WYBIERZ MODEL

Goggles

Goggles

Goggles Racing Edition

Goggles Racing Edition

CrystalSky

CrystalSky

Ogólne

Jakie są główne różnice między DJI Goggles Racing Edition (RE) i DJI Goggles?

DJI Goggles RE mają przeprojektowaną podkładkę wokół twarzy i obręcz na głowę, dzięki czemu są jeszcze bardziej wygodne w noszeniu. Oprócz wszystkich funkcji DJI Googles, DJI Goggles RE obsługują również przeglądanie zdjęć panoramicznych Sphere i odtwarzanie lokalnego wideo. DJI Goggles RE współpracuje również z jednostką powietrzną DJI OcuSync Air Unit i może odbierać analogowy sygnał wideo.

Jakie drony DJI są kompatybilne z DJI Goggles RE?

DJI Goggles RE współpracuje ze wszystkimi dronami DJI kompatybilnymi z oryginalnymi Goglami DJI, w tym Spark, Mavic Pro, seria Phantom 4 i Inspire 2.

Co to jest port SMA na korpusie Goggles RE?

Oprócz czterech anten wbudowanych w oryginalne DJI Goggles, DJI Goggles RE są również kompatybilne z antenami zewnętrznymi, które współpracują z tymi wbudowanymi, w celu obsługi transmisji wideo 5,8 GHz. Zewnętrzne anteny łączą się z portem SMA.

Jakie formaty wideo obsługuje DJI Goggles RE?

MP4, MOV, MKV

Jak mogę oglądać zdjęcia panoramiczne w Sferze z DJI Goggles RE?

1. Panoramy Sphere na SkyPixel można pobrać na kartę SD i wyświetlić przy pomocy Goggles w interfejsie Local Storage.2. Jeśli panoramy Sphere są zapisywane na dronie DJI, możesz pobrać zdjęcia do Goggles RE z karty pamięci, a następnie wyświetlić je w interfejsie Local Storage.3. Aby przeglądać zdjęcia Sphere bezpośrednio z komputera PC, przejdź do strony http://www.skypixel.com i pobierz je przez DJI Assistant. Następnie możesz przeglądać zdjęcia w interfejsie Local Storage.

Do czego służy gniazdo kart SD?

Filmy nagrane przez jednostkę DJI OcuSync Air będą przechowywane na karcie SD włożonej do gniazda karty SD urządzenia. Filmy renderowane z podglądu na żywo będą również zapisywane w gnieździe kart SD Goggli. Pamiętaj, że te gniazda SD nie obsługują funkcji "hot swapping".

Czy mogę podłączyć Air Unit do dowolnej kamery innej niż DJI?

Nie.

Jakie baterie obsługuje Air Unit?

Baterie 3S lub 4S.

Jak zaktualizować moduł transmisji wideo w Air Unit?


Podłącz moduł transmisji wideo do komputera za pomocą kabla USB. Otwórz DJI Assistant 2 i wybierz wersję oprogramowania, której potrzebujesz. Kontynuuj aktualizację oprogramowania układowego.

Czy mogę usunąć metalową obudowę z modułu transmisji wideo, aby zmniejszyć wagę?

Nie. Metalowa obudowa służy do chłodzenia i mocowania urządzenia. Nie należy jej usuwać.

Czy mogę podłączyć kamerę do innych urządzeń poza DJI OcuSync Air Unit?

Nie.

Czy mogę używać kamery OcuSync Air Unit do robienia zdjęć?


Nie. Możesz zrobić zrzut ekranu, naciskając panel dotykowy na Gogle RE dwoma palcami i przytrzymać.

Jakie są różnice między trzema kompatybilnymi antenami?

DJI Goggles RE są dostarczane z zestawem trzech kompatybilnych anten dla różnych scenariuszy:• Pagoda: Ta kołowo spolaryzowana antena działa najlepiej na częstotliwości 5,8 GHz.


• Cylindryczna: również spolaryzowany kołowo, ta antena działa z częstotliwością 2,4 i 5,8 GHz, zapewniając pełną integrację.


• Dipole: liniowo spolaryzowana, ta antena działa z częstotliwością 2,4 i 5,8 GHz i jest lekka, umożliwiając wyraźne przesyłanie obrazu z niewielkich odległości.

Czy mogę zgiąć dwie anteny, aby się ze sobą skrzyżowały?

Nie. Zagięcie anten może trwale wpłynąć na ich żywotność i wydajność.

Czy mogę usunąć silikonową osłonę z anteny dipolowej?

Zaleca się, aby nie zdejmować silikonowej osłony.