Kod produktu: 013375

Etui PolarPro XL - DJI Spark

129 PLN
Dostępność
Wysyłka
Salon Warszawa
Salon Poznań
Salon Katowice

Powiadom mnie o dostępności

Solidne etui PolarPro XL

Etui PolarPro XL zapewnia ochronę drona DJI Spark oraz akcesoriów podczas transportu. Pokrowiec ma wystarczającą pojemność, aby zmieścić drona DJI Spark i wszystkie akcesoria znajdujące się w zestawie DJI Spark Combo. Dzięki niestandardowemu profilowi pomieści cały zestaw, nie zajmując zbędnej przestrzeni. Zbudowany z formowanej pianki EVA futerał, ochroni Twojego drona DJI Spark i ułatwi transport. Położenie każdej z przegród może być dowolnie zmieniane, co pozwala tworzyć niestandardowe rozwiązania dostosowane do Twoich preferencji. PolarPro Spark Case XL to wytrzymałe oraz solidne etui, które zwiększy ochronę i sprawi, że podróżowanie z dronem DJI Spark będzie łatwe i przyjemne.

Główne cechy

  • Wyprofilowany futerał, który ochroni i pomieści drona DJI Spark, aparaturę sterującą, dwa akumulatory, ładowarkę + hub ładujący, osłony śmigieł, dodatkowe śmigła oraz filtry
  • Separatory można dowolnie przekładać, aby uzyskać wygodną dla siebie konfigurację
  • Wyprofilowany kształt pasuje do każdego plecaka
  • Wygodny uchwyt
  • Wymiary: 226 mm (szerokość) X 329 mm (długość) x 91 mm (wysokość)

Marka PolarPro to wysokiej jakości akcesoria, które wyróżniają się niepowtarzalnym wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Innowacyjne podejście oraz doświadczenie w branży foto-wideo, umożliwiły stworzenie produktów dopasowanych do potrzeb profesjonalistów. W swojej ofercie PolarPro posiada szeroki asortyment filtrów fotograficznych oraz dopasowanych akcesoriów dla dronów DJI m.in. zabezpieczenia transportowe, uchwyty i mocowania, oraz kable.