WYBIERZ MODEL

Dron

Jaka jest różnica pomiędzy DJI Phantom 3 Professional a DJI Phantom 3 Advanced?

Największą różnicą pomiędzy DJI Phantom 3 Professional a DJI Phantom 3 Advanced jest kamera. DJI Phantom 3 Professional wykonuje filmy wideo o rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę, a DJI Phantom 3 Advanced nagrywa z rozdzielczością do 2,7K. Oba modele robią zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli.

Jak daleko mogę latać moim DJI Phantom 3 Advanced?

Odległość transmisji sygnału zależy głównie od warunków otoczenia. DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced może osiągnąć dystans do 3,5 km, gdy po drodze nie ma przeszkód i nie występują zakłócenia.

Jaki jest czas lotu DJI Phantom 3 Advanced?

Czasy lotów różnią się w zależności od warunków otoczenia i sposobu użytkowania, ale Inteligentny akumulator powinien zapewnić 23 minut nieprzerwanego lotu, gdy jest w pełni naładowany.

Co powinienem zrobić, żeby wylądować moim DJI Phantom 3 Advanced możliwie najłagodniej?

Utrzymuj drona w zawisie nad płaskim, prostym podłożem. Powoli opuść drążek przepustnicy w dół, dopóki dron nie dotknie gruntu.

Czy mogę wymienić kamerę?

Nie. Kamera jest na stałe zamocowana. Próba usunięcia, wymiany lub modyfikacji kamery może spowodować uszkodzenie produktu i utratę gwarancji.

Jak mogę przywrócić plik wideo, jeśli urządzenie wyłączy się podczas nagrywania?

Nie wyjmuj karty Micro-SD z aparatu. Jeśli została ona usunięta, umieść ją z powrotem w aparacie. Włącz drona i poczekaj około 30 sekund, gdy plik wideo zostanie przywrócony.

Jak mogę się upewnić, że moje zdjęcia i wideo będą zsynchronizowane z moim albumem iOS?

Możliwe, że będziesz musiał dostosować ustawienia urządzenia mobilnego. Otwórz Ustawienia w menu, wybierz zakładkę Prywatność, wybierz zakładkę Zdjęcia, a następnie ustaw przełącznik obok ikony aplikacji DJI GO. Jeżeli aplikacja nie uzyska dostępu do twojego albumu, zdjęcia i wideo nie będą zsynchronizowane.

Czy mogę jednocześnie ładować aparaturę sterującą i Inteligentną Baterię ?

Pomimo tego, że ładowarka zdolna jest do ładowania inteligentnej Baterii i aparatury sterującej, zaleca się ładowanie tylko jednego elementu naraz. Zaleca się, aby nigdy nie ładować obu przedmiotów za pomocą tej samej ładowarki jednocześnie.

Czy mogę użyć Inteligentnego akumulatora z DJI Phantom 2?

Nie. DJI Phantom 3 Advanced wykorzystuje nowo zaprojektowaną inteligentną baterię o większej mocy. DJI Phantom 3 Advanced posiada akumulator 4-celowy o pojemności 4480 mAh i napięciu 15,2 V.

Mój DJI Phantom 3 Advanced nie wyłącza się natychmiast, czy coś jest nie tak?

To normalne. Po próbie wyłączenia inteligentnej baterii dron może pozostawać włączony przez kilka sekund, ponieważ dane wideo są zapisywane na karcie Micro SD. Pomaga to zapobiec utracie danych lub ich uszkodzeniu.

Dlaczego liczba naładowań Inteligentnej Baterii w aplikacji nie pokazuje zero, nawet jeśli w ogóle jej nie używałem?

Każda Inteligentna Bateria jest wcześniej testowana, zanim zostanie zapakowana i wysłana. Ma to wpływ na czas rozładowania nowej baterii i jest przyczyną, że czas rozładowania wyświetlany w aplikacji GO nie jest zerowy. Bateria jest bezpieczna do użytku.

Do czego służą przyciski z tyłu aparatury sterującej?

Dwa przyciski z tyłu aparatury sterującej mogą być dostosowywane i przypisywane do funkcji, gdy wybierzesz aplikację DJI GO. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji.

Jak dostosować drążki na mojej aparaturze sterującej (zmienić tryb sterowania)?

Domyślnie aparatura sterująca jest ustawiona na tryb 2. Oznacza to, że prawy drążek steruje drona, a lewy kontroluje wysokość i obrót wokół własnej osi. Ustawienia drążków kontrolujących można zmieniać na tryb 1 lub ustawić niestandardową konfigurację w aplikacji DJI GO. Jest to opcja zalecane tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Czy mogę użyć aparatury sterującej z DJI Phantom 2?

Nie. Kontroler DJI Phantom 2 nie jest zgodny z DJI Phantom 3 Advanced. DJI Phantom 3 Advanced używa nowego pilota, który pracuje z częstotliwością 2,4 GHz, posiada dedykowane przyciski do sterowania kamerą i posiada przycisk dostosowywane do Twoich potrzeb.

Czy muszę kupić oddzielnie aparaturę sterującą?

Nie, nie musisz kupować oddzielnej aparatury. Twój DJI Phantom 3
Advanced jest wyposażony w kontroler, który jest już sparowany z dronem.

Czy mój DJI Phantom 3 Advanced obsługuje dwie aparatury sterujące?

Nie. Dołączona aparatura może być używana do sterowania zarówno dronem, jak i pochyleniem gimbala w tym samym czasie.

Do czego służą przełączniki „P, A, F” na aparaturze sterującej?

Umożliwiają one przełączanie różnych trybów lotu:Tryb P lub tryb Positioning, wskazuje, że zarówno GPS, jak i Vision Positioning System są aktywne, a twój DJI Phantom 3
Advanced będzie stabilizować się za pomocą obu.W trybie A lub trybu Attitude dron nie korzysta z GPS lub Vision Positioning System. Do stabilizacji służy tylko barometr. Dron może nadal wrócić do punktu startowego, o ile dostępny jest wystarczający sygnał GPS.F-mode lub Function mode, uaktywnia funkcję Intelligent Orientation Control (IOC). Zapoznaj się z częścią IOC w dodatku do instrukcji obsługi.Domyślnie można używać tylko trybu P. Informacje na temat uruchamiania innych trybów znajdują się w instrukcji obsługi użytkownika.

Czy uchwyt na urządzenia przenośne może być używany na aparaturze sterującej z DJI Phantom 2?

Nie, nie może.

Jaka aplikacja mobilna łączy się z moim DJI Phantom 3 Advanced?

DJI Phantom 3 Advanced jest kompatybilny z aplikacją DJI GO dla iOS i Android. Aplikacja wykrywa jaki dron jest podłączony i odpowiednio się dostosuje.

Które urządzenia przenośne są kompatybilne z aplikacją?


Aplikacja DJI GO jest kompatybilna tylko z urządzeniami z iOS 8.0 lub nowszymi albo Android v4.1.2 lub nowszym.Zalecane są następujące urządzenia:iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. Aplikacja zoptymalizowana jest również dla iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 PlusAndroid: Samsung S5, Note 3, Sony Xperia Z3 , Google Nexus 7 II, Google Nexus 9, Mi 3, Nubia Z7 miniWsparcie dla dodatkowych urządzeń z Androidem stanie się dostępne w miarę testowania i rozwoju.

Jak używać automatycznego edytora wideo Director?

Director jest automatycznym edytorem wideo wbudowanym w aplikację DJI GO. Po nagraniu kilku plików wideo wystarczy po prostu wybrać "Director" z ekranu głównego aplikacji. Następnie można wybrać szablon i określoną liczbę klipów, które są automatycznie łączone w celu utworzenia krótkiego filmu, który następnie można udostępnić na portalach społecznościowych.