacząć nagrywanie już w kilka sekund. Naciśnij przycisk zasilania jeden raz, a osie samoistnie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia. Z DJI RS 3 Pro możesz też sprawnie zakończyć pracę. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania, a urządzenie automatycznie się złoży i zablokuje.

   Imponujący udźwig

   Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji DJI RS 3 Pro waży tyle samo co DJI RS 2, czyli zaledwie 1,5 kg (wliczając gimbal, akumulator i 2-warstwowe płytki z szybkozłączkami). Jego udźwig wynosi natomiast aż 4,5 kg. To doskonała kombinacja potężnych możliwości i lekkiej konstrukcji!

   SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ KAMERY

   Bezprzewodowa kontrola migawki

   DJI RS 3 Pro obsługuje technologię Dual-Mode Bluetooth, dzięki czemu umożliwia wydajną i niezawodną bezprzewodową kontrolę migawki. [2] Gdy raz sparujesz wybrane urządzenia przez Bluetooth, możesz obsługiwać nagrywanie filmów i robienie zdjęć, naciskając odpowiedni przycisk na stabilizatorze. Wcześniej sparowana kamera automatycznie połączy się ponownie, pozwalając Ci oszczędzać czas przy każdym użyciu.

   SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ KAMERY

   Błyskawiczne przełączanie trybów

   Wystarczy przesunąć przełącznik trybów gimbala, aby zmieniać tryby takie jak Pan follow, Pan and Tilt follow oraz tryby FPV. Dostępne tryby FPV to 3D Roll 360, Portrait i Custom. Wszystko to sprawia, że możesz z łatwością dostosować DJI RS 3 Pro do swoich potrzeb i szybko rozpocząć pracę!

   Większy znaczy lepszy

   DJI RS 3 Pro ma wbudowany duży, kolorowy, dotykowy ekran OLED 1,8″, który jest o 28% większy w porównaniu z DJI RS 2. Dzięki temu możesz z łatwością dostosowywać parametry, sprawdzać statusy nagrywania i oznaczać śledzone obiekty [3]. Co więcej, zaprojektowany na nowo interfejs użytkownika umożliwia bardziej intuicyjną i precyzyjną obsługę. Ekran OLED zapewnia też większą jasność niż wyświetlacz LCD znany z DJI RS 2, co oznacza, że lepiej sprawdzi się na dworze i zużywa mniej energii.

   PROFESJONALNA STABILIZACJA

   Smukła konstrukcja z włókna węglowego

   Ramiona DJI RS 3 Pro powstały z warstwowo ułożonych arkuszy niepociętego włókna węglowego - tak jak w wypadku Ronina 2. Dzięki temu stabilizator jest lżejszy i solidniejszy niż wykonany z łączonego włókna węglowego DJI RS 2. Wyróżnia go także większa sztywność i mniejsza masa, co oznacza, że może sprostać jeszcze bardziej wymagającym warunkom nagrywania.

   PORÓWNANIE DANYCH Z TESTÓW STABILIZACJI

   SuperSmooth - uzyskaj
   ultrapłynne rezultaty

   Po włączeniu trybu SuperSmooth DJI RS 3 Pro zwiększa moment obrotowy silnika, aby zapewnić jeszcze lepszą stabilizację, co przekłada się na niesamowitą płynność nawet podczas nagrywania wyjątkowo dynamicznych ujęć lub korzystania z obiektywów z ekwiwalentem ogniskowej 100 mm.

   PROFESJONALNA REGULACJA OSTROŚCI

   LiDAR Ci pomoże

   Aby ułatwić regulację ostrości, DJI RS 3 Pro wykorzystuje znaną z Ronina 4D technologię LiDAR. Nowy dalmierz LiDAR (RS) może wyświetlić nawet 43 200 punktów pomiarowych w odległości do 14 m. [4]

   DJI RS 3 Pro ma także wbudowaną kamerę z ekwiwalentem ogniskowej 30 mm i szerokim polem widzenia (FOV) 70°, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w większości scenariuszy.

   PROFESJONALNA REGULACJA OSTROŚCI

   LiDAR

   W porównaniu ze zwykłymi technologiami regulacji ostrości, system LiDAR nie musi polegać na strukturze powierzchni obiektu. Okazuje się to szczególnie użyteczne w słabych warunkach oświetleniowych lub w złożonych scenariuszach z wieloma obiektami. Dzięki temu możesz uzyskać niesamowicie stabilną ostrość.

   DJI RS 3 Pro obsługuje zarówno tryb Wide, jak i Spot. W trybie Wide dalmierz automatycznie wykrywa obiekt i ustawia ostrość. W trybie Spot użytkownik może ręcznie wykadrować obiekt lub dotknąć go na ekranie, aby ustawić ostrość.

   Zupełnie nowy silnik regulacji ostrości

   Silnik regulacji ostrości nowej generacji DJI RS Focus Motor (2022) zapewnia 3 razy większy moment obrotowy (do 1 N·m) i poziom głośności zredukowany do 50%. Dzięki temu umożliwia płynniejszą regulację ostrości i zmniejsza wpływ na nagrywanie dźwięku. Wykorzystuje też konstrukcję z szybkozłączką, co znacznie ułatwia i przyspiesza jego montaż - nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi!

   Po skalibrowaniu obiektywów ręcznych w silniku regulacji ostrości można zapisać kilka profili kalibracji, co oznacza, że nie musisz ponownie ich kalibrować przed kolejnymi użyciami. Niektóre obiektywy kinowe [5] można nawet bezpośrednio podłączyć do silnika i korzystać z automatycznej regulacji ostrości bez potrzeby kalibracji.

   Użytkownicy mogą też bezpośrednio podłączyć dalmierz LiDAR i silnik regulacji ostrości do kamery, a następnie obsługiwać je niezależnie od gimbala. Dzięki temu można korzystać z automatycznej regulacji ostrości na obiektywie ręcznym, a także z zewnętrznego akumulatora. [6]

   ActiveTrack Pro

   Korzystając z ActiveTrack Pro, możesz bezpośrednio monitorować lub kadrować obiekt na ekranie dotykowym OLED DJI RS 3 Pro. [7] Opóźnienie transmisji na żywo zostało zredukowane do zaledwie 40 ms, czyli o 60% mniej niż w wypadku nadajnika Ronin Image Transmitter. Dzięki temu DJI RS 3 Pro umożliwia sprawne śledzenie, nawet gdy cel porusza się szybko. Co więcej, akcelerator sieci neuronowych sprawia, że ActiveTrack Pro może rozpoznawać i śledzić obiekty również wtedy, gdy jest ich dużo i znajdują się daleko.

   PROFESJONALNA TRANSMISJA WIDEO

   Szybki montaż

   DJI RS 3 Pro da się połączyć z zupełnie nowym nadajnikiem DJI, aby zapewnić indywidualne rozwiązania związane z nagrywaniem. DJI Video Transmitter może być zasilany bezpośrednio z DJI RS 3 Pro. Montuje się go wygodnie na spodzie urządzenia za pomocą adaptera typu zimna stopka - bez potrzeby instalacji dodatkowych akumulatorów, co pozwala zmniejszyć ciężar całej konfiguracji.

   Bezprzewodowa transmisja o dużym zasięgu

   Zaawansowany system O3 Pro obsługuje transmisję obrazu i dźwięku na odległość do 6 km [8] z ultraniskim opóźnieniem. Umożliwia też automatycznie przełączanie się między pasmami 2,4 GHz, 5,8 GHz i DFS. Dzięki temu może zapewnić ekipom filmowym imponująco stabilne i wolne od zakłóceń doświadczenie zdalnego monitoringu.

   PROFESJONALNA BEZPRZEWODOWA KONTROLA

   Kontrola gimbala i ostrości [9]

   Możesz używać zdalnego monitora podglądowego DJI High-Bright Remote Monitor razem z uchwytami ręcznymi Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels i DJI Force Pro, aby precyzyjnie kontrolować gimbala oraz ostrość. Monitor został też wyposażony w czujnik żyroskopowy, dzięki któremu możesz zmienić go w samodzielny kontroler ruchu do sterowania DJI RS 3 Pro bez dodatkowych akcesoriów. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie bardziej złożonych ruchów kamery, na przykład gdy nagrywasz z poruszającego się pojazdu lub przy użyciu wysięgnika.

   Bezprzewodowa kontrola kamery bez problemów

   Gdy DJI RS 3 Pro jest przymocowany do uchwytów takich jak wysięgnik, cable cam lub mocowanie na przyssawkę do samochodu, tryb Mirror Control odblokowuje bezproblemową kontrolę bezprzewodową z dowolnego miejsca na planie. W tym trybie możesz bezpośrednio korzystać z podstawowego menu bezlusterkowych kamer Sony za pomocą zdalnego monitora, a wszystko to bez konieczności demontażu urządzenia.

   PROFESJONALNY EKOSYSTEM

   Szerokie możliwości rozbudowy

   Dzięki podwójnym portom RSA / NATO i portowi akumulatora DJI RS 3 Pro umożliwia podłączenie wielu różnych akcesoriów takich jak Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle i nowy uchwyt DJI Briefcase Handle. Dzięki temu może idealnie zaspokoić zróżnicowane potrzeby związane z nagrywaniem i zapewnia niezrównaną elastyczność.

   Rozwiązania dla każdego scenariusza

   Dzięki protokołowi DJI RS SDK producenci zewnętrzni oraz indywidualni deweloperzy mogą tworzyć swoje rozwiązania dopasowane do DJI RS 3 Pro. Niezależnie od tego, czy chodzi o filmowanie z poruszającego się pojazdu, za pomocą wysięgnika, Steadicamu, cable camu lub slidera, DJI RS 3 Pro zapewnia wszechstronne rozwiązania do nagrywania i większe możliwości twórcze.

   Nadajnik Ronin Image Transmitter [10]

   DJI RS 3 Pro obsługuje 2 oficjalne rozwiązania transmisji wideo. Poza DJI Transmission nadajnik Ronin Image Transmitter zapewnia przesyłanie obrazu HD na żywo, zdalną kontrolę gimbala i kamery, ActiveTrack 3.0, Force Mobile i wiele innych funkcji. W ten sposób oferuje małym ekipom filmowym i niezależnym twórcom możliwość zintegrowanego monitoringu i kontroli.

   Nowy uchwyt Briefcase Handle

   Zaprojektowany na nowo uchwyt Briefcase Handle wyróżnia się składaną konstrukcją, która znacznie ułatwia jego transport. Ergonomiczny design umożliwia jego szybki i prosty montaż, pozwala też na bezproblemowe przełączanie się na tryb Briefcase. Wbudowane mocowanie typu zimna stopka i otwory montażowe 1/4"-20 sprawiają, że możesz też podłączyć zewnętrzne monitory wspomagające nagrywanie, co przekłada się na bardziej intuicyjne ruchy kamery podczas filmowania pod niskimi kątami.

   Przypisy:

   1. Produkt dostępny tylko w odpowiednim zestawie.
   2. Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych modeli kamer, zapoznaj się z listą kompatybilności.
   3. Wymaga użycia dalmierza LiDAR (RS) lub nadajnika Ronin Image Transmitter.
   4. Sprawdzono w warunkach jasnego oświetlenia. W zwykłych warunkach nagrywania zasięg wykrywania ludzi wynosi do 7 m.
   5. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych modeli kamer, zapoznaj się ze specyfikacją.
   6. W przypadku korzystania z DJI RS 3 Pro nadal wymagana jest kalibracja obiektywów ręcznych.
   7. Ma zastosowanie tylko w jasnym otoczeniu z obiektami o wyróżniających się cechach i / lub fakturach powierzchni.
   8. Zmierzono w trybie Control zgodnie z normami FCC w standardowym, wolnym od zakłóceń środowisku.
   9. Zdalny monitor podglądowy High-Bright Remote Monitor, uchwyty ręczne Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels i DJI Force Pro są dostępne w sprzedaży oddzielnie.
   10. Produkt dostępny przy zakupie odpowiedniego zestawu lub w sprzedaży oddzielnie.

   Często zadawane pytania

   Gimbal

   Jakie są różnice między DJI RS 3 Pro a DJI RS 2?

   Czerpiąc z desginu DJI RS 2, DJI RS 3 Pro został wyposażony w wydłużone ramiona z włókna węglowego, nowe, zautomatyzowane blokady osi, przełącznik trybów gimbala, funkcję kontroli migawki przez Bluetooth oraz 1,8-calowy, kolorowy ekran dotykowy OLED. Dzięki temu nagrywanie staje się wydajniejsze i wygodniejsze. Zoptymalizowana struktura DJI RS 3 Pro sprawia, że jego waga wynosi 1,5 kg (wliczając gimbal, akumulator i 2-warstwową płytkę z szybkozłączką), podczas gdy jego udźwig sięga 4,5 kg. Co więcej, DJI RS 3 Pro oferuje algorytm stabilizacji RS trzeciej generacji i obsługuje technologię regulacji ostrości LiDAR, a także transmisję wideo O3 Pro. W efekcie może zapewnić zintegrowane dośwadczenie odbioru, monitoringu i kontroli, które ułatwia skoordynowane nagrywanie.

   Jak aktywować DJI RS 3 Pro?

   Aby aktywować urządzenie, wykonaj następujące kroki: 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator. 2. Włącz Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym. 3. Włącz aplikację Ronin, a następnie zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto DJI. Na liście urządzeń wybierz DJI RS 3 Pro, wprowadź domyślne hasło: 12345678 i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować stabilizator.* 4. Po pomyślnej aktywacji DJI RS 3 Pro przejdzie w tryb uśpienia. Aby wyjść z trybu uśpienia przed użyciem gimbala, naciśnij przycisk zasilania jeden raz. *Podczas aktywacji upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest podłączone do Internetu.

   Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe DJI RS 3 Pro?

   Aby zaktualizować oprogramowanie, wykonaj następujące kroki: 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić stabilizator. 2. Włącz aplikację Ronin, dotknij Connect to Gimbal i wybierz DJI RS 3 Pro na liście urządzeń. 3. Jeżeli dostępna będzie nowa wersja oprogramowania, w górnej części strony głównej aplikacji Ronin pojawi się komunikat o treści "Update Now".* Po prostu go dotknij. Po pomyślnym zaktualizowaniu oprogramowania pojawi się kolejny komunikat. Dotknij Exit, aby zakończyć aktualizację. 4. Jeżeli aktualizacja się nie powiedzie, uruchom urządzenie ponownie i spróbuj jeszcze raz. *Przed zakończeniem aktualizacji nie wyłączaj gimbala ani nie zamykaj aplikacji.

   Czy DJI RS 3 Pro jest wodoodporny?

   Nie. Porty DJI RS 3 Pro nie są wodoodporne ani pyłoszczelne. Podczas użytkowania należy chronić urządzenie przed wodą i pyłem, aby uniknąć jego uszkodzenia.

   Z jakich materiałów został wykonany DJI RS 3 Pro?

   DJI RS 3 Pro został wykonany przede wszystkim ze stopu aluminium i włókna węglowego.

   Jak włączyć / wyłączyć DJI RS 3 Pro?

   Aby włączyć / wyłączyć gimbala, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania.

   Jakie kamery i obiektywy obsługuje DJI RS 3 Pro?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Czy DJI RS 3 Pro ma jakieś skróty klawiszowe?

   1. Przycisk zasilania: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie / wyłączanie; Naciśnij jeden raz: włączanie / wyłączanie trybu uśpienia. 2. Wyzwalacz: Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Lock; Naciśnij 2 razy: ponowne centrowanie gimbala; Naciśnij 3 razy: włączanie trybu Selfie; 3. Przednie pokrętło: elektroniczna regulacja ostrości (domyślnie); 4. Przycisk kontroli kamery: Naciśnij do połowy: autofocus; Naciśnij jeden raz: rozpoczynanie / kończenie nagrywania; Naciśnij i przytrzymaj: robienie zdjęć; 5. Joystick: Popchnij w górę / w dół: kontrola ruchów osi tilt (domyślnie); Popchnij w lewo / w prawo: kontrola ruchów osi pan (domyślnie); 6. Przycisk M: Naciśnij jeden raz: blokowanie / odblokowywanie ekranu, robienie zdjęć lub ustawianie LiDAR AF / MF (możliwość dostosowania); Naciśnij i przytrzymaj: włączanie trybu Sport; Naciśnij i przytrzymaj, dwukrotnie naciskając wyzwalacz: blokada trybu Sport. Aby ją wyłączyć, powtórz powyższe kroki; Naciśnij i przytrzymaj przycisk M oraz wyzwalacz: rozpoczęcie automatycznej kalibracji.

   Jak używać zautomatyzowanych blokad osi na DJI RS 3 Pro?

   Gdy gimbal jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a 3 osie automatycznie się odblokują i rozłożą, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku sekund. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania ponownie, aby zablokować osie i wyłączyć gimbala. Podczas użytkowania naciśnij przycisk zasilania jeden raz, a osie automatycznie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia. Naciśnij go ponownie, aby je odblokować i aktywować.

   Jak włączać różne tryby gimbala DJI RS 3 Pro?

   Nowy przełącznik trybów gimbala pozwala szybko zmieniać tryby takie jak Pan Follow, Pan and Tilt Follow oraz tryby FPV. Przełączanie trybów FPV również można dostosować - dostępne opcje to 3D Roll 360, Portrait i Custom.

   Jaki jest maksymalny udźwig DJI RS 3 Pro?

   Ok. 4,5 kg.

   Jakie kamery mogą być kontrolowane za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3 Pro?

   Prosimy o zapoznanie się z listą kompatybilności urządzeń z serii Ronin: https://www.dji.com/support/compatibility.

   Jak włączyć kontrolę migawki przez Bluetooth na DJI RS 3 Pro?

   Przesuń w dół na stronie głównej na wbudowanym ekranie dotykowym i dotknij ikony Bluetooth, a DJI RS 3 Pro zacznie wyszukiwać sygnały Bluetooth otaczających go urządzeń. Wybierz nazwę Bluetooth swojej kamery. Niektóre modele kamer wymagają podania hasła podczas parowania. Po pomyślnym połączeniu ikona Bluetooth zmieni kolor na niebieski. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj tutorial dotyczący łączenia DJI RS 3 / DJI RS 3 Pro.

   Jakie funkcje można kontrolować za pomocą migawki Bluetooth DJI RS 3 Pro?

   Naciśnij do połowy, aby automatycznie wyregulować ostrość, naciśnij jeden raz, aby rozpocząć nagrywanie lub naciśnij i przytrzymaj, aby zrobić zdjęcie.

   Jakie akcesoria przeznaczone dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 i DJI RSC 2 mogą być używane wymiennie?

   Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem: DJI RS Series Universal Accessories List.

   Jak zamontować DJI RS 3 Pro na samochodzie, wysięgniku lub sliderze producenta zewnętrznego?

   Aby zamontować DJI RS 3 Pro na samochodzie, wysięgniku lub sliderze producenta zewnętrznego, należy skorzystać z akcesoriów wchodzących w skład zestawu Ronin Expansion Base Kit.

   Jak obsługiwać DJI RS 3 Pro zdalnie?

   Istnieją 3 sposoby zdalnej obsługi DJI RS 3 Pro: 1. Sparuj DJI RS 3 Pro z DJI Transmission, aby zdalnie kontrolować gimbala oraz focus kamery przy użyciu Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels lub DJI Force Pro. Co więcej, zdalny monitor podglądowy High-Bright Remote Monitor może być używany jako niezależny kontroler ruchu do zdalnego sterowania gimbalem. 2. Połącz DJI RS 3 Pro z DJI R Focus Wheel i DJI Pro Wireless Receiver za pomocą DJI Master Wheels lub DJI Force Pro, aby zdalnie kontrolować gimbala przy ich użyciu. 3. Używając DJI RS 3 Pro z transmiterem DJI Ronin Image Transmitter, możesz wykorzystać Force Mobile lub wirtualne joysticki w aplikacji Ronin, aby zdalnie sterować gimbalem.

   Jaki jest czas pracy akumulatora DJI RS 3 Pro?

   Do 12 godzin, gdy sprzęt jest w stanie wypoziomowanym i nieruchomym, gimbal jest wyważony, 3 osie są aktywne, a akumulator zasila tylko gimbala.

   Jak długo trwa całkowite naładowanie akumulatora DJI RS 3 Pro?

   Ok. 1,5 godziny.* *Zmierzono podczas ładowania przy użyciu ładowarki 24 W. Zaleca się korzystanie z ładowarek zgodnych z protokołem QC 2.0 lub PD

   Czy można używać DJI RS 3 Pro podczas ładowania?

   Tak.

   Czy akumulatorów przeznaczonych dla DJI RS 3 Pro, DJI RS 3 i DJI RS 2 można używać wymiennie?

   Akumulatora przeznaczonego dla DJI RS 3 Pro nie można używać wymiennie z akumulatorem przeznaczonym dla DJI RS 3. Można jednak używać go wymiennie z akumulatorem przeznaczonym dla DJI RS 2.

   Jak włączyć tryb SuperSmooth na DJI RS 3 Pro?

   Dotknij ikony kalibracji gimbala na ekranie dotykowym stabilizatora, a następnie włącz tryb SuperSmooth.* Dotknij Start Calibration, aby przeprowadzić kalibrację w celu uzyskania lepszej stabilizacji. *Przed uruchomieniem trybu SuperSmooth upewnij się, że podpora mocowania obiektywu została poprawnie zainstalowana.

   Czym różni się tryb SuperSmooth od zwykłej stabilizacji DJI RS 3 Pro?

   Tryb SuperSmooth został stworzony z myślą o scenach szybkiego ruchu. Zwiększa moment obrotowy DJI RS 3 Pro, aby jeszcze bardziej poprawić stabilizację i zapewnić płynny materiał w dynamicznych scenariuszach.

   Ile obiektów może śledzić DJI RS 3 Pro za pomocą funkcji ActiveTrack?

   Jeden.

   DODAJ OPINIĘ O PRODUKCIE

   Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi. Zaloguj się lub zarejestruj