Kod produktu: 008862

DJI Zenmuse X5R

14 499 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Nagrywaj świat w RAW

Przygotuj się na podziwianie możliwości formatu RAW. Zenmuse X5R jest pierwszą na świecie kamerą, gdzie zastosowano system Mikro Cztery Trzecie, by nagrywać bezstratne wideo 4K w formacie RAW. 30 klatek na sekundę i maksymalne bitrate 2.4Gbps sprawia, że X5R nagrywa profesjonalne, zapierające dech w piersiach materiały za każdym razem. Wyposażony w szereg czujników MFT aparat, robi zdjęcia 16 MP z najmniejszymi szczegółami, podczas gdy zintegrowana 3-osiowa stabilizacja gimbala utrzymuje idealny poziom. Kamera idealnie nadaje się dla profesjonalistów. Poznaj szczegóły w każdej klatce i przy każdym naciśnięciu spustu migawki, nawet przy odległościach, które trudno sobie wyobrazić.

Pełna kontrola

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, aplikacja DJI GO pozwala na zdalne sterowanie kamerą X5R, dostosowywać każde ustawienie w trakcie lotu i skupiać kamerę bezpośrednio na tym, co chcemy nagrywać. 360 stopniowy ruch kamery, pełna gama manualnych ustawień włącznie z przysłoną, ostrością, czasem otwarcia migawki i balansem bieli. Dzięki DJI GO możesz kontrolować każdy aspekt nagrywania.

Stworzona dla przestworzy

Aby stworzyć pierwszy w pełni zintegrowany, profesjonalny system nagrywania z powietrza, Zenmuse X5R został skonstruowany i zaprojektowany od podstaw, by być idealnie kompatybilnym z Inspire 1, najbardziej zaawansowanym quadrocopterem firmy DJI. Dzięki 360 stopniowej kamerze i wsparciu dwóch kontrolerów, Inspire 1 jest najlepszą gotową do lotu platformą, zarówno dla rekreacyjnego jak i profesjonalnego użytku. Teraz, dzięki prostej instalacji, możesz zamontować w swoim Inspire 1 kamerę Zenmuse X5R, znacznie zwiększając możliwości nagrywania i robienia zdjęć z powietrza, przy zachowaniu tej samej niezawodności i łatwości obsługi.

Niespotykana stabilizacja

Kamera posiada niezawodny system stabilizacji dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który doskonale utrzymuje kamerę w locie. Ustawienie gimbala odbywa się z precyzją do 0.02°.

Multikompatybilny

Kamera posiada oryginalny obiektyw od DJI, istnieje kilka kompatybilnych obiektywów: DJI MFT 15mm f/1.7 ASPH (standard) Panasonic Lumix 15mm f/1.7 (opcjonalny) Olympus M. ED 12mm f/2.0 (opcjonalny)